پرزیدنت ترامپ: قتل آموزگار فرانسوی «یک حمله بسیار شریرانه تروریستی اسلام‌گرایانه» بود

27/07/1399 08:28:00 ب.ظ

🔺پرزیدنت ترامپ: قتل آموزگار فرانسوی «یک حمله بسیار شریرانه تروریستی اسلام‌گرایانه» بود ⚡️رئیس جمهوری آمریکا، حمله منجر به قتل یک آموزگار در پاریس را «یک حمله بسیار شریرانه تروریستی اسلام‌گرایانه» خواند و این فاجعه را به رئیس جمهوری فرانسه تسلیت گفت.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. پرزیدنت ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده، حمله منجر به قتل یک آموزگار در پاریس را «یک حمله بسیار شریرانه تروریستی اسلام‌گرایانه» خواند و این فاجعه را به رئیس جمهوری فرانسه تسلیت گفت.

به گزارش آسوشیتدپرس، پرزیدنت ترامپ که شامگاه شنبه در یک گردهمایی انتخاباتی در ایالت ویسکانسین حضور یافته بود، گفت: «من مایلم به نمایندگی از جانب ایالات متحده مراتب تسلیت صمیمانه خود را به دوستم [امانوئل] مکرون، رئیس جمهوری فرانسه، تقدیم کنم. آنها دیروز [در فرانسه] با یک حمله بسیار شریرانه تروریستی اسلام‌گرایانه - بریدن سر یک آموزگار بیگناه در نزدیکی پاریس - رو‌به‌رو شدند.»

پرزیدنت ترامپ افزود: «فرانسه در شرایط دشواری به سر می‌برد و مکرون مرد بسیار خوبی است.» روز یکشنبه ژان کاستکس، نخست وزیر فرانسه، به صف راهپیمایانی پیوست که در سراسر کشور برای ادای احترام به آموزگاری که در راه آزادی بیان جانش را به طرز فجیعی از دست داد، به خیابان‌ها آمدند.

در همین حال به گزارش رویترز، پلیس فرانسه اعلام کرد یازدهمین مظنون مرتبط با پرونده قتل ساموئل پتی، معلمی که چند روز پیش توسط یک اسلامگرا در حومه پاریس کشته شد، روز یکشنبه ۲۷ مهر بازداشت شد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

Viva TRUMP. .جانمی ترامپ چقدر توحش در اصل آموز کار شریر بود که به دین اسلام توهین کرد چرا مطبوعات یک طرف قضیه را میبیند عامل اصلی خود او بود که مردار شد

ترامپ آمریکا را بی‌آبرو کرده است/ کلید مذاکره با آمریکا در دست ایران استفریدون‌ مجلسی گفت‌: در صورتی که ترامپ در رقابت با بایدن شکست بخورد و دموکرات‌ها راهی کاخ‌سفید شوند،‌ فضا برای مذاکره غیر مستقیم فراهم شد و حتی می‌توان به بازگشت آمریکا به برجام امیدوار شد. به هر حال رفتار بایدن نسبت به رفتار ترامپ منطقی‌تر است و او تمایلی به ادبیات تهاجمی ندارد. لغو تحریم های تسلیحاتی ایران 👇👇

ترامپ: خانواده بایدن جنایتکار است/ تعداد مبتلایان به کرونا در آمریکا رو به کاهش است- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimترامپ: خانواده بایدن جنایتکار است اما رسانه‌ها و شرکت‌های شبکه‌های اجتماعی روی جنایت آنها سرپوش می‌گذارند حتی بدون واکسن نیز شیوع کرونا و همه گیری این ویروس در حال پایان یافتن است Election2020 نمی‌دونیم کرونا باید بره که زندگیمون خوب شه یا ترامپ باید بره یا تحریم یا روحانی.... اونی که باید بره کاش زودتر بره

نتایج یک بنچمارک: آیفون ۱۲ از آیپد ایر ۴ ضعیف تر استبا وجود استفاده از یک پردازنده اما مهندسی متفاوت اپل در دو محصول جدید خود آیفون ۱۲ و آیپد ایر چهار سبب شده است آیفون ۱۲ پرو ضعیف تر از این تبلت میان رده باشد.

قلعه فلک‌الافلاک آسیب ندیده استمدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: بر اثر زلزله امروز به قلعه فلک‌الافلاک هیچ‌گونه آسیبی وارد نشد.

مشاور امنیت ملی کاخ سفید: آنچه در شین‌ژیانگ چین روی می‌دهد «چیزی نزدیک به نسل‌کشی» استمشاور امنیت ملی کاخ سفید: آنچه در شین‌ژیانگ چین روی می‌دهد «چیزی نزدیک به نسل‌کشی» است سازمان ملل اعلام کرد بیش از یک میلیون مسلمان در شین‌ژیانگ دستگیر شده و فعالان حقوق بشر می‌گویند رفتاری که با آن‌ها می‌شود جرائم علیه بشریت و نسل‌کشی است. دقیقا همین رفتار باید با یک مسلمان معتقد به محمد بشه قابل توجه خامنه‌ای_وقیح ،که خود را ولی الامر مسلمین می پندارد، برای مسلمانان در لبنان و فلسطین اشک تمساح میریزند ولی برای قتل عام و بردگی کشیده شدن مسلمانان اویغور کور و کر شده است تف به ذاتت ای خبیثِ کثیف چین🇨🇳 با مسلمانان افراطی که عملیات تروریستی انجام می دهند مخالف است و هر چیزی آمریکا🇺🇸 گفت را باور نکنید؛ باور نداری؟ خب این هم سند و مدرک از تروریسم در شین جیانگ(سین کیانگ) که خوشبختانه با تدابیر چین، 4 سالی است که مشکلش حل شده و آرامش و امنیت برقرار است:

دعوای ایران و عربستان، از رویارویی سیاسی به جدل ایدئولو‍ژیک تبدیل شده استپیر محمد ملازهی،کارشناس مسائل خاورمیانه، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:هرگاه که گشایشی در مناسبات بین‌المللی ایران به وجود می‌آید، سعودی‌ها دست به هر اقدام خرابکارانه‌ای می‌زنند/همکاری عربستان،‌ اسرائیل و آمریکا برای ایران هزینه‌ساز است اینجا_بخوانیم👇 دو خطای بزرگ آمریکا در ترور سردار سلیمانی 👇👇