صدای آمریکا

صدای آمریکا

پرزیدنت ترامپ در انتقاد دوباره از چین: می توانستند جلوی سرایت مرض را بگیرند اما این کار را نکردند

رئیس جمهوری آمریکا با اشاره به این که چین ناامیدانه در تلاش برای منحرف کردن افکار عمومی است، تاکید کرد که آن‌ها به راحتی می‌توانستند جلوی سرایت مرض را بگیرند، اما این کار را نکردند. پرزیدنت دونالد ت

21/05/2020 11:17:00 ق.ظ

🔺پرزیدنت ترامپ در انتقاد دوباره از چین: می توانستند جلوی سرایت مرض را بگیرند اما این کار را نکردند ⚡️پرزیدنت ترامپ بااشاره به اینکه چین ناامیدانه در تلاش برای منحرف کردن افکارعمومی است، گفت ‌آنها می‌توانستند جلوی سرایت مرض رابگیرند اما این کار رانکردند.

رئیس جمهوری آمریکا با اشاره به این که چین ناامیدانه در تلاش برای منحرف کردن افکار عمومی است، تاکید کرد که آن‌ها به راحتی می‌توانستند جلوی سرایت مرض را بگیرند، اما این کار را نکردند. پرزیدنت دونالد ت

اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۹بیانیه مایک پمپئو درباره تحریم وزیر کشور و نیروی انتظامی ایران؛ اشاره به نقش آنها در سرکوب معترضان آبان ‌ماهمایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، در بیانیه‌ای به تحریم وزیر کشور و فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران پرداخته است.وزیر خارجه ایالات متحده روز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه با انتشار یک بیانیه مطبوعاتی گفت: «امروز ایالات متحده تحریم‌های مالی و محدودیت‌ در صدور روادید را در مورد شخصیت‌های حقیقی و حقوقی ایرانی تحت موارد مرتبط با نقض حقوق بشر، اعمال می‌کند. این اقدامات در مورد این ۱۲ شخصیت حقیقی و حقوقی توسط وزارت کشور و وزارت خزانه‌داری، حاوی این پیام در پشتیبانی از مردم ایران است که ما به حمایت از خواسته‌های آن‌ها برای برخورداری از یک حکومت شفاف و پاسخگو ادامه خواهیم داد و از جانب کسانی که از سوی این رژیم وادار به سکوت شده‌اند، سخن خواهیم گفت. فشار ما بر [رژیم] ایران برای این که با مردمش با تکریم و احترام رفتار کند، متوقف نخواهد شد.»

تردید درباره کارآیی اف ۳۵ و اف ۲۲ | DW | 25.05.2020 پژوهشگران اسرائیلی محلول ضد عفونی با تأثیر درازمدت ساختند | DW | 25.05.2020 افشای پروژه‌ای محرمانه در لیبی از سوی سازمان ملل متحد | DW | 25.05.2020

وزیر خارجه ایالات متحده روز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه و در بیانیه‌ای افزود: «این شخصیت‌های حقیقی و حقوقی عبارتند از عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور فعلی دولت ایران. ما دلایلی در دست داریم که نشان می‌دهد وزیر کشور جمهوری اسلامی دستور سرکوب سفیدامضا به نیروهای انتظامی برای استفاده از ابزار مرگبار برای سرکوب معترضان صلح‌آمیز و ناظران داده است. هدف او و رژیم سرکوب اعتراض‌های صلح‌آمیز و نقض حقوق افراد برای تجمع و برخورداری از آزادی بیان با هر هزینه‌ای است. دستورهای او به کشته شدن خیلی از معترضان از جمله ۲۳ شخص که هنوز به سن قانونی نرسیده بودند، منتهی شد.»

مایک پمپئو گفت: «یکی از این قربانیان، سیدعلی موسوی است که فقط ۱۲ سال داشت و در راه بازگشت از مدرسه به خانه و توسط شلیک گلوله نیروهای انتظامی کشته شد. عبدالرضا رحمانی فضلی و خانواده او اجازه ورود به ایالات متحده را نخواهند داشت.»وزیر خارجه آمریکا افزود: «ایران علاوه بر نقض حقوق بشر درون مرزهای کشور، سابقه‌ای طولانی در کشتار و تروریسم در دیگر کشورها دارد. علی فلاحیان دیگر شخصی است که تحریم شده که رئیس پیشین وزارت اطلاعات بود. در زمان تصدی او، چندین فقره ترور و حمله در سراسر جهان انجام شد که از آن جمله می‌توان به کشتن آلیسا فلاتو، دانشجوی ۲۰ ساله آمریکایی در باریکه غزه و در جریان بمبگذاری انتحاری، اشاره کند.»

مایک پمپئو گفت: «او همچنین در میان افراد مسئول در بمب‌گذاری مرکز یهودیان - آمیا - در آرژانتین است که در سال ۱۹۹۴ کشته شدن ۸۵ تن را در پی داشت. او و خانواده درجه‌ یک او اجازه ورود به ایالات متحده ندارند.»وزیر خارجه آمریکا در این بیانیه ادامه داد: «در تلاش برای مخفی کردن شواهد آزار مردم توسط رژیم، ایران در نوامبر گذشته دسترسی به شبکه جهانی اینترنت را تقریبا به طور کامل قطع کرد و حدود ۸۰ میلیون ایرانی را برای یک هفته در تاریکی دیجیتال قرار داد و در همان زمان ماموران امنیتی بیش از ۱۵۰۰ تن را کشته و هزاران معترض دیگر را خودسرانه بازداشت کردند. رژیم ایران برای مدت‌ها دستیابی مردم به اینترنت را با محدودیت و سانسور همراه کرده و حق آزادی بیان و گردهمایی صلح‌آمیز را که دو حق جهانی بشری است را از آن‌ها گرفته است.»

ادامه مطلب: VOA Farsi »

خودش که تا چند وقت پیش میگفت دست بدید روبوسی کنید اینا باعث شیوع بیماری نمیشه چین عمدا ویروس رو در دنیا منتشر کرد و سازمان بهداشت جهانی هم به چین کمک کرد وقت اون رسیده که چین از تجارت جهانی اخراج بشه و شرکتهای غربی از چین کمونیست خارج بشن شما که ابرقدرتین به خیال خودتون خب جمع کنید بیماری رو خخخخخ 2- دونالد دروغگویی است که خود در تلاش منحرف کردن افکار عمومی داخل و خارج امریکاست. بله ویروس در چین بوجود آمد و منتشر شد،اما او دو ماه قبل از ورود ویروس به امریکا و در داوس،برای تداوم کمپین انتخاباتی،امکان ورود ویروس به امریکا را بضرس قاطع نفی کرد! حالا آنرا به چین نسبت می دهد!

این مطلب را دقیقا می توان به رئیس جمهور سهل انگار و بی لیاقت امریکا نسبت داد،زیرا دو ماه قبل از انتقال و شیوع ویروس در امریکا،وقتی در اجلاس داوس از او پرسیدند نگرانی وجود دارد یا نه؟ ترامپ گفت :نه ابدا! ویروس به امریکا نخواهد آمد و اوضاع تحت کنترل است! این هم سند این مطلب: Death_to_Israel Death_to_Israel Death_to_Israel Death_to_Israel Death_to_Israel

موفقیت نخستین مرحله آزمایش واکسن شرکت مادرنا؛ این واکسن در خون انسان پادتن کرونا ایجاد می‌کندموفقیت نخستین مرحله آزمایش واکسن شرکت مادرنا؛ این واکسن در خون انسان پادتن کرونا ایجاد می‌کند شرکت مادرنا در اطلاعیه خود اعلام کرد که در خون همه ۴۵ شرکت‌کننده، پادتن ویروس کرونا به میزانی معادل یا به مراتب بیشتر از بیماران بهبود یافته کووید-۱۹ پیدا شد.

مردم ترکیه با حضور در بالکن‌ها یادروز آتاترک، عید جوانان و ورزش را جشن گرفتندچرا 'آتاترک'؟ بر خلاف کلمه ترک، آتاتورک در اغلب منابع فارسی با 'واو' نوشته می‌شود.

منزوی: عابر بانک‌های فوتبال در زندانند/ اصلا استراماچونی را ندیدیم که بفهمیم مشکلش چیستمنزوی، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال: عابر بانک‌های فوتبال در زندانند در ترازنامه باشگاه استقلال ثبت شده یک نفر ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون بدهکار است تا زیرساخت درست نشود خصوصی سازی امکان پذیر نیست

تیراندازی دو ناخدای یک لنج در هرمزگان را کشت

دادگاه قدرت «آژانس اطلاعات فدرال» را در خارج از آلمان محدود کرداین نخستین باری است که دادگاه قانون اساسی آلمان با شکایت روزنامه‌نگاران خارجی و سازمان گزارشگران بدون مزر، تصمیم می گیر که آژانس اطلاعاتی آلمان BND برای فعالیت‌های خارج از کشور خود باید مشمول قانون اساسی آلمان شود.

اتحادیه اروپا پرچم همجنس‌گرایان را در عراق برافراشت🔻اتحادیه‌اروپا پرچم همجنس‌گرایان را در عراق برافراشت 🔹نمایندگی اتحادیه اروپا در عراق در گزارشی که روز یکشنبه گذشته در صفحه رسمی‌اش در توییتر منتشر شد خبر داد با همکاری سفارت‌های کانادا و بریتانیا مراسم برافراشتن پرچم همجنس‌گرایان در عراق برگزار شد.