پرزیدنت ترامپ و جو بایدن هفته آینده در یک روز از «ایالت آوردگاه» مینه‌سوتا دیدن خواهند کرد

22/06/1399 07:34:00 ب.ظ

🔺پرزیدنت ترامپ و جو بایدن هفته آینده در یک روز از «ایالت آوردگاه» مینه‌سوتا دیدن خواهند کرد ⚡️پرزیدنت دونالد ترامپ و جو بایدن نامزد حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری، روز جمعه آینده در یک روز با هواداران خود در ایالت مینه‌سوتا دیدار خواهند کرد.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. Print this page پرزیدنت دونالد ترامپ و جو بایدن نامزد حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری، طبق اعلام ستاد‌های انتخاباتی‌شان، روز جمعه آینده در یک روز با هواداران خود در ایالت مینه‌سوتا دیدار خواهند کرد.

مینه‌سوتا یکی از چند «ایالت نوسانی» (یا ایالت آوردگاه) است؛ اصطلاحی در سیاست آمریکا برای هر ایالتی که یک نامزد جمهوریخواه یا دموکرات می‌تواند در آن به صورت نوسانی پیروز شود. به نظر بسیاری از کارشناسان، پیروزی در این ایالت‌ها نتیجه انتخابات ۲۰۲۰ را تعیین می‌کند.

هم پرزیدنت ترامپ و هم جو بایدن تیم‌های خود را این هفته و پیش از دیدارشان از این ایالت به مینه‌سوتا فرستاده‌اند؛ جایی که پسر رئیس جمهوری، دونالد ترامپ جونیور، برای پدرش، و جیل بایدن برای همسرش تبلیغ می‌کنند. headtopics.com

به گزارش روزنامه محلی، مینه‌سوتا استار تریبیون، این حقیقت که پرزیدنت و جو بایدن هر دو برای کارزار انتخاباتی در مینه‌سوتا در یک روز برنامه ریزی کرده‌اند، تاکیدی است بر اهمیت این ایالت در رقابت برای کسب مقام ریاست جمهوری.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

ولادیمیر پوتین: روسیه در ماه ژوئیه تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در بلاروس مستقر خواهد کرد

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از استقرار تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در خاک بلاروس در ماه آینده میلادی خبر داده است. امری که ناظران آن را تازه‌ترین دور از بالا گرفتن تنش‌ها میان مسکو و ناتو ارزیابی کرده‌اند. ادامه مطلب >>

تصاویر هوایی از بزرگ‌ترین اردوگاه پناهجویان یونان یک روز پس از نابودیآتش‌سوزی چهارشنبه شب موریا تلفات جانی نداشت، اما ساکنان آن سکونت‌گاه موقت خود را هم از دست دادند و این یعنی آوارگی در آوارگی.

یک قانونگذار سوئدی هم پرزیدنت ترامپ را نامزد جایزه نوبل صلح کرد🔺یک قانونگذار سوئدی هم پرزیدنت ترامپ را نامزد جایزه نوبل صلح کرد ⚡️بعد از اینکه یک قانونگذار نروژی دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده را نامزد جایزه نوبل_صلح کرده بود، یک قانون‌گذار سوئدی نیز رئیس جمهوری آمریکا را نامزد دریافت جایزه نوبل صلح کرد.

برادرزاده ترامپ: عموی من اساساً یک نژادپرست است- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimبرادرزاده ترامپ که یک روانشناس است و اخیراً کتابی جنجالی نیز درباره خانواده و شخصیت ترامپ منتشر کرده در مصاحبه‌ای تأکید کرد دونالد ترامپ اساساً یک نژاد پرست است.

معترضان به تبعیض‌نژادی بر پایه مجسمه چرچیل نوشتند: او یک نژادپرست استاز زمان به راه افتادن جنبش «جان سیاهان مهم است» در چهار ماه قبل، این دومین تعرض به مجسمه نخست وزیر اسبق بریتانیا و قهرمان این کشور در جنگ جهانی دوم است.

ترامپ: اگر در انتخابات برنده شوم ایران کمتر از یک ماه با آمریکا به تفاهم می‌رسددونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا، گفت در صورت پیروزی او در انتخابات ریاست‌جمهوری آبان ماه، جمهوری اسلامی به سرعت با ایالات متحده به تفاهم خواهد رسید.

فقط ۲۰۰۰ نفر گفته‌اند بیش از یک خانه دارند!فقط ۲۰۰۰ نفر گفته‌اند بیش از یک خانه دارند! با وجود آن که تاکنون ۱۳ میلیون مالک، اطلاعات واحدهای مسکونی خود را در سامانه املاک و اسکان بارگذاری کرده‌اند فقط ۲۰۰۰ نفر به داشتن بیش از یک خانه اذعان داشته‌اند.