آمریکا, بازگشایی, صدای آمریکا

آمریکا, بازگشایی

پرزیدنت ترامپ: آمریکا برای ورود به مرحله نخست بازگشایی کشور آماده می‌شود

رئیس جمهوری آمریکا گفت که به دنبال انتشار راهنمای دولت برای بازگشایی کسب و کارها در کشور، فرمانداران ایالت‌های مختلف در پی اجرای مرحله اول بازگشایی هستند. پرزیدنت ترامپ غروب دوشنبه یکم اردیبهشت به و

21/04/2020 03:30:00 ق.ظ

🔺پرزیدنت ترامپ: آمریکا برای ورود به مرحله نخست بازگشایی کشور آماده می‌شود ⚡️رئیس جمهوری آمریکا گفت که به دنبال انتشار راهنمای دولت برای بازگشایی کسب و کارها در کشور، فرمانداران ایالت‌های مختلف در پی اجرای مرحله اول بازگشایی هستند.

رئیس جمهوری آمریکا گفت که به دنبال انتشار راهنمای دولت برای بازگشایی کسب و کارها در کشور، فرمانداران ایالت‌های مختلف در پی اجرای مرحله اول بازگشایی هستند. پرزیدنت ترامپ غروب دوشنبه یکم اردیبهشت به و

مشاهده نظراتچاپرئیس جمهوری آمریکا گفت که به دنبال انتشار راهنمای دولت برای بازگشایی کسب و کارها در کشور، فرمانداران ایالت‌های مختلف در پی اجرای مرحله اول بازگشایی هستند.پرزیدنت ترامپ غروب دوشنبه یکم اردیبهشت به وقت واشنگتن با اعلام این خبر گفت که فرمانداران در پی اعلام برنامه خود برای باز کردن کسب و کارها و بازیابی رونق اقتصادی هستند.

اعتراض حساب کاربری کاخ سفید به توییتر درباره خامنه‌ای دونالد ترامپ به روابط آمریکا با سازمان جهانی بهداشت پایان داد بازداشت بهمن خاوری؛ اتهامات «آدم ربایی» و «تحریک به قتل»

در این نشست همچنین دکتر دبرا بریکس، هماهنگ کننده تیم ویژه دولت برای مبارزه با ویروس کرونا و دیگر اعضای تیم اعلام کردند که کشور در حال حاضر آماده ورود به مرحله نخست بازگشایی کسب و کارها است.پرزیدنت ترامپ در این نشست همچنین به برخی از ایالت‌ها که دوره اوج بحران همه گیری را پشت سر گذاشته اند، اشاره کرد و به آنها تبریک گفت.

رئیس جمهوری آمریکا با اشاره به گفت و گوی معاون خود، مایک پنس، با فرمانداران درباره امکانات و ظرفیت های ایجاد شده برای مقابله با ویروس کرونا، گفت که اندرو کومو، فرماندار نیویورک روز سه شنبه برای دیدار با او به کاخ سفید می‌آید.نیویورک بحرانی ترین نقطه همه گیری کرونا در آمریکا بوده است و پرزیدنت ترامپ گفت که فرماندار این ایالت و همکارانش اقدامات مهمی انجام داده اند.

رئیس جمهوری آمریکا همچنین گفت که دولت یک لایحه ۷۵ میلیارد دلاری برای حمایت از کادر درمانی، بیمارستانها و مراکز درمانی آماده کرده و در حال مذاکره برای آن است. در حال حاضر ۳۰ میلیارد دلار به فعالان بخش درمانی پرداخت شده است.پرزیدنت ترامپ در بخش دیگری از سخنانش به افت شدید قیمت نفت اشاره کرد و گفت که ذخایر استراتژیک نفت خام آمریکا در حال حاضر کاملا پر است و قیمت به صفر رسیده است

او در پاسخ به پرسشی گفت که کشورهای روسیه، مکزیک، عربستان و اعضای اوپک برای کاهش شدید تولید برنامه ریزی کرده‌اند، ضمن اینکه این افت قیمت طبیعی است چون در سراسر دنیا خودروها تردد نمی‌کنند و تولید نیز متوقف شده است. به گفته او پس از این دوره شرایط به وضعیت عادی باز خواهد گشت.

رئیس جمهوری آمریکا همچنین تایید کرد که با رئیس جمهوری کره جنوبی برای مشارکت بیشتر این کشور در هزینه های دفاعی مشترک، از جمله هزینه‌های نیروی انسانی، گفت و گو کرده است. ادامه مطلب: VOA Farsi »

میشه لطفا منو دنبال کنید🙂

چالشی بزرگ بر سر راه بازگشایی کشورها؛ مبتلایانی که فاقد نشانه‌های ابتلا به ویروس کرونا هستندچالشی بزرگ بر سر راه بازگشایی کشورها؛ مبتلایانی که فاقد نشانه‌های ابتلا به ویروس_کرونا هستند رئیس مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا تخمین زده حدود ۲۵ درصد از افراد مبتلا به این ویروس، نشانه‌ای بروز نمی‌دهند. لطف بفرمائید این واقعیت مهم و تاثیرگذار را به آن عده طرفداران احساسی ترامپ که بدون انجام آزمایشات ضروری به بازگشائی کسب و کارها اصرار دارند بفهمانید که این روزها با تجمع و شعار دادن خواستار به اصطلاح آزادی ایالاتشان هستند و تصور می کنند مبتلایان به راحتی قابل تشخیص اند. آمریکا

اعتراض به قرنطینه در آمریکا؛ انتقاد ترامپ از «زیاده روی» فرماندارهااندرو کوئومو، فرماندار ایالت نیویورک روز شنبه به طور تلویحی از دونالد ترامپ به دلیل «سیاسی کردن» موضوع اجرای قرنطینه در آمریکا انتقاد کرد. تو آمریکا اتاق فکر دارن و رئیس جمهور همه کاره نیست، بنظرم این اداهای ترامپ هم یجور سياسته، این داره نقش مرد دیوانه رو بازی میکنه تا یه عده فکر کنن که احمقه، ولی از جایی که فکرشو نمیکنن، ضربه میزنه (البته اتاق فکر بازی رو طرح میکنه)

شیوع کرونا در جهان؛ ۱۰۰ هزار قربانی در اروپا و هشدار ترامپ به چینرئیس جمهوری ایالات متحده ادعا کرد که در ابتدا امکان جلوگیری از شیوع ویروس جدید کرونا در چین وجود داشت اما این اتفاق روی نداد. كسي هم مونده كه محكوم نكرده؟؟؟ بي لياقت کرونا در اسپانیا؛ ۴۱۰ بیمار دیگر جان باختند پوشش زنده اخبار شیوع کرونا در ایران و جهان را در وبسایت یورونیوز دنبال کنید:

تکرار ادعای ترامپ درباره کمک به ایران علیرغم خودداری از لغو تحریم‌هایاوه‌گویی ترامپ: * ایران اکنون کشوری متفاوت از آن‌ چیزی است که قبلا بود *ایران پر از طاعون شده است *به آن‌ها پیشنهاد کمک داده‌ام، اگر ونتیلاتور نیاز داشته باشند که دارند، من برای آن‌ها ونتیلاتور می‌فرستم *ما هزاران ونتیلاتور اضافی داریم اون میگه بزار کمکتون کنم رهبر میگه نمیخواد بزار بمیرن ما همه گونه خایمالی چینی هارو میکنیم تا با توسری خوردن ازطرف اونها بهمون ماسک بدن ولی هرگز ونتیلاتور امریکایی رو نمیگیریم...... این حرفشو راست گفته ایران پر از طاعون شده طاعون یعنی همین مسئولین

طعنه ترامپ به آمار مرگ و میر کرونا در ایران: کسی واقعا باور می‌کند؟عضو ستاد مقابله با شیوع بیماری همه گیر «کووید ۱۹» در آمریکا می‌گوید که بسیاری از کشورهای اروپایی با نظام درمانی پیشرفته تر از چین و ایران، آمار مرگ و میر بیشتری داشته‌اند. ریده آب هم قطع شده.. :))) مثل دروغ عدم تحریم دارو هست ... اخه مشنگ تا زمانی که داد و ستد پول تحریم باشه چطور دارو تحریم نیست !!! خوبه سندشم که به شرکت تولید کیت آزمایشگاهی کره جنوبی توسط جهانپور پخش شده هم موجوده !!! حالا چرا حرص ایرانو میخوری اصلا هشتاد میلیون فوتی داشته ایران شما برا تامین کیسه زباله و دستمال توالت کشور خودت یه فکری کن که وجهه‌ی ابر قدرتیت خراب نشه😅 به قول معروف: تحلیلی که به خونه رواست ، به مسجد حرومه😊

ترامپ: اگر ایران بخواهد، آماده کمک به این کشور هستیم