کنتیکت, حقوق_بشر, خبر اول, توماس داد, دانشگاه کنتیکت, مرکز حقوق بشر

کنتیکت, حقوق_بشر

پرزیدنت بایدن: همه کشورها برای ساخت جهانی که حقوق بشر در آن محترم شمرده شود همکاری کنند

پرزیدنت بایدن: همه کشورها برای ساخت جهانی که حقوق بشر در آن محترم شمرده شود همکاری کنند جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا روز جمعه برای سخنرانی در مرکز حقوق بشر دانشگاه #کنتیکت دعوت شد و بر تعهد کشورش در دفاع از #حقوق_بشر و ارتقای آن در سراسر جهان تاکید کرد.

15/10/2021 11:57:00 ب.ظ

پرزیدنت بایدن: همه کشورها برای ساخت جهانی که حقوق بشر در آن محترم شمرده شود همکاری کنند جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا روز جمعه برای سخنرانی در مرکز حقوق بشر دانشگاه کنتیکت دعوت شد و بر تعهد کشورش در دفاع از حقوق_بشر و ارتقای آن در سراسر جهان تاکید کرد.

جو بایدن رئیس جمهوری ایالات متحده روز جمعه ۲۳ مهر برای سخنرانی در مرکز حقوق بشر دانشگاه کنتیکت دعوت شد و بر تعهد کشورش در دفاع از حقوق بشر و ارتقای آن در سراسر جهان تاکید کرد. پرزیدنت بایدن در این مراسم که عنوان آن «حقوق بشر برای نسل آینده» بود و برای گرامیداشت تلاش‌های سناتور سابق « توماس داد »...

چاپجو بایدن رئیس جمهوری ایالات متحده روز جمعه ۲۳ مهر برای سخنرانی در مرکز حقوق بشر دانشگاه کنتیکت دعوت شد و بر تعهد کشورش در دفاع از حقوق بشر و ارتقای آن در سراسر جهان تاکید کرد.پرزیدنت بایدن در این مراسم که عنوان آن «حقوق بشر برای نسل آینده» بود و برای گرامیداشت تلاش‌های سناتور سابق «توماس داد» در حوزه حقوق بشر برگزار شد، تلاش‌های او را در این حوزه ستود.

اعتراضات اصفهان؛ تایید دستگیری ۶۷ نفر از سوی پلیس - BBC News فارسی ثبت رکورد پرتاب بیرانوند در کتاب رکوردهای گینس | DW | 27.11.2021 اولین مورد ابتلای مشکوک به اومیکرون، گونه جهش‌یافته کرونا در آلمان شناسایی شد

رئیس جمهوری آمریکا در ستایش از اقدامات توماس داد، به فعالیت‌های او در جریان دادگاه مقام‌های آلمان نازی در نورنبرگ اشاره کرد و گفت آن دادگاه برای انتقام‌گیری نبود، برای پاسخگو کردن افراد بود.وی در ادامه سخنرانی خود از بیل کلینتون رئیس جمهوری پیشین ایالات متحده نقل قول کرد که سال‌ها پیش در سخنانی در همین مرکز حقوق بشر گفته بود، مسیر استبداد با ویران کردن حقیقت آغاز می‌شود.

رئیس جمهوری آمریکا در ادامه از مبارزه با انتشار اطلاعات نادرست و گمراه کننده، به عنوان یکی از مهم ترین اقدامات برای دفاع از حقیقت و گسترش آگاهی مردم در مقابل مستبدان در سراسر جهان یاد کرد.پرزیدنت بایدن بر تعهد آمریکا بر ارتقای وضعیت حقوق بشر تاکید کرد و گفت همه کشورها برای این منظور باید همکاری کنند و جهانی را برای نسل آینده بسازند که حقوق انسان‌ها در آن محترم شمرده می‌شود. headtopics.com

رئیس جمهوری آمریکا با بیان این که ایالات متحده بار دیگر به شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد که چند سال پیش از آن خارج شده بود بازگشته است، گفت ما بار دیگر در تلاش های چندجانبه جهانی شرکت خواهیم داشت.در این مراسم علاوه بر رئیس جمهوری ایالات متحده، کریستوفر داد فرزند توماس داد، رئیس و مسئولان ارشد دانشگاه کنتیکت و همچنین شماری از دانشجویان حضور داشتند.

ادامه مطلب: VOA Farsi »

مروری بر مهم‌ترین خبرهای روز- 6 آذر 1400

در تیترخوان «اعتمادآنلاین» مهم‌ترین خبرهای امروز، شنبه 6 آذرماه، را مرور کرده‌ایم.

این احمق از کدوم بشر حرف میزنه ؟ تمام بشریت که دارن بهش فحش میدن ریدم به اون حقوق بشری که اسلیپی جو مدافع ش باشه . رئیس جمهور متقلب . بایدن شخصا یک ترورست جهانی است سی ملیون انسان مظلوم افغانستان را به خاک خون کشانید ترورستان حرفوی را که در کشتار وویران گری در جهان شهرت دارند بالای مردم افغانستان حاکم ساخت طالب به معنی آدم کش ویران گر مزدور گروه تکفیری مرتد که هیچ به اعتقادات دینی و مذهبی ایمان ندارند

با دیدن لگد کردن افغانستان. خایه مالی آ خوندها خنده داره این شخص راجب حقوق بشر حرف میزنه و ما هم مجبوریم این شارلاتان بازی را بخونیم و حرس بخوریم حقوق بشری یا حشری؟ اول برو ببین بشر یعنی چی کیه و چیه بعد برا حق و حقوقش حرف بزن در ایران برای رسیدن به دمکراسی و حقوق_بشر پایه ای ترین واولیه ترین کار انحلال_سپاه_پاسداران است وبس

HR in words only? موندیم بین دم خروس و قسم حضرتباس پس چرا دنبال توافق با نظام فاسد آخوندی هستش…!!؟؟ 🤷🏻‍♂️ جو اتفاقات اخیر رو کاملاً فراموش کرده. صحبت کردن در مورد حقوق بشر خنده داره. همین چند وقت پیش پروژه نسل کشی در افغانستان رو به طالبان تحویل داد. و باعث نابودی کلی انسان بی گناه شد حال این مردک خائن میخواد از حقوق بشر دفاع کند.

پرزیدنت بایدن بر لزوم واکسیناسیون همگانی برای مهار همه‌گیری کرونا در آمریکا تاکید کردرئیس جمهوری آمریکا ضمن دفاع از واکسیناسیون اجباری که دولت فدرال و بسیاری از شرکت‌های بزرگ در حال اجرای آن هستند، گفت ایالات متحده جهت کنترل همه‌گیری کرونا در مسیر درستی پیش می‌رود. جو بایدن روز پنجشنبه ۲۲ مهر در سخنانی در کاخ سفید گفت، حدود ۶۶ میلیون آمریکایی هنوز واکسینه نشده‌اند، در حالی که... جو بایدن پیر سگ خرفت افغانستان را به خون کشید آماده باشید که به زودی خشم خداوند شامل حال شما می شود به شما که در حق ما بدی کردید به زودی تقاص کارهای خود را پس خواهی هوا و نفس کشیدن برای شما حرام است

نع اینجوری نمیشه اول باید مشخص بشه و با قلمی سیاه، روی کاغذی سفید نوشته شود..... چه کسی با چه مشخصاتی، بشر نامیده خواهد شد دیدیم چطور یک کشور رو به طالبان تقدیم کردید راست میگه، آخه خودش از افغانستان شروع کرده. آمریکا اوج حقارت انسان جهان سوم رو در افغانستان بی پناه به نمایش گذاشت. عجب حقوق بشر درخشان و محترمی!!!

لطفا حقوق بشر من را به دلار بدهید نه ریال. ایران حتما همکاری می‌کنه...

در ایتالیا ارائه گواهی سلامت برای حضور در محل کار اجباری شد | DW | 15.10.2021در ایتالیا افراد شاغل تنها با در اختیار داشتن گواهی سلامت، مجاز به کار هستند. مقررات جدید کرونایی شامل ۲۳ میلیون نفر می‌شود. هزاران ایتالیایی در اعتراض به دستورالعمل جدید دولت به خیابان‌ها آمدند و با پلیس درگیر شدند.

پخش زنده سخنرانی پرزیدنت بایدن در دانشگاه کنتیکتپخش زنده سخنرانی پرزیدنت بایدن در مرکز حقوق بشر دانشگاه کنتیکت را با ترجمه فارسی از یوتیوب صدای آمریکا دنبال کنید:

برای تصویب و اجرای طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی مصمم هستیمرئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای طرح صیانت از کاربران و ساماندهی فضای مجازی مشمول اصل ۸۵ مجلس شورای اسلامی شده است، برای تدوین این طرح ۷۰۰۰ ساعت زمان صرف شده، نقدها و هجمه‌های زیادی به این طرح وارد می‌شود، اما معتقدیم اجرای این طرح برای ساماندهی فضای مجازی ضرورت دارد و برای تصویب آن مصمم هستیم. غلط کردید نابود کننده فرهنگ و اقتصاد و ... افکار آدمهایی مثل ایشان است و بس. خناس تحجر و جهل از دل تاریک غارهای جمود عزم بر سر بریدن آزادی و اعتلای انسانیت دارند خوب چهره پلید این پیامبران جهالت و بربریت را ببینید این چهره واقعی همان کسانیست که با سلاح دین و صلاح مردم بر سرنوشت ما سوار شدن عزمی باید تا این ابرهای تیره از چهره ی روشن این مرزوبوم زدوده شود

توافق اولیه سبزها، لیبرالها و سوسیال دموکراتها برای تشکیل دولت جدید در آلماناولاف شولتس که به احتمال زیاد صدر اعظم آینده آلمان خواهد بود ضمن استقبال از این توافق، تصریح کرد که بر پایه این توافق، امکان تشکیل دولت فراهم شده است. دولت جدید یا حکومت جدید؟ آرزومندم تمایز بین دولت و حکومت برای تان مبرهن باشد.

تصادف جمعی در تور دو فرانس؛ درخواست چهار ماه حبس تعلیقی برای زنِ تماشاچیِ سهل‌انگارسازمان برگزار کننده مسابقات تور دو فرانس پیش‌تر شکایت خود را علیه این فرد پس گرفته و اعلام کرده بود که خواهان «آرام شدن اوضاع است.»