پرزیدنت ترامپ از تکمیل بیش از ۳۲۰ کیلومتر دیوار مرزی با مکزیک بازدید کرد

04/04/1399 12:47 ق.ظ

🔺پرزیدنت ترامپ از تکمیل بیش از ۳۲۰ کیلومتر دیوار مرزی با مکزیک بازدید کرد ⚡️دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در جریان بازدید از مراحل ساخت دیوار مرزی جنوبی کشور در ایالت آریزونا، لوح یادبود ساخت این دیوار را امضا کرد.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در جریان بازدید از مراحل ساخت دیوار مرزی جنوبی کشور در ایالت آریزونا، لوح یادبود ساخت این دیوار را امضا کردپرزیدنت ترامپ روز سه شنبه در جریان سفر به آریزونا که بخشی از سفر او برای بازدید از مراحل ساخت ۲۰۰ مایل - ۳۲۲ کیلومتر - از دیوار مرزی جداکننده آمریکا از مکزیک است، این لوح را که نشان دهنده دویستمین مایل دیوار است، امضا کرداو در این دیدار عملیات ساخت دیوار را ستود و آن را اقدامی کامل و بی نقص خوانددر جریان این سفر، چَد وُلف، وزیر موقت امنیت میهن آمریکا، پرزیدنت ترامپ را همراهی کرد. ساخت دیوار در مرز آمریکا با مکزیک، یکی از اصلی‌ترین وعده‌های پرزیدنت ترامپ از زمان رقابت‌های انتخاباتی بودرئیس جمهوری آمریکا همچنین وعده داده بود که ساخت دیوار تا پایان سال جاری میلادی تمام خواهد شد. طبق اعلام وزارت امنیت میهن ایالات متحده، مراحل ساخت ۱۰۹ مایل - ۱۷۵ کیلومتر - از دیوار در حال جریان استطبق اعلام دولت پرزیدنت ترامپ، در پایان این ساخت و ساز، ۴۵۰ مایل - ۷۲۴ کیلومتر - دیوار در مرز جنوبی آمریکا احداث می‌شود.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

دولت ترامپ مصمم به لغو برنامه حمایت از «رویاپردازان» تا ۶ ماه دیگر استدیوان عالی آمریکا هفته گذشته با طرح دولت فدرال برای لغو برنامه موسوم به «داکا» مخالفت کرده بود. این طرح از اخراج مهاجرانی که در کودکی به طور غیرقانونی به ایالات متحده مهاجرت کرده‌اند جلوگیری می‌کند.

پورابراهیمی: خروج از سوئیفت تنها راه برون‌‌رفت از تحریم است- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim🎥 خروج از سوئیفت تنها راه برون‌‌رفت از تحریم پورابراهیمی: نظارت آمریکا بر سوئیفت باعث شده مبادلات ارزی کشورها با اشکال روبه‌رو شود ایران نیز مانند روسیه می‌تواند با ایجاد یک پیام‌رسان مشترک با کشورهای همسایه از سوئیفت خارج شود

هند از پاکستان خواست نیمی از دیپلمات‌هایش را از دهلی نو خارج کندتنش‌های دیپلماتیک بین دو کشور همسایه که تاریخ طولانی اختلاف بر سر منطقه کشمیر را در کارنامه خود دارند ماه گذشته هنگامی بالا گرفت که هند دو کارمند سفارت پاکستان در دهلی نو را اخراج و آنها را به جاسوسی متهم کرد.

ترامپ مجرم است، مطلقا با او مذاکره نمی‌کنیم🔻سردار سرتیپ حسین دهقان، مشاور نظامی مقام معظم رهبری:ترامپ مجرم است، مطلقا با او مذاکره نمی‌کنیم مشاور نظامی رهبر انقلاب در گفت‌و‌گویی هرگونه مذاکره درخصوص سامانه‌های موشکی را رد کرد و گفت که سیاست‌های منطقه‌ای ایران ادامه خواهد یافت.

رئیس‌جمهوری ونزوئلا می‌گوید 'آماده' گفتگو با ترامپ استنیکولاس مادورو، رئیس‌جمهوری ونزوئلا به دنبال ابراز تمایل دونالد ترامپ برای دیدار، از آمادگی خود برای مذاکره با رئیس‌جمهوری آمریکا 'در زمان مناسب' خبر داد. روز یکشنبه، آقای ترامپ با اظهارنظر خود در باره آمادگی برای دیدار با آقای مادورو، باعث شگفتی شد.

ترامپ: توافق تجاری با چین کماکان پابرجا استدونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا تاکید کرده است توافق تجاری که ماه ژانویه با چین امضا کرده کماکان پابرجا است. اظهارنظر آقای ترامپ در مغایرت با سخنان پیتر ناوارو، مشاور تجاری رئیس‌جمهوری آمریکا است که پیشتر گفته بود این توافق دیگر به پایان رسیده است. اظهار نظر آقای ناوارو باعث وحشت بازارهای مالی شد.