پرزیدنت بایدن در یک سالگی همه‌گیری کرونا: با دنبال کردن علم و همکاری، این ویروس را شکست می‌دهیم

22/12/1399 05:19 ق.ظ

🔺پرزیدنت بایدن در یک سالگی همه‌گیری کرونا: با دنبال کردن علم و همکاری، این ویروس را شکست می‌دهیم ▪️ پرزیدنت بایدن تاکید کرد که همه آمریکایی‌های بزرگسال واجد شرایط خواهند بود تا پیش از اول ماه مه واكسن_کرونا دریافت کنند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. پرزیدنت بایدن پنجشنبه شب ۲۱ اسفند (به وقت آمریکا) با اشاره به ساخته شدن سومین واکسن کووید۱۹ در آمریکا گفت شرکت جانسون اند جانسون، اکنون با مدیریت دولت با رقبای خود برای سرعت بخشیدن به واکسیناسیون سراسری همکاری می‌کند.

رییس جمهوری آمریکا افزود: وقتی من کار را در کاخ سفید آغاز کردم گفتم قصد دارم در صد روز نخست کاری‌ام صد میلیون واکسن تزریق شده باشد؛ امروز می‌توانم بگویم که این هدف در شصت روز محقق می شود. پرزیدنت بایدن تاکید کرد که همه آمریکایی‌های بزرگسال واجد شرایط خواهند بود تا پیش از اول ماه مه واکسن کرونا دریافت کنند. وی به مردم اطمینان داد که تا شکست کامل این ویروس آرام نخواهد گرفت.

رییس جمهوری آمریکا در ادامه از مردم خواست که همچنان احتیاط کرده و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی نظیر شستن دست‌ها، زدن ماسک به صورت و رعایت فاصله‌گذری اجتماعی به مهار این همه‌گیری کمک کنند. پرزیدنت بایدن با اشاره به طرح کمک اقتصادی ۱.۹ هزار میلیارد دلاری خود که به تصویب کنگره رسید و امروز توسط او امضا و قانونی شد گفت: بعد از یک سال تیره، امروز امید و روزهای روشن پیش روی ما است. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

مهمانان بانوی اول آمریکا، به شکل مجازی در سخنرانی پرزیدنت بایدن در کنگره حضور خواهند داشت🔺مهمانان بانوی اول آمریکا، به شکل مجازی در سخنرانی پرزیدنت بایدن در کنگره حضور خواهند داشت ▪️با توجه به محدودیت‌های مرتبط با گسترش ویروس کرونا، مراسم سخنرانی امسال پرزیدنت بایدن در کنگره به شکل متفاوتی برگزار می‌شود

واکنش جمهوری‌خواهان به سخنرانی پرزیدنت بایدن در کنگره: این دولت میراث‌دار اقدامات دولت ترامپ است🔺واکنش جمهوری‌خواهان به سخنرانی پرزیدنت بایدن در کنگره: این دولت میراث‌دار اقدامات دولت ترامپ است ▪️ سناتور تیم اسکات گفت: به لطف «عملیات فوق سریع» و دولت دونالد ترامپ، کشور ما پر شد از واکسن‌های ایمن و مؤثر

پرزیدنت بایدن در مورد امکان دیدار با رئیس جمهوری روسیه ابراز اطمینان کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

پرزیدنت بایدن خواستار کاهش خشونت‌ها در خاورمیانه شد؛ مذاکرات آمریکا با اسرائیل، فلسطینی‌ها و دیگر کشورهاپرزیدنت بایدن خواستار کاهش خشونت‌ها در خاورمیانه شد؛ مذاکره دولت آمریکا با اسرائیلی‌ها و فلسطینی‌ها پرزیدنت بایدن گفت که دولت او امیدوار است که در اسرع وقت شاهد کاهش راکت پراکنی علیه مناطق مسکونی در اسرائیل باشد :)) تو اول راه رفتن رو پله های هواپیما رو تمرین کن تا از پلهاش سُر نخوری ، خواستار آتش بس تو خاور میانه پیشکش پرزیدنت چرا از حملات اسرائیل و کشتار مردم مظلوم فلسطین چیزی نگفت؟ ظالم از ظالم دفاع میکنه و به مظلوم میگه تو بمیر و حتی حرف هم نزن HolyQuds قدس مظلوم هست مثل همیشه، عرب های بی غیرت غیرتشون رو به چی فروختن؟ به هیچ

مراسم سخنرانی پرزیدنت بایدن در کنگره متفاوت و با حضور فقط ۲۰۰ قانون‌گذار برگزار می‌شود🔺مراسم سخنرانی پرزیدنت بایدن در کنگره متفاوت و با حضور فقط ۲۰۰ قانون‌گذار برگزار می‌شود ▪️ میزبانی این جلسه با نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان است و وقوانین مربوط به محدودیت‌ها از سوی دفتر او صادر شده است

تاکید پرزیدنت بایدن بر حمایت خدشه‌ناپذیر آمریکا از اوکراین در نخستین تماس تلفنی با زلنسکیصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. همین حمایت شما باعث شد اکراین و گرجستان سه تا تیکه از کشورشان به باد بره . شما و انگلیس تعهد امضا کرده بودید که اگر مرزهای اکراین مورد تعرض قرار بگیرد از انها دفاع کنید ولی هیچ گوهی نتونستید بخوردید . پس گنده گوزی الکی نکنید پوتین هم شما را دایورت کرده روی تخم چپش اوکراین نباید امیدی به این پیرمرد گوزو داشته یاشه

جو بایدن رئیس جمهوری ایالات متحده به مناسبت نخستین سالروز اعلام آغاز همه‌گیری کرونا گفت: ما می‌دانیم چگونه باید این ویروس را شکست دهیم؛ با دنبال کردن علم و همکاری با یکدیگر.

پرزیدنت بایدن پنجشنبه شب ۲۱ اسفند (به وقت آمریکا) با اشاره به ساخته شدن سومین واکسن کووید۱۹ در آمریکا گفت شرکت جانسون اند جانسون، اکنون با مدیریت دولت با رقبای خود برای سرعت بخشیدن به واکسیناسیون سراسری همکاری می‌کند.

رییس جمهوری آمریکا افزود: وقتی من کار را در کاخ سفید آغاز کردم گفتم قصد دارم در صد روز نخست کاری‌ام صد میلیون واکسن تزریق شده باشد؛ امروز می‌توانم بگویم که این هدف در شصت روز محقق می شود.

پرزیدنت بایدن تاکید کرد که همه آمریکایی‌های بزرگسال واجد شرایط خواهند بود تا پیش از اول ماه مه واکسن کرونا دریافت کنند. وی به مردم اطمینان داد که تا شکست کامل این ویروس آرام نخواهد گرفت.

رییس جمهوری آمریکا در ادامه از مردم خواست که همچنان احتیاط کرده و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی نظیر شستن دست‌ها، زدن ماسک به صورت و رعایت فاصله‌گذری اجتماعی به مهار این همه‌گیری کمک کنند.

پرزیدنت بایدن با اشاره به طرح کمک اقتصادی ۱.۹ هزار میلیارد دلاری خود که به تصویب کنگره رسید و امروز توسط او امضا و قانونی شد گفت: بعد از یک سال تیره، امروز امید و روزهای روشن پیش روی ما است.

این سخنرانی در سایت، یوتیوب و اینستاگرام صدای آمریکا به طور همزمان و با ترجمه همزمان به فارسی پخش شد:

Sorry, but your browser cannot support embedded video of this type, you can