پرزیدنت ترامپ: شواهد نشان می‌دهند که خاستگاه بیماری کووید-۱۹ یک آزمایشگاه در چین بوده است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پرزیدنت ترامپ: شواهد نشان می‌دهند که خاستگاه بیماری کووید-۱۹ یک آزمایشگاه در چین بوده است رئیس‌جمهوری آمریکا تاکنون بارها هم پکن و هم سازمان بهداشت جهانی را به گمراه کردن بقیه جهان در مورد چگونگی و زمان شروع همه‌گیری ویروس_کرونا متهم کرده است.

صداى امريكا - دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا می‌گوید، او تقریبا اطمینان دارد که خاستگاه ویروس کرونا و همه‌گیری آن یک آزمایشگاه در چین بوده است.

پرزیدنت ترامپ شامگاه پنجشنبه گفت که او شواهد و مدارک ارائه شده توسط مقامات اطلاعاتی ایالات متحده را که ثابت می‌کند «موسسه ویروس‌‌شناسی ووهان» منشأ بیماری کووید-۱۹ است، را مشاهده کرده است. رئیس‌جمهوری آمریکا تاکنون بارها هم پکن و هم سازمان بهداشت جهانی را به گمراه کردن بقیه جهان در مورد چگونگی و زمان شروع همه‌گیری ویروس کرونا متهم کرده است.

پرزیدنت ترامپ روز پنجشنبه همچنین گفت که در این رابطه «فرضیه‌های زیادی وجود دارد» و افزود که مقامات چینی باید از پنهان کردن اطلاعات مهم و کلیدی دست بردارند. سایر مقامات ایالات متحده، از جمله مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا، نیز از عدم تمایل چین در به اشتراک گذاشتن اطلاعات مهم و کلیدی انتقاد کرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

حقیقتو میگه همه مشکلات ازچینه

من حرف ترامپ را باور میکنم‼️ سگ برینه به روح هر چی چینی و اون رئیس WHO‼️😪

۷ میلیون دلار برای تحقیق رو کرونای خفاش به آزمایشگاه یوهان چین پول داده حالا فرافکنی میکنه مردک دیوس

خجالت نمیکشید با این رئیس جمهور احمقتان؟

💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

ترامپ دلقک دنیا

باید نقش چین در شیوع این بیماری به عنوان جنایت علیه بشریت مورد رسیدگی قرار بگیره ، که حداقل تحریم و پرداخت غرامت به قربانیانه. چین درمورد نحوه شیوع این بیماری اطلاعات دروغ داد. به دروغ گفت سرایت انسان به انسان نداره. پنجاه روز برای قرنطینه کردن ووهان تعلل کرد.

بجای اتهام علیه چین و سازمان بهداشت،یکم به فکر مردم کشورت باش. با این کارها جوابها از وضعیت وخیم آمریکا پرت نمیشه. Calexite

Donald veut tromper le monde en accusant la Chine. Car la pendemie a mis tous ces efforts à l'eau pour les élections à venir

حقبا ترامپ است چون این ویروس از چین شیوع پیدا کرد

ترامپ غلط زیادی کرده

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ: مطمئنم که منشأ کرونا یک آزمایشگاه ویروس‌شناسی در چین بوده استوقتی از وی پرسیده شد که آیا شواهدی بر این مدعا دارد دارد، گفت: «بله، بله دارم اما نمی‌توانم به شما بگویم. من اجازه ندارم این را به شما بگویم.» البته این دو نظر منافاتی باهم ندارند Professor Trump 1-اطمینان یک 'تاجر کوته فکر'که به چیزی جز پول و تجارت و توئیت بازی در توئیتر فکر نمی کند،چه ارزش علمی دارد؟! تحقیقات علمی و دقیق،روشن می کند که عوامل زیست محیطی،علت پدید آمدن یک ویروس است یا فعالیت های آزمایشگاهی انسانی.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مدرسه ای که تعطیل نشداخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تنها کهنه‌سرباز تاریخ بریتانیا که در یکصدمین سالگرد تولدش سرهنگ شداعطای این درجه افتخاری اولین بار در نوع خود در بریتانیاست. هدف سرهنگ مور، در ابتداء و وقتی که با ایده حمایت از کارکنان بخش بهداشت کشورش پیاده‌روی با واکر را در حیاط خانه‌اش شروع کرد جمع‌آوری تنها یک هزار پوند کمک مالی برای مقابله با ویروس کرونا بود. پروپاگاندای انگلیسی.. جنگ جهانی ما شما، جنایات بی همتای بشری در جنگ جهانی مال شما.. چه قهرمانی!! حقه بازی و نمایش مهندسی شده !! البته متوجه ام، چند تا بُزخور ایرانی و درجه سه زیر اروپائئ، اونورخطند، و کلمه شمای من هم برای اربابای این چند کوتوله قد و شخصیت و نوکر منش است😕 🌺congratulations Major
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روایت مستندسازی که ۱۷روز با کرونایی‌ها زندگی کرد و عاقبت کرونا گرفتامیر کریم یزدی می‌گوید: وقتی یک جریانی همچون کرونا در یک کشور یا جهان به وجود می‌آید، ممکن است دیگر هیچ‌وقت دیگر چنین اتفاقی در جهان رخ ندهد. این اتفاق آنلاین رخ داده و متقابلا کار فیلمساز این است جریان را به رشته تصویر درآورد. قطعا در مسیر چنین کاری خطر هم وجود دارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رشد طلایی شاخص بورس در هفته‌ای که گذشترشد شاخص بورس در هفته گذشته | شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز چهارشنبه (۱۰ اردیبهشت) به عدد ۸۷۸ هزار و ۱۲۲ واحد رسید که در مقایسه با پایان هفته گذشته ۱۸.۵ درصد رشد را تجربه کرد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

بایدن در انتخابات درون‌حزبی اوهایو که به دلیل کرونا به تعویق افتاده بود، پیروز شدبخش انگلیسی صدای آمریکا - جو بایدن روز سه شنبه پیروز انتخابات درون حزبی ایالت اوهایو اعلام شد. این انتخابات بیش از آن که بر سر انتخاب گزینه حزب دموکرات در انتخابات نوامبر باشد درباره چگونگی برگزاری ان بعنوان يك ايراني شديداً اعتراض و مخالفت و نگراني خودم رو از انتخاب جو بايدن از حزب دمكرات اعلام ميكنم ، صدمات اين حزب به كشور ايران جبران ناپذير است . تا حدي كه منجر به تغيير سرنوشت چندين نسل در ايران شده اند ، از ايرانيان وطنپرست در امريكا تقاضا دارم درين جنايت عظيم سهيم نباشين امريكا همانند بقيه كشورها درگير ويروس كروناس ، درين شرايط حاد جو بايدن فرصت طلب از حزب دمكرات بجاي كمك و همكاري به مردم امريكا بهر راهي كه امكان پذير باشد در صدد جمع آوري رأي بعنوان رياست جمهور آينده امريكا ميباشد آيا با اين شرايط جو بايدن شايستگي خدمت به ملت امريكا را دارد؟ آلزایمری ها و پدوفیل ها حتما بهش رای میدن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »