پرزیدنت ترامپ دستور تعلیق کمک‌های مالی آمریکا به سازمان بهداشت جهانی را صادر کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پرزیدنت ترامپ دستور تعلیق کمک‌های مالی آمریکا به سازمان بهداشت جهانی را صادر کرد رئیس جمهوری ایالات متحده همچنین توضیح داد که دولت او به تحقیق در مورد سازمان بهداشت جهانی ادامه می دهد و در مورد حمایت از این سازمان در آینده تصمیم می‌گیرد.

رئیس جمهوری آمریکا با انتقاد از عملکرد سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که دستورالعمل تعلیق کمک های آمریکا به این سازمان را صادر کرده است.

او توضیح داد که سازمان بهداشت جهانی در آغاز این بحران هیچ گزارش معتبری در مورد شیوع ویروس در ووهان چین ارائه نکرد و به موقع واکنش نشان نداد. او گفت که مردم آمریکا و دیگر نقاط دنیا به سازمان بهداشت جهانی اعتماد کردند در حالی که این مرگ ومیر گسترده و بحران اقتصادی ناشی از عملکرد ضعیف آنها در قبال کووید۱۹ است.

اندرو کومو فرماندار ایالت نیویورک نیز در انتقاد از عملکرد این نهاد بین‌المللی در برابر شیوع بیماری کووید۱۹ گفته بود: «علائم هشداردهنده کجا بودند؟ چه کسی می‌بایست زنگ‌ها را به صدا در می‌آورد؟»پرزیدنت ترامپ گفت که روز چهارشنبه یا پنجشنبه با تمام فرمانداران ایالت های آمریکا در مورد تغیر شرایط و باز کردن صحبت می‌کنم و به آنها اجازه می دهم که بعد از بررسی وضعیت ایالت خود برنامه باز کردن کسب و کارها و بازگشت به شرایط عادی را پیاده کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پرزیدنت ترامپ دستور تعلیق کمک‌های مالی آمریکا به سازمان بهداشت جهانی را صادر کرد🔺پرزیدنت ترامپ دستور تعلیق کمک‌های مالی آمریکا به سازمان بهداشت_جهانی را صادر کرد ⚡️رئیس جمهوری آمریکا با انتقاد از عملکرد سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که دستورالعمل تعلیق کمک های آمریکا به این سازمان را صادر کرده است. حالا این احمق میداند که در انتخابات شکست میخوره و کرونا هم دزدی های مافیایی شون بند انداخت و با اینکار ها میخواهد که سوراخ های خالی شو پر کند 💩💩 WHOLiedPeopleDied WHO; This man is sneaky man who killed hundreds thousand people in the world realDonaldTrum FoxNews BorisJohnson این آخریشه یا هنوز تپه ای مونده که ترامپ روش نریده باشه؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سازمان ملل متحد از تعلیق کمک‌های مالی آمریکا به سازمان جهانی بهداشت انتقاد کردآنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد شامگاه سه‌شنبه 14 آوریل 2020 به وقت محلی از تصمیم دونالد ترامپ
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

واکنش سازمان ملل به توقف حمایت آمریکا از سازمان بهداشت جهانیدبیرکل سازمان ملل متحد از ایالات متحده آمریکا بابت قطع کمک‌ 500 میلیون دلاری خود به سازمان بهداشت جهانی انتقاد کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا پرداخت مالی به سازمان بهداشت جهانی را متوقف کردپرداخت مالی آمریکا به سازمان بهداشت جهانی متوقف شد دونالد ترامپ: *سازمان بهداشت جهانی اطلاعات غلط به دست آمده از چین را به جهان ارائه کرد *اشتباه‌های این سازمان باعث مرگ هزاران نفر شد *من از دولتم می‌خواهم پرداخت بودجه به WHO را متوقف کند گوترش به ترامپ: *اکنون وقت کاهش منابع مالی سازمان بهداشت جهانی نیست *اکنون زمان وحدت است و جامعه جهانی باید با هم برای توقف ویروس کرونا و تبعات نابود کننده آن همبستگی داشته باشد الان زمان مناسبي براي اينكار نبود ولي بي خبري و رفتار غير مسئولانه مديريت سازمان بهداشت جهاني حيرت انگيز و قابل سرزنش است. آقای ترامپه دیگه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هشدار سازمان جهانی بهداشت نسبت به خطر شیوع سرخک به خاطر کروناهشدار سازمان جهانی بهداشت نسبت به خطر شیوع سرخک بخاطر کرونا آژانس‌های بهداشتی سازمان ملل هشدار دادند که بیش از ۱۱۷ میلیون کودک ممکن است بدلیل فاصله‌گذاری اجتماعی و همچنین فشار زیاد به کارکنان سلامت بدلیل شیوع کرونا از واکسیناسیون در برابر سرخک جا بمانند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا: دستور قطع بودجه سازمان بهداشت جهانی را صادر کردمدونالد_ترامپ، رییس جمهوری آمریکا، در کنفرانس خبری روز سه‌شنبه خود اعلام کرد که به دلیل سوء مدیریت و پنهان‌کاری سازمان بهداشت جهانی در جریان شیوع کرونا، دستور قطع بودجه و کمک دولت ایالات متحده به این سازمان را صادر کرده است. با تشکر از پرزیدنت ترامپ ❤️💪 پرزیدنت ترامپ : کار اشتباهی می کند .تو این زمان حساس به سازمان بهداشت جهانی WHO نباید پشت کند .من بعنوان یک دندانپزشک انتقاد شدید دارم . ماشالا دونالد قهرمان !
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »