پرزیدنت ترامپ می‌گوید که به تلاش برای لغو فرمان اجرایی داکا ادامه می‌دهد

02/04/1399 03:42:00 ب.ظ

پرزیدنت ترامپ می‌گوید که به تلاش برای لغو فرمان اجرایی داکا ادامه می‌دهد پرزیدنت ترامپ در پیامی در توئیتر گفت: «دیوان عالی از ما خواسته است در مورد داکا دوباره ثبت پرونده کنیم، هیچ چیز نه برنده شده و نه شکست خورده است. ... ما مدارک تکمیلی را ثبت می‌کنیم.»

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، اعلام کرد به تلاش برای لغو فرمان اجرایی داکا ادامه می‌دهد و مدارک بیشتر و تکمیلی را روانه دیوان عالی آمریکا می‌کند.

پرزیدنت ترامپ روز جمعه ۳۰ خرداد در پیامی در توئیتر گفت: «دیوان عالی از ما خواسته است در مورد داکا دوباره ثبت پرونده کنیم، هیچ چیز نه برنده شده و نه شکست خورده است. ... ما مدارک تکمیلی را ثبت می‌کنیم.»

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

توجه واقع‌بینانه به فضای مجازی، اجباری است که کرونا به وجود آورد/ عیب از مدیرانی است که به‌جای آینده‌پژوهی مدام «نق» می‌زنند/ رتبه ایران در اقتصاد دیجیتال در حد صفر استسیدوحید عقیلی با بیان اینکه توجه علمی و واقع‌بینانه به فضای مجازی، اجباری است که کرونا برای ما به وجود آورده است، گفت: تمام کشورهای دنیا با کرونا دست به گریبان‌اند. بنابراین مدیران و سیاست‌گذارانی که مدام «نِق» می‌زنند و سطح مدیریت‌شان در حدی نیست که بر حل مسائل، آینده‌پژوهی و سیاست‌گذاری فائق بیایند، احتمالا عیب از خودشان است. چون یک مدیر باید سیاست‌گذاری‌اش را بر حسب واقعیت انجام دهد.

چهار اتفاقی که هفته ترامپ را خراب کردهفته‌ای که گذشت از چند وجه برای آقای ترامپ ناگوار بود و به نظر می‌رسد که چالش‌های سیاسی او دارد تشدید می‌شود.

دختری که می‌خواهد قدم در راه پدر بگذارد و به دنبال شغل رویایی‌اش در ناسا است🔺دختری که می‌خواهد قدم در راه پدر بگذارد و به دنبال شغل رویایی‌اش در ناسا است ⚡️ارن ایزلی اکنون دانشجوی سال آخر مهندسی صنایع در دانشگاه ایالتی لوییزیانا است. او می گوید: «به یاد دارم وقتی کودک خردسالی بودم، پدرم برچسب های ناسا را به خانه می آورد»

اردوغان: سرنوشت 10 هزار کودک سوری که به اروپا پناه آورده اند، مبهم استاردوغان: سرنوشت 10 هزار کودک سوری که به اروپا پناه آورده اند مبهم است

ترامپ: توافق برای ایران بعد از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا سخت‌تر استدونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا، روز شنبه در سخنرانی انتخاباتی خود در شهر تالسا گفت: «اگر ایران الان با من توافق کند هزینه کمتری دارد و بعد از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، هزینه سخت‌تری خواهد داشت.»

ترامپ: حالم خوب است/رسانه‌ها در زمان پوشش اعتراضات، کرونا را رها کردندترامپ: *حالم خوب است *بایدن مشکلی دارد، این را می‌توانم بگویم *رسانه‌ها در زمان پوشش اعتراضات کرونا را رها کردند *باید قانون جدیدی تصویب شود که مجازات سوزاندن پرچم آمریکا را یک سال حبس تعیین کند