پرزیدنت ترامپ و جو بایدن هفته آینده در یک روز از «ایالت آوردگاه» مینه‌سوتا دیدن خواهند کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 55 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺پرزیدنت ترامپ و جو بایدن هفته آینده در یک روز از «ایالت آوردگاه» مینه‌سوتا دیدن خواهند کرد ⚡️پرزیدنت دونالد ترامپ و جو بایدن نامزد حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری، روز جمعه آینده در یک روز با هواداران خود در ایالت مینه‌سوتا دیدار خواهند کرد.

پرزیدنت دونالد ترامپ و جو بایدن نامزد حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری، طبق اعلام ستاد‌های انتخاباتی‌شان، روز جمعه آینده در یک روز با هواداران خود در ایالت مینه‌سوتا دیدار خواهند کرد.

مینه‌سوتا یکی از چند «ایالت نوسانی» است؛ اصطلاحی در سیاست آمریکا برای هر ایالتی که یک نامزد جمهوریخواه یا دموکرات می‌تواند در آن به صورت نوسانی پیروز شود. به نظر بسیاری از کارشناسان، پیروزی در این ایالت‌ها نتیجه انتخابات ۲۰۲۰ را تعیین می‌کند. هم پرزیدنت ترامپ و هم جو بایدن تیم‌های خود را این هفته و پیش از دیدارشان از این ایالت به مینه‌سوتا فرستاده‌اند؛ جایی که پسر رئیس جمهوری، دونالد ترامپ جونیور، برای پدرش، و جیل بایدن برای همسرش تبلیغ می‌کنند.

به گزارش روزنامه محلی، مینه‌سوتا استار تریبیون، این حقیقت که پرزیدنت و جو بایدن هر دو برای کارزار انتخاباتی در مینه‌سوتا در یک روز برنامه ریزی کرده‌اند، تاکیدی است بر اهمیت این ایالت در رقابت برای کسب مقام ریاست جمهوری. مینه‌سوتا که مدت‌ها در عرصه سیاست ریاست جمهوری به عنوان یک ایالت دموکرات شناخته می‌شد، در ۱۱ انتخابات ریاست جمهوری قبلی به نامزد دموکرات رأی داده است، اما امسال مینه‌سوتا، پس از آن که نظرسنجی‌های عمومی نشان از حمایت فزاینده از حزب جموریخواه در آنجا دادند، در کانون توجه کارزار انتخاباتی پرزیدنت ترامپ قرار گرفته است و اکنون پیش‌بینی می‌شود رقابت در مینه‌سوتا در نوامبر بسیار تنگاتنگ باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تصاویر هوایی از بزرگ‌ترین اردوگاه پناهجویان یونان یک روز پس از نابودیآتش‌سوزی چهارشنبه شب موریا تلفات جانی نداشت، اما ساکنان آن سکونت‌گاه موقت خود را هم از دست دادند و این یعنی آوارگی در آوارگی.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یک قانونگذار سوئدی هم پرزیدنت ترامپ را نامزد جایزه نوبل صلح کرد🔺یک قانونگذار سوئدی هم پرزیدنت ترامپ را نامزد جایزه نوبل صلح کرد ⚡️بعد از اینکه یک قانونگذار نروژی دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده را نامزد جایزه نوبل_صلح کرده بود، یک قانون‌گذار سوئدی نیز رئیس جمهوری آمریکا را نامزد دریافت جایزه نوبل صلح کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

برادرزاده ترامپ: عموی من اساساً یک نژادپرست است- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimبرادرزاده ترامپ که یک روانشناس است و اخیراً کتابی جنجالی نیز درباره خانواده و شخصیت ترامپ منتشر کرده در مصاحبه‌ای تأکید کرد دونالد ترامپ اساساً یک نژاد پرست است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

معترضان به تبعیض‌نژادی بر پایه مجسمه چرچیل نوشتند: او یک نژادپرست استاز زمان به راه افتادن جنبش «جان سیاهان مهم است» در چهار ماه قبل، این دومین تعرض به مجسمه نخست وزیر اسبق بریتانیا و قهرمان این کشور در جنگ جهانی دوم است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ: اگر در انتخابات برنده شوم ایران کمتر از یک ماه با آمریکا به تفاهم می‌رسددونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا، گفت در صورت پیروزی او در انتخابات ریاست‌جمهوری آبان ماه، جمهوری اسلامی به سرعت با ایالات متحده به تفاهم خواهد رسید.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

فقط ۲۰۰۰ نفر گفته‌اند بیش از یک خانه دارند!فقط ۲۰۰۰ نفر گفته‌اند بیش از یک خانه دارند! با وجود آن که تاکنون ۱۳ میلیون مالک، اطلاعات واحدهای مسکونی خود را در سامانه املاک و اسکان بارگذاری کرده‌اند فقط ۲۰۰۰ نفر به داشتن بیش از یک خانه اذعان داشته‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »