ترامپ, بولتون, صدای آمریکا

ترامپ, بولتون

پرزیدنت ترامپ «جان بولتون» مشاور امنیت ملی کاخ سفید را از کار برکنار کرد

🔴خبر فوری | پرزیدنت #ترامپ «جان #بولتون » مشاور امنیت ملی کاخ سفید را از کار برکنار کرد پرزیدنت ترامپ گفت شب گذشته از جان بولتون خواست تا نامه استعفای خود را تقدیم او کند.

10.9.2019

🔴خبر فوری | پرزیدنت ترامپ «جان بولتون » مشاور امنیت ملی کاخ سفید را از کار برکنار کرد پرزیدنت ترامپ گفت شب گذشته از جان بولتون خواست تا نامه استعفای خود را تقدیم او کند.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با انتشار پیامی در توئیتر اعلام کرد جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید را از کار برکنار کرده است.\r\n پرزیدنت ترامپ گفت شب گذشته از جان بولتون خواست تا نامه استعفای خود

پرزیدنت ترامپ گفت شب گذشته از جان بولتون خواست تا نامه استعفای خود را تقدیم او کند.

ادامه مطلب: VOA Farsi

سومین جمهوریخواه برای رقابت درون حزبی با پرزیدنت ترامپ، اعلام نامزدی کرد🔺سومین جمهوریخواه برای رقابت درون حزبی با پرزیدنت ترامپ ، اعلام نامزدی کرد ⚡️فرماندار سابق کارولینای جنوبی اعلام کرد برای رقابت با دونالد ترامپ در انتخابات مقدماتی جمهوریخواهان جهت تعیین نامزد نهایی حزب در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ داوطلب می‌شود.

پرزیدنت ترامپ: طالبان مرتکب اشتباه بسیار بزرگی شده‌اندپرزیدنت ترامپ : طالبان مرتکب اشتباه بسیار بزرگی شده‌اند دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مورد وضعیت افغانستان گفت که طالبان با انجام حمله اخیر و قتل ۱۲ تن، از جمله یک سرباز آمریکایی و یک سرباز ناتو، مرتکب اشتباه بسیار بزرگی شدند.

بستری شدن امیر کویت در بیمارستانی در آمریکا؛ پرزیدنت ترامپ برای امیر کویت آرزوی سلامتی کرد🔺بستری شدن امیر کویت در بیمارستانی در آمریکا؛ پرزیدنت ترامپ برای امیر کویت آرزوی سلامتی کرد ⚡️امیر ۹۰ ساله کویت که دیدار روز پنجشنبه با رئیس جمهور ایالات متحده را لغو کرده بود، در بیمارستانی در آمریکا بستری شده است.

واکنش پرزیدنت ترامپ به حضور یک هم‌حزبی دیگر در انتخابات: سنفورد فقط با یک توئیت من در انتخابات شکست خوردواکنش پرزیدنت ترامپ به حضور یک هم‌حزبی دیگر در انتخابات : سنفورد فقط با یک توئیت من در انتخابات شکست خورد پرزیدنت ترامپ افزود: «حالا او بار دیگر بازگشته و می‌خواهد وارد رقابت‌های انتخاباتی برای ریاست جمهوری ایالات متحده شود.»

ترامپ: مذاکرات با طالبان «مرده» است

دونالد ترامپ می‌گوید مذاکره با طالبان 'منتفی است'رئیس جمهور آمریکا گفته تا جایی که به او مربوط می شود مذاکره با طالبان منتفی است. او روز شنبه دیداری که قرار بود در استراحتگاه ریاست جمهوری در مریلند موسوم به کمپ دیوید با رهبران طالبان و همچنین با اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان انجام دهد را لغو کرد.

نوشتن نظر

Thank you for your comment.
Please try again later.

آخرین اخبار

اخبار

10 سپتامبر 2019, سه شنبه اخبار

اخبار قبلی

توئیت ظریف خطاب به ترامپ: نتانیاهو در سوق دادن آمریکا به باتلاق افغانستان مؤثر بود- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

اخبار بعدی

دونالد ترامپ جان بولتون را بر‌کنار کرد
توئیت ظریف خطاب به ترامپ: نتانیاهو در سوق دادن آمریکا به باتلاق افغانستان مؤثر بود- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim دونالد ترامپ جان بولتون را بر‌کنار کرد