پرزیدنت ترامپ لایحه محافظت از ورزشکاران آمریکا در برابر سوء‌استفاده جنسی را امضا کرد

01/11/2020 08:55:00 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

ترامپ, آمریکا

🔺پرزیدنت ترامپ لایحه محافظت از ورزشکاران آمریکا در برابر سوء‌استفاده جنسی را امضا کرد ⚡️دونالد ترامپ ، رئیس جمهوری آمریکا ، روز شنبه ۱۰ آبان قانونی را امضا کرد که به موجب آن مراقبت بیشتری از ورزشکاران المپیک به عمل خواهد آمد.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، روز شنبه ۱۰ آبان قانونی را امضا کرد که به موجب آن مراقبت بیشتری از ورزشکاران المپیک به عمل خواهد آمد.بنا بر اعلام کاخ سفید، این قانون اختیارات نظارتی بیشتری را در اختیار هیئت مدیره و نهادهای حاکم بر کمیته المپیک و پارا المپیک آمریکا قرار می‌دهد و تدابیر جدیدی را برای محافظت از ورزشکاران در برابر سوء‌استفاده جنسی، فیزیکی، و روحی فراهم می‌کند.

به گزارش رویترز، قانون توانمندسازی ورزشکاران المپیک، پارا المپیک، و آماتور همچنین بودجه مرکز ورزش امن آمریکا را افزایش می‌دهد و شمار نمایندگان ورزشکاران در کمیته المپیک و پارا المپیک و همچنین در نهاد ملی مدیریت ورزشی ایالات متحده را بیشتر می‌کند.اگر دو نهاد ورزشی مذکور نتوانند اصلاحات جدید را به پیش ببرند، ساز و کار پیش بینی شده در این قانون عملیاتی خواهد شد و به کنگره اجازه خواهد داد که برای انحلال آنها اقدام کند. این قانون به تصمیم‌‌گیری در مواردی مانند پرونده سوء‌استفاده جنسی پزشک تیم ژیمناستیک آمریکا کمک می‌کند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

امیدوارم که رای بیاره جمهوری اسلامی رو سرنگون کنه🇮🇷🇺🇸🇮🇷🇺🇸🇮🇷🇺🇸🇮🇷🇺🇸 کاش رییس جمهور ما هم بود. ایران مرد از بس که صاحب ندارد.

کنترل و نظارت جای حمایت از حقوق مادی و معنوی آثار هنری را گرفته استوحید آگاه، عضو هیات‌علمی دانشگاه علامه طباطبایی و وکیل پایه‌یک دادگستری، به این نکته اشاره کرد که تمرکز ما روی کنترل و نظارت است؛ یعنی دادسرای فرهنگ و رسانه به جای اینکه به سراغ دانلود و پخش غیرقانونی برود به سمت نظارت و کنترل رفته است.

وزارت دفاع ترکیه: ارتش آذربایجان 193 منطقه مسکونی را از اشغال ارمنستان آزاد کرده استوزارت دفاع ترکیه اعلام کرد تعداد مناطق مسکونی که ارتش آذربایجان با موفقیت از اشغال ارمنستان آزاد کرده٬ به 193 مورد رسید. - خبرگزاری آناتولی

اینفوگرافی| چرا در آمریکا رای الکترال کالج مهم‌تر از رای عمومی است؟📊 اینفوگرافی| چرا در آمریکا رای الکترال_کالج مهم‌تر از رای عمومی است؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت بین‌الملل EtemadOnline

ایران باید آمادگی تعامل با آمریکا در دوران بایدن را داشته باشدقاسم محبعلی، کارشناس مسائل خاورمیانه، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین: اگر بایدن پیروز شود و در ایران هم اصلاح‌طلبان روی کار بیایند، می‌توان چشم‌انداز روشنی برای آینده متصور بود این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 کاتولیک مسیحی که خداناباور است بااصلاح طلب مصدقی خداناباور, دزدی و رانت و دروغ و ازار خلق و مکتب جرج فلویدی بشین تا اصلاح طلبان دوباره رای بیارن !!! این عذاب الهی که نازل میشود به خاطر خداناباوری است

آمریکا سرقت اطلاعات ثبت نام رأی دهندگان در یک ایالات توسط هکرهای ایرانی را تایید کرد🔺 آمریکا سرقت اطلاعات ثبت نام رأی دهندگان در یک ایالات توسط هکرهای ایرانی را تایید کرد ⚡️مقام‌های آمریکا یی روز جمعه ۹ آبان یافته‌های پلیس فدرال و آژانس امنیت سایبری و زیرساخت امنیتی آمریکا در مورد هک اطلاعات رأی دهندگان توسط ایران را تایید کردند. پس خواهر ایران گوییده هست با این منظور بایدن میره کنار ترامپ بر گزیده میشه چهارتا دیوث و قرمساق و صیغه زاده سایبری آخوندی با کمک نرم افزارهای روسی و چینی آدرس و نام چندتا رای دهنده امریکایی رو به دست اوردن، خب اگه آمار ایرانیان مقیم امریکا رو داشته باشند دیگه نیازی به این همه پول خرج کردن برای هک افراد نیست،چقدر الاغ جاکش هستند اخوندا و سایبریهاشون!

چگونه هکرهای روسی، چینی و ایرانی انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا را هدف قرار دادند؟مقامات سرویس‌های اطلاعاتی آمریكا و کارشناسان شركت‌های بزرگ اینترنتی در این کشور می‌گویند که هكرهایی از سراسر جهان، بویژه از ایران و چین و روسیه انتخابات سال ۲۰۲۰ آمریكا و کمپین‌های انتخاباتی دو نامزد اصلی آن یعنی دونالد ترامپ و جوبایدن را هدف قرار داده‌اند. من تنهایی بیست تا صندوق رو هک کردم تو کالیفرنیا من تنهایی کل آف بی ای رو هک کردم

پرزیدنت ترامپ دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، روز شنبه ۱۰ آبان قانونی را امضا کرد که به موجب آن مراقبت بیشتری از ورزشکاران المپیک به عمل خواهد آمد..وزارت دفاع ترکیه اعلام کرد تعداد مناطق مسکونی که ارتش آذربایجان با موفقیت از اشغال ارمنستان آزاد کرده٬ به 193 مورد رسید.اعتمادآنلاین|   در آمریکا رأی‌دهنده‌ها به طور مستقیم رئیس‌جمهور را انتخاب نمی‌کنند.

بنا بر اعلام کاخ سفید، این قانون اختیارات نظارتی بیشتری را در اختیار هیئت مدیره و نهادهای حاکم بر کمیته المپیک و پارا المپیک آمریکا قرار می‌دهد و تدابیر جدیدی را برای محافظت از ورزشکاران در برابر سوء‌استفاده جنسی، فیزیکی، و روحی فراهم می‌کند. به گزارش رویترز، قانون توانمندسازی ورزشکاران المپیک، پارا المپیک، و آماتور همچنین بودجه مرکز ورزش امن آمریکا را افزایش می‌دهد و شمار نمایندگان ورزشکاران در کمیته المپیک و پارا المپیک و همچنین در نهاد ملی مدیریت ورزشی ایالات متحده را بیشتر می‌کند. مگر آثار هنری نمی‌تواند کالا باشد؟ وقتی قانون سال 92 یا اصلاح آن در سال 94 را می‌بینید متوجه می‌شوید نگاه قانون‌گذار به سمت خودرو، قطعات، یخچال و. اگر دو نهاد ورزشی مذکور نتوانند اصلاحات جدید را به پیش ببرند، ساز و کار پیش بینی شده در این قانون عملیاتی خواهد شد و به کنگره اجازه خواهد داد که برای انحلال آنها اقدام کند.2020 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع ترکیه با انتشار بیانیه‌ای در حساب توئیتر خود اعلام کرد: تعداد مناطق مسکونی که ارتش قهرمان آذربایجان با موفقیت از اشغال ارمنستان آزاد کرده٬ به 193 مورد رسیده است. این قانون به تصمیم‌‌گیری در مواردی مانند پرونده سوء‌استفاده جنسی پزشک تیم ژیمناستیک آمریکا کمک می‌کند.. لری نصار پزشک سابق تیم‌های ملی ژیمناستیک ایالات متحده بود که در پی یک دادرسی طولانی و پس از شهادت دادن نزدیک به ۱۶۰ ورزشکار آمریکایی که قربانی سوء‌استفاده‌های جنسی او بودند، در نهایت در زمستان ۱۳۹۶ مجموعا به تحمل صدها سال زندان محکوم شد.

خبرهای دیگر . در ماده یک همین قانون می‌گوید قاچاق کالا و ارز هر فعل یا ترک فعلی با نقض تشریفات قانونی می‌شود، چه برای ورود چه برای خروج.... به این ترتیب فیلم‌هایی که در شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان پخش می‌شوند نقض تشریفات قانونی نشده‌اند؟ وقتی قانون را می‌خوانید این حس به شما دست می‌دهد که آثار فرهنگی و هنری هیچ کجای قانون دیده نشده و قانون‌گذار به آثار فرهنگی و هنری اعتنا نکرده است. .