پرزیدنت ترامپ از باز شدن حریم هوایی عربستان سعودی به روی پروازهای اسرائیل و امارات استقبال کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺پرزیدنت ترامپ از باز شدن حریم هوایی عربستان سعودی به روی پروازهای اسرائیل و امارات استقبال کرد ⚡️معاون سخنگوی کاخ سفید، از گفت‌و‌گوی تلفنی پرزیدنت ترامپ با پادشاه عربستان در مورد مسائل مختلف، از جمله توافق صلح تاریخی میان اسرائیل و امارات خبر داد.

جاد دیر، معاون سخنگوی کاخ سفید، از گفت‌و‌گوی تلفنی پرزیدنت ترامپ با پادشاه عربستان سعودی در مورد مسائل مختلف، از جمله توافق صلح تاریخی اخیر میان اسرائیل و امارات متحده عربی با ابتکار ایالات متحده، خبر داد.

معاون سخنگوی کاخ سفید شامگاه یکشنبه ۱۶ شهریور در پیامی در توئیتر اعلام کرد که پرزیدنت ترامپ در گفت‌وگویی تلفنی با سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان سعودی، ضمن تقدیر از ریاست عربستان سعودی بر گروه ۲۰، از باز کردن حریم هوایی آن کشور به روی پروازهای میان اسرائیل و امارات متحده عربی، که با پرواز تاریخی هفته گذشته از تل آویو به ابوظبی آغاز شد، استقبال کرد.

در این گفت‌وگو پرزیدنت ترامپ ضمن تأکید بر اهمیت توافق میان اسرائیل و امارات متحده عربی، موسوم به «توافق ابراهیم»، در مورد راه‌های تقویت امنیت و رفاه منطقه با پادشاه سعودی به تبادل نظر پرداخت. رئیس جمهوری آمریکا همچنین از پادشاه عربستان سعودی خواست که از طریق مذاکره با دیگر کشورهای منطقه خلیج فارس، اختلاف کنونی را حل و فصل کنند. وی همچنین با تأکید بر مشارکت قدرتمند ایالات متحده و عربستان سعودی، از رهبری ملک سلمان در این راستا، سپاسگزاری کرد.spoke with King Salman bin Abdulaziz of Saudi Arabia. President Trump praised Saudi Arabia’s G20 Presidency and welcomed the opening of Saudi air space to flights between Israel and the United Arab Emirates,...

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کاخ سفید: پرزیدنت ترامپ از اخراج مردم آمریکا از خانه‌های‌شان در طول همه‌گیری کرونا جلوگیری می‌کندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اسماعیل هنیه: فلسطین با سه توطئه از سوی آمریکا و اسرائیل مواجه استرئیس دفتر سیاسی حماس اعلام کرد که فلسطین با سه توطئه مشترک از طرف اسرائيل و آمریکا روبه‌ روست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آموزش فقط یکی از کارکردهای مدرسه است؛ آموزش مجازی، جایگزین کاملی برای نهاد مدرسه نیسترئیس‌جمهور در جلسه هیات دولت با قدردانی از وزارت آموزش و پرورش، معلمان، مدیران و سایر عواملی که زمینه بازگشایی مدارس را در آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ فراهم کرده اند، اظهارداشت: نهاد مدرسه دارای کارکردهای مختلفی است که آموزش تنها یکی از آنهاست و لذا آموزش مجازی، جایگزین کاملی برای نهاد مدرسه محسوب نمی شود.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

حمایت کانون وکلای فرانسه از نسرین ستوده و وکلایی که جان‌شان در خطر است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کمالوندی: تولید اورانیوم غنی‌شده برابر با میزان پیش از برجام است | DW | 06.09.2020بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران نسبت به گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی واکنش نشان داده است. او گفته است که فعالیت در تولید سانتریفوژهای پیشرفته گسترش یافته و میزان اورانیوم غنی‌شده افزایش یافته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا از آزادی روبرتو کُنیونِس روزنامه‌نگار کوبایی از زندان استقبال کردوزیر خارجه آمریکا از آزادی روبرتو کُنیونِس روزنامه‌نگار کوبایی از زندان استقبال کرد مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده، روز یکشنبه ۱۶ شهریور با انتشار توئیتی از آزادی یک روزنامه‌نگار زندانی در کوبا استقبال کرد و حکم صادره علیه او را ناعادلانه خواند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »