پرزیدنت ترامپ: سازمان بهداشت جهانی چین‌محور است و بر سر ویروس کرونا واقعا اشتباه بزرگی کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پرزیدنت ترامپ: سازمان بهداشت جهانی چین‌محور است و بر سر ویروس_کرونا واقعا اشتباه بزرگی کرد رئیس جمهوری آمریکا گفت: « ما این مساله را به دقت مد نظر قرار می دهیم. خوشبختانه من توصیه آن‌ها را مبنی بر بازگذاشتن مرزهایمان بر روی چین در همان آغاز رد کردم.»

صدای آمریکا - پرزیدنت دونالد ترامپ روز سه شنبه به شدت از «سازمان بهداشت جهانی» انتقاد کرد و آن سازمان را متهم کرد بیش از حد بر چین تمرکز داشته و توصیه های بدی طی شیوع ویروس کرونا داده است.

رئیس جمهوری آمریکا گفت: «سازمان بهداشت جهانی واقعا اشتباه بزرگی کرد. [این سازمان] که بودجه اش عموما توسط ایالات متحده تامین می شود، به دلایلی بسیار چین‌محور است. ما این مساله را به دقت مد نظر قرار می دهیم. خوشبختانه من توصیه آن‌ها را مبنی بر بازگذاشتن مرزهایمان بر روی چین در همان آغاز رد کردم.

محافظه‌کاران در آمریکا به شکل فزاینده ای عملکرد «سازمان بهداشت جهانی» طی شیوع ویروس کرونا را مورد انتقاد قرار داده و می گویند بر داده های غلط چین درباره گسترش ویروس کرونای جدید اتکا داشته است. سناتور جمهوریخواه مارکو روبیو هفته پیش خواهان استعفای تدروس ادهانوم جبریسوس، مدیرکل سازمان بهداشت جهانی، شده و گفته بود «او به پکن اجازه داد از سازمان بهداشت جهانی برای گمراه کردن جامعه جهانی استفاده کند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

برعکس ایران نه تنها مرزهایش را با چین مسدود نکرد بلکه با هواپیمای متعلق به سپاه روزی چند ده پرواز به چین انجام داد و شهروندان کشورهای مختلف را به چین و از چین جابجا کرد و باعث آلوده شدن نه تنها ایرانیان بلکه سایر کشورهای جهان هم مبتلا ساخت تا سرسپردگی خودشان را به چین ثابت کنند!!

ChinaVirus ChineseVirusCensorship ChinaVirus

جالبه تمام سران حکومتها عادت دارن مشکل ر گردن دیگران بندازن. ترامپ یادش رفته که کرونا رو مسخره میکرد و حالا که کشورش کانون کرونا شده این مشکل رو گردن چین و سازمان بهداشت جهانی میندازه

آمریکا اجازه داد شرکت‌هاش با چین همکاری کنن و همه اسرار تکنولوژیکشون لو بره. ترامپ باید زودتر میومد و دست چین رو قطع میکرد.

امیدوارم اقای ترامپ ریس بهداشت جهانی رو حذف کنی چین کمونیست وشیخای قاتل رو رو هم سرنگون کنی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

با گسترش شیوع کرونا ترامپ در 50 ایالت آمریکا وضعیت فوق‌العاده اعلام کرددونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده بامداد دوشنبه 6 آوریل 2020 در کنفرانسی خبری درباره بحران شیوع
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

هند صادرات داروی موثر در درمان کرونا را ممنوع کرد که ترامپ از آن سخن گفته استدولت هند، بخشنامه‌ای مبنی بر ممنوعیت صادرات هیدروکلروکین را صادر کرده که دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ملکه الیزابت دوم خطاب به مردم بریطانیا: تاریخ از تلاش‌هایتان یاد خواهد کردالیزابت دوم ملکه بریتانیا شامگاه یکشنبه 5 آوریل 2020 در یک سخنرانی تلویزیونی نادر ضمن تاکید این‌که they eating and sleeping in Canada only فسیل!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

چرا ترافیک صبح شنبه تهران ما را غافلگیر کرد؟ranjipour ترافیک صبح شنبه شروع یک فاجعه دیگرِ ضدِ بشریست که بدست اشغال گران ایران، طراحی شده است... ranjipour نمونه ی روشنِ فقر و دیکتاتوری،دروغ و فریب ،اهمیت نداشتن جان انسان و در مجموع نقض حقوق بشر را فقط در تصویر بالا می توان دید..بیش از نیمی از خودرو های تصویر بالا از یک برند بی کیفیت بنام پراید (سایپا),که در روزهای قرنطینه ی جهانی مجبور به رفتن سر کار هستند...
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سخن‌گوی وزارت خارجه ایران توهین سفیر چین به ایرانیان را تسهیل کردChineseVirusCensorship ChinaLiedAndPeopleDied ChineseWuhanVirusMadeInChina 😪
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نخست وزیر ایرلند ردای طبابت بر تن کردلئو وارادکار که یک پزشک عمومی است می خواهد یک روز در هفته بدلیل شیوع ویروس کرونا در کشورش، به کمک همکاران سابق، پزشکان، برود. Ghorbani_MiM تازه شد ولایتی ما!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »