پرزیدنت ترامپ با اشاره به حمله ترکیه به مناطق کردنشین سوریه: با دو طرف برای برون‌رفت از وضعیت فعلی صحبت کردیم

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

♦️ پرزیدنت ترامپ با اشاره به حمله ترکیه به مناطق کردنشین سوریه: با دو طرف برای برون‌رفت از وضعیت فعلی صحبت کردیم

پرزیدنت ترامپ عصر چهارشنبه ۱۷ مهر در یک نشست خبری در کاخ سفید در پاسخ پرسشی درباره حمله روز سه‌شنبه ترکیه به مناطق کردنشین شمال سوریه، با تاکید بر این که آمریکا هیچ سربازی در آن منطقه ندارد، گفت ما در حال پایان دادن به جنگ‌های بی‌پایانی هستیم که درگیر شده‌ایم و باید این کار را انجام دهیم.

وی با بیان این که ما گروه تروریستی موسوم به «دولت اسلامی» یا داعش را بطور کامل شکست داده‌ایم، گفت در عین حال گروه‌هایی مانند حزب کارگران کردستان در منطقه هستند که دشمن ذاتی ترکیه محسوب می‌شوند، و بالعکس؛ سال‌های طولانی است با یکدیگر در جنگ هستند. رئیس جمهوری آمریکا در بخش دیگری از اظهارات خود در همین ارتباط گفت، ما وارد جنگ‌هایی شده‌ایم که به درازا کشیده شده‌اند و یک نفر باید به آنها پایان دهد.پرزیدنت ترامپ در ادامه جنگ در خاورمیانه را «باتلاق» توصیف کرد و گفت: نزدیک به هشت تریلیون دلار برای ما هزینه در بر داشته است و ما در حال برگرداندن سربازانمان به خانه هستیم.

رئیس جمهوری ایالات متحده خاطر نشان کرد که از روز اول کار خود در کاخ سفید تلاش کرد که رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه را از این جنگ منصرف کند، «اما آنها می‌خواهند بجنگند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کاری به حرفای این احمق نداشته باشید، ولی بخاطر ریختن خون این انسان های بیگناه که توسط ترامپ دستور حمله صادر شد، و ظلمی که در حق ملت ایران کرد، انشاالله الله ی سبحان او را از کاخ سفید بیرون خواهد کرد

این جاسوس روسیه بالاخره به دام افتاد حرومزاده

Even Fox news poll shows 51+4+ %want you impiched and be jailed as Russian spy, good luck jerki

Jerk spy

حسن دولت توامپ اين است كه پيام بسيار واضحي براي متحدان احمق امريكا ارسال ميكند؛ 'ما براي دوشيدن شما هستيم، بعد از ان به كشتارگاه ميرويد!'

خرخودتی مگه ترک فاشیست بدونه اجازه شما میتونه کاری بکنه همه چیزقربانی سیاست کثیف شماست

دستشون درد نکنه

با طرف کُرد چه صحبتی کرده مثلن؟ که بی‌مقاومت کشته بشن؟

👎👎👎👎

ریدی آب هم قطع،ه!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آکار: نیروهای ترکیه با کمک برادران سوری به مبارزه با تروریسم در شرق فرات خواهند پرداخت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نشست فوق‌العاده اتحادیه عرب به درخواست مصر در واکنش به «تجاوز ترکیه» به سوریههمزمان با افزایش نگرانی‌ها و واکنش‌های گسترده بین‌المللی به یورش نظامی ترکیه به شمال سوریه، اتحادیه اتحادیه_عرب اول فکری بحال سوریه و یمن و مصر بکند بعد بلبلزبانی. البته بسیار خوشحالم که چهره واقعی”برادران” عرب برای ترکان ترکیه رویت میشود. امیدوارم روزی دست از این احساسات احمقانه اتحاد_اسلامی بردارند. مادر قحبه های چند رو کوسکشا یهو‌ سوریه شناس شدن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزارت دفاع ملی ترکیه: ترکیه تنها عضو ناتو است که با گروه تروریستی مبارزه میدانی می‌کندوزارت دفاع ملی ترکیه: ترکیه تنها عضو ناتو است که با گروه تروریستی مبارزه میدانی می‌کند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ارتش ترکیه به‌زودی عبور از مرز برای حمله به شمال سوریه را آغاز می‌کندمقامات منطقۀ کردنشین «روژاوا» در سوریه خواستار یک «بسیج عمومی سه روزه» با هدف مقابله با تهدیدهای تهاجمی ترکیه شدند. سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه نیز هشدار داد که سیاست‌های آمریکا در سوریه این خطر را بوجود آورده که کل منطقه به آتش کشیده شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ابراز نگرانی فرانسه از حملۀ احتمالی ترکیه به مواضع کردهای سوریهآقای ماکرون روز دوشنبه با الهام احمد، از رؤسای شورای دموکراتیک سوریه که بازوی سیاسی نیروهای دموکراتیک سوریه است دیدار کرد و در جریان این دیدار «نگرانی عمیق» خود را از خطراتی که متوجه سرزمین‌های کردنشین است، ابراز کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش‌ها به حمله نظامی ترکیه به سوریهسوریه به ترکیه هشدار داده بود که اقدام نظامی علیه کردها، ضربه‌ای کشنده به کل روند سیاسی حل بحران سوریه خواهد بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »