پرزیدنت ترامپ خبر داد: چهارمین واکسن کرونا در آمریکا به مرحله نهایی آزمایش بالینی رسید

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺پرزیدنت ترامپ خبر داد: چهارمین واکسن کرونا در آمریکا به مرحله نهایی آزمایش بالینی رسید ⚡️رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد دولت او ۲۰۰ میلیون دلار از بودجه درمانی به همه ایالتها جهت آماده‌سازی برای توزیع واکسن کووید۱۹ میان شهروندان با ریسک بالا اعطا می‌کند

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا عصر چهارشنبه دوم مهر اعلام کرد دولت او ۲۰۰ میلیون دلار از بودجه درمانی به همه پنجاه ایالت جهت آماده‌سازی برای توزیع واکسن کووید۱۹ میان شهروندان با ریسک بالا اعطا می‌کند.

پرزیدنت ترامپ همچنین گفت: «جانسون اند جانسون» نیز اعلام کرده است که واکسن این شرکت در مرحله نهایی آزمایشات بالینی قرار گرفته است. این چهارمین نامزد واکسن در ایالات متحده است که به مرحله نهایی آزمایش می‌رسد. رئیس جمهوری ایالات متحده در بخش دیگری از نشست خبری خود در کاخ سفید افزود: گزینه مورد نظر برای جانشینی قاضی روت بیدر گینزبرگ در دیوان عالی را ۵ عصر روز شنبه در مراسمی در باغ گل رز کاخ سفید معرفی خواهد کرد و گزینه او یک قاضی زن است.

پرزیدنت ترامپ در پاسخ به این پرسش که آیا گزینه ای معرفی می‌کند که از حمایت هر دو حزب برخوردار باشد گفت: واکنش دموکرات‌ها را نمی‌دانم، اما او فوق‌العاده شایسته و با صلاحیت بسیار بالا برای تصدی این مقام است.زدن واکسن آنفلوانزا برای محافظت از خود و اطرافیان در برابر این بیماری فصلی و کمک به کاهش فشار بر روی کادر درمانی و سیستم‌های مراقبت‌های بهداشتی، به ویژه در طول همه‌گیری جهانی کرونا، بیش از هر زمان دیگر مهم است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تو ایران هم سپاه شروع کرد به فروش اقلام بهداشتی که کشورهای خارجی به ایران فرستاده بودن. پس از چند ماه دپوی اون کمک ها، حالا به قیمت خدا تومن به مردم میفروشن، دزدای سرگردنه.

ما_ملت_امام_حسینیم

مرحله بعدی کشتار ملتها توسط واکسن

ما امیدواریم واکسن نهایی و قطعی و بدون عوارض چه در امریکا و چه در غیر امریکا هرچه زودتر تولید شود اما ژست ها و ادعاهای این روزهای رئیس جمهور کوته فکر و شیّاد امریکا همه تبلیغاتی است! معیار در این مسائل متخصصانی مثل فاچی است نه شیّادی که مردم را دعوت به مایعات ضد عفونی می کند!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نبرد ترامپ و دموکرات‌ها بر سر صندلی خالی دیوان عالی آمریکاجو بایدن، نامزد حزب دموکرات، روز یکشنبه تصمیم ترامپ مبنی بر معرفی نامزد دیوان عالی پیش از برگزاری انتخابات را محکوم کرد. بایدن از سناتورهای میانه‌رو جمهوری‌خواه خواسته تا مانع ترامپ برای انتصاب مادام‌العمر قاضی شوند که بالانس قدرت را در بالاترین دادگاه کشور تغییر خواهد داد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

۴۲ روز به انتخابات آمریکا؛ قدرت‌نمایی بایدن در حیاط خلوت ترامپکارزار نامزد حزب دموکرات با توجه به بودجه بیشتر و کسب نتیجه مطلوب در نظرسنجی‌های انجام شده در ایالت‌های کلیدی اکنون به تبلیغ در چهار ایالتی روی آورده است که پیروزی دونالد ترامپ در آنها تاکنون قطعی قلمداد می‌شد. باز تو داری چرت میگی یورونیوز؟! ببند در گاله رو .. بایدن_گه_خورد اروپا_گه_خورد بایدن پدرسگ. دموکراتهای قاتل 😂😂😂😂😂😂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فرانسه: فشار حداکثری آمریکا علیه ایران ناکام مانده است - BBC News فارسیامانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه گفته است سیاست فشار حداکثری آمریکا بر ایران تاکنون ناکام مانده است. او همچنین گفت کشورش با بازگرداندن تحریم‌های سازمان ملل متحد علیه تهران موافق نیست چرا که واشنگتن از توافق هسته‌ای سال خارج شده است. قیافه یک ابله به خیال تو ناکام مونده ماکارونی دو تا معامله بکن با ایران بعد این حرف و بزن!!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

الیوت آبرامز: رژیم فاسد ایران مسئول فقیرشدن مردمش است نه آمریکا - BBC News فارسیالیوت آبرامز، مسئول امور ایران در وزارت امور خارجه آمریکا به بی‌بی‌سی گفت که این رژیم ایران است که مسئول فقیرترشدن و بدتر شدن وضعیت اقتصادی این کشور است نه آمریکا یا کشوری دیگر. قیافه شو ، بزار واسه فیلم ترسناک 🥵🥵 از طرف من بهش بگو برو بمیر بی ریخت چهره نورانی این مرد بنده را یادِ شوهر خانم هبیشان میاندازد وصدالبته طائب
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کفیل وزارت امنیت میهن آمریکا: روسیه، چین، و ایران تهدید علیه نظام انتخابات آمریکا محسوب می‌شوندکفیل وزارت امنیت میهن آمریکا: روسیه، چین، و ایران تهدید علیه نظام انتخابات آمریکا محسوب می‌شوند آقای ولف با تاکید بر ادامه تمرکز بر اقدامات تهدیدآمیز روسیه، اطمینان داد که «با تهدیدهای چین و ایران نیز برخورد خواهد شد.» یانکی های بدبخت از دست ایران خواب ندارند بزرگترين تهديد براي دنيا الحق و الانصاف ، ايالت متحده است علي الاطلاق .! دليل اين امر هيچ كشور و شخصي نيست به جز اسراييل و صهيونيسم ، علي الاطلاق.!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ: برخی شبکه‌های اجتماعی رئیس جمهوری آمریکا را محدود کرده و رهبر رژیم ایران را آزاد می‌گذارند🔺پرزیدنت ترامپ: برخی شبکه‌های اجتماعی رئیس جمهوری آمریکا را محدود کرده و رهبر رژیم ایران را آزاد می‌گذارند رئیس جمهوری آمریکا در انتقاد از برخی شبکه‌های اجتماعی گفت آنها به رهبر رژیم_ایران اجازه می‌دهند آزادانه به نشر مطالب زننده و نفرت‌افکنی ادامه دهد مگه شعاردموکراسی وآزادی بیان سرنمزنیدپس چراکونت میسوزه چقدر دیگه شکر مردم ایران رو میخواهید بخورید، سیر نشدی ترامپ چقدرمزخرف گویی بدان ما ایرانیان عزرائیل تو امثال تو خواهیم بود راست می گه خوب
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »