پرزیدنت ترامپ از بهبودی کامل خود خبر داد و خواستار ارائه خدمات درمانی مشابه به همه مبتلایان شد

17/07/1399 03:06:00 ق.ظ

🔺پرزیدنت ترامپ از بهبودی کامل خود خبر داد و خواستار ارائه خدمات درمانی مشابه به همه مبتلایان شد ⚡️پرزیدنت ترامپ گفت: فکر می‌کنم این برکت خداوند بود که من مبتلا شدم و می‌خواهم همه از خدمات درمانی مشابه آنچه رئیس جمهوری دریافت کرد برخوردار باشند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، که هفته گذشته آزمایش ابتلا به کرونای او مثبت اعلام شده و به بیمارستان منتقل شده بود، عصر چهارشنبه ۱۶ مهر در یک پیام ویدئویی در توئیتر از بهبودی کامل و سلامتی خود خبر داد.

پرزیدنت ترامپ که پس از ترخیص از مرکز درمانی نظامی والتر رید در مریلند به کاخ سفید بازگشته است در این ویدئو از خدمات کادر درمانی فوق‌العاده والتر رید و سایر بیمارستان‌های کشور تقدیر کرد. وی با بیان این که ایالات متحده بهترین امکانات را برای مقابله با کووید۱۹ برخوردار است، از کلیه بیمارستان‌های آمریکا خواست خدمات درمانی که برای او به عنوان رئیس جمهوری ارائه شده است به همه مبتلایان ارائه شود.

پرزیدنت ترامپ همچنین گفت که می‌توانستم در کاخ سفید بمانم، اما پزشکان گفتند چون رئیس جمهوری هستی باید بروی و من هم چون آنها همگی حرفه‌ای هستند قبول کردم. او اضافه کرد: من فکر می‌کنم این برکت خداوند بود که من مبتلا شدم، چون از نزدیک دیدم که خدمات فوق‌العاده‌ای در این زمینه ارائه می‌شود و می‌خواهم همه از خدمات مشابه آنچه رئیس جمهوری دریافت کرد برخوردار باشند. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

کافه «میوزه» در تهران؛ اینجا اوقاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنید

بازدیدکنندگان این کافه-موزه می‌توانند در اتاق‌های نمایشگاه و تراس کافه، ساعاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنند و درباره آنها بیاموزند. کافه «میوزه» نخستین بار در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد. ادامه مطلب >>

یه سری میمیرند از کرونا، ایشون ۲ روزه خوب شد جنسش مرغوب نبوده مث که بيا خو کرونا چندان شي نه وو چي ته تري بچ شوي کروناست تقلبی بوده

نظر پزشک ترامپ درباره وضعیت سلامتی‌اش پس از خروج از بیمارستانجدیدترین اخبار دانشگاهی،علمی،فن آوری،ورزشی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی ایران و سایر مناطق جهان را در خبرگزاری ایسنا بخوانید | isna.ir, isna.news, isnanews.com, isnanews.ir, isnanews, isna.org.ir, isna news agency گوه نخور، پزشک نظامی مصاحبه نمیکنه حرومزاده اينا همش فيلم بود بفهمين

'ماسک' در تهران از شنبه اجباری است/جریمه‌ها در حال کارشناسی استمعاون کل وزارت بهداشت: *ماسک' در تهران از شنبه اجباری است *جریمه‌ها در حال کارشناسی است *نگران رفتار متناقض مردم هستیم *دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی دچار فرسودگی شده‌اند *مجبور هستیم در بعضی از مراکز حتی از کپسول اکسیژن استفاده کنیم اینا هم از ثمرات اربعین با شکوه هستش که فرمودید الگوی کشور های دیگه قراره بشه!

آتش‌سوزی‌های بی‌سابقه کالیفرنیا امسال بیش از ۱.۶ میلیون هکتار از اراضی جنگلی را سوزانده استآتش‌سوزی‌های بی‌سابقه کالیفرنیا امسال بیش از ۱.۶ میلیون هکتار از اراضی جنگلی را سوزانده است به گزارش آسوشیتدپرس، این رقم بی‌سابقه بیش از دو برابر رکورد پیشین کل مساحت سوخته در یک سال در ایالت کالیفرنیا است.

زوج استرالیایی یک سال پس از آزادی از ایران: بازجویان گفتند باید از ما تشکر کنید

میشل اوباما: دونالد ترامپ نژادپرست است و ترس و سردرگمی در ذهن آمریکایی‌ها می‌کارد«تنها چیزی که این رئیس جمهور واقعاً در آن مهارت دارد، استفاده از ترس و سردرگمی و نشر اکاذیب برای پیروزی است.» 🥔🥔🥔 گوه خورد میمون مایکل اوباما مَرده😁👇

از تاثیر داروهای تجویزشده برای درمان ترامپ چه می‌توان آموخت؟ | DW | 06.10.2020آنچه تیم پزشکان برای درمان ابتلای ترامپ به بیماری کووید-۱۹ تجویز کرده‌اند، معجونی از چند داروی متفاوت است. برای استفاده از برخی از این داروها حتی مجوز نیز صادر نشده است. به‌رغم آن، ظاهرا این ترکیب دارویی موثر بوده است.