پرزیدنت ترامپ لایحه محافظت از ورزشکاران آمریکا در برابر سوء‌استفاده جنسی را امضا کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 51%

🔺پرزیدنت ترامپ لایحه محافظت از ورزشکاران آمریکا در برابر سوء‌استفاده جنسی را امضا کرد ⚡️دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، روز شنبه ۱۰ آبان قانونی را امضا کرد که به موجب آن مراقبت بیشتری از ورزشکاران المپیک به عمل خواهد آمد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، روز شنبه ۱۰ آبان قانونی را امضا کرد که به موجب آن مراقبت بیشتری از ورزشکاران المپیک به عمل خواهد آمد.

بنا بر اعلام کاخ سفید، این قانون اختیارات نظارتی بیشتری را در اختیار هیئت مدیره و نهادهای حاکم بر کمیته المپیک و پارا المپیک آمریکا قرار می‌دهد و تدابیر جدیدی را برای محافظت از ورزشکاران در برابر سوء‌استفاده جنسی، فیزیکی، و روحی فراهم می‌کند. به گزارش رویترز، قانون توانمندسازی ورزشکاران المپیک، پارا المپیک، و آماتور همچنین بودجه مرکز ورزش امن آمریکا را افزایش می‌دهد و شمار نمایندگان ورزشکاران در کمیته المپیک و پارا المپیک و همچنین در نهاد ملی مدیریت ورزشی ایالات متحده را بیشتر می‌کند.

اگر دو نهاد ورزشی مذکور نتوانند اصلاحات جدید را به پیش ببرند، ساز و کار پیش بینی شده در این قانون عملیاتی خواهد شد و به کنگره اجازه خواهد داد که برای انحلال آنها اقدام کند. این قانون به تصمیم‌‌گیری در مواردی مانند پرونده سوء‌استفاده جنسی پزشک تیم ژیمناستیک آمریکا کمک می‌کند. لری نصار پزشک سابق تیم‌های ملی ژیمناستیک ایالات متحده بود که در پی یک دادرسی طولانی و پس از شهادت دادن نزدیک به ۱۶۰ ورزشکار آمریکایی که قربانی سوء‌استفاده‌های جنسی او بودند، در نهایت در زمستان ۱۳۹۶ مجموعا به تحمل صدها سال زندان محکوم شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

امیدوارم که رای بیاره جمهوری اسلامی رو سرنگون کنه🇮🇷🇺🇸🇮🇷🇺🇸🇮🇷🇺🇸🇮🇷🇺🇸

کاش رییس جمهور ما هم بود. ایران مرد از بس که صاحب ندارد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کنترل و نظارت جای حمایت از حقوق مادی و معنوی آثار هنری را گرفته استوحید آگاه، عضو هیات‌علمی دانشگاه علامه طباطبایی و وکیل پایه‌یک دادگستری، به این نکته اشاره کرد که تمرکز ما روی کنترل و نظارت است؛ یعنی دادسرای فرهنگ و رسانه به جای اینکه به سراغ دانلود و پخش غیرقانونی برود به سمت نظارت و کنترل رفته است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

وزارت دفاع ترکیه: ارتش آذربایجان 193 منطقه مسکونی را از اشغال ارمنستان آزاد کرده استوزارت دفاع ترکیه اعلام کرد تعداد مناطق مسکونی که ارتش آذربایجان با موفقیت از اشغال ارمنستان آزاد کرده٬ به 193 مورد رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| چرا در آمریکا رای الکترال کالج مهم‌تر از رای عمومی است؟📊 اینفوگرافی| چرا در آمریکا رای الکترال_کالج مهم‌تر از رای عمومی است؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت بین‌الملل EtemadOnline
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

ایران باید آمادگی تعامل با آمریکا در دوران بایدن را داشته باشدقاسم محبعلی، کارشناس مسائل خاورمیانه، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین: اگر بایدن پیروز شود و در ایران هم اصلاح‌طلبان روی کار بیایند، می‌توان چشم‌انداز روشنی برای آینده متصور بود این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 کاتولیک مسیحی که خداناباور است بااصلاح طلب مصدقی خداناباور, دزدی و رانت و دروغ و ازار خلق و مکتب جرج فلویدی بشین تا اصلاح طلبان دوباره رای بیارن !!! این عذاب الهی که نازل میشود به خاطر خداناباوری است
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا سرقت اطلاعات ثبت نام رأی دهندگان در یک ایالات توسط هکرهای ایرانی را تایید کرد🔺آمریکا سرقت اطلاعات ثبت نام رأی دهندگان در یک ایالات توسط هکرهای ایرانی را تایید کرد ⚡️مقام‌های آمریکایی روز جمعه ۹ آبان یافته‌های پلیس فدرال و آژانس امنیت سایبری و زیرساخت امنیتی آمریکا در مورد هک اطلاعات رأی دهندگان توسط ایران را تایید کردند. پس خواهر ایران گوییده هست با این منظور بایدن میره کنار ترامپ بر گزیده میشه چهارتا دیوث و قرمساق و صیغه زاده سایبری آخوندی با کمک نرم افزارهای روسی و چینی آدرس و نام چندتا رای دهنده امریکایی رو به دست اوردن، خب اگه آمار ایرانیان مقیم امریکا رو داشته باشند دیگه نیازی به این همه پول خرج کردن برای هک افراد نیست،چقدر الاغ جاکش هستند اخوندا و سایبریهاشون!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

چگونه هکرهای روسی، چینی و ایرانی انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا را هدف قرار دادند؟مقامات سرویس‌های اطلاعاتی آمریكا و کارشناسان شركت‌های بزرگ اینترنتی در این کشور می‌گویند که هكرهایی از سراسر جهان، بویژه از ایران و چین و روسیه انتخابات سال ۲۰۲۰ آمریكا و کمپین‌های انتخاباتی دو نامزد اصلی آن یعنی دونالد ترامپ و جوبایدن را هدف قرار داده‌اند. من تنهایی بیست تا صندوق رو هک کردم تو کالیفرنیا من تنهایی کل آف بی ای رو هک کردم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »