ترامپ, چین, صدای آمریکا

ترامپ, چین

پرزیدنت ترامپ از اقدامات جدید ایالات متحده علیه سیاست‌های چین خبر داد

دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده دقایقی پیش از اقدامات جدید آمریکا علیه سیاست‌های چین خبر داد. \r\n دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در یک کنفرانس خبری روز جمعه ضمن انتقاد از سیاست‌های چین در برابر

29/05/2020 10:11:00 ب.ظ

🔴خبر فوری| پرزیدنت ترامپ از اقدامات جدید ایالات متحده علیه سیاست‌های چین خبر داد رئیس‌جمهوری آمریکا گفت که ایالات متحده به روابط با سازمان بهداشت جهانی پایان می‌دهد و بودجه این سازمان را قطع می‌کند.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده دقایقی پیش از اقدامات جدید آمریکا علیه سیاست‌های چین خبر داد. \r\n دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در یک کنفرانس خبری روز جمعه ضمن انتقاد از سیاست‌های چین در برابر

چاپدونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده دقایقی پیش از اقدامات جدید آمریکا علیه سیاست‌های چین خبر داد.دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در یک کنفرانس خبری روز جمعه ضمن انتقاد از سیاست‌های چین در برابر آمریکا و همچنین هنگ کنگ، بار دیگر از پنهان‌کاری این کشور در مورد ویروس جدید کرونا انتقاد کرد و گفت، جهان از پکن می‌خواهد در مورد این همه‌گیری پاسخ دهد.

نازنین بنیادی به صدای آمریکا: اعتراض به اعدام این سه نفر، ایرانیان را متحد کرد ترامپ با هشتگ «اعدام نکنید» در توییتر به فارسی از محکومان آبان حمایت کرد برادر مسیح علی‌نژاد به هشت سال زندان محکوم شد

رئیس‌جمهوری آمریکا گفت که ایالات متحده به روابط با سازمان بهداشت جهانی پایان می‌دهد و بودجه این سازمان را قطع می‌کند.این خبر در حال تکمیل است ادامه مطلب: VOA Farsi »

این اظهارات ناشی از درماندگی و تحت فشار انتقادات ابراز می شود. چطور وقتی دو ماه قبل از ورود ویروس به امریکا،وقتی از ترامپ در مورد آن پرسش می شود،این مطالب را نمی گوید و ادعا می کند کرونا به امریکا نخواهد آمد؟! این متن اظهارات او در داوس است که می گوید ابدا نگران نیستیم!

پرزیدنت ترامپ از اف‌بی‌آی و وزارت دادگستری آمریکا خواست در مورد مرگ «جرج فلوید» تحقیق کنند🔺پرزیدنت ترامپ از اف‌بی‌آی و وزارت دادگستری آمریکا خواست در مورد مرگ «جرج فلوید» تحقیق کنند ⚡️رئیس جمهوری ایالات متحده از مرگ یک جوان سیاه‌پوست در بازداشت ماموران پلیس ابراز تاسف کرد و از پلیس فدرال و وزارت دادگستری خواست در این مورد تحقیق کنند.

نگرانی بین‌المللی از تصویب لایحه 'امنیت هنگ‌کنگ' توسط چین | DW | 28.05.2020آمریکا، بریتانیا، استرالیا و کانادا در بیانیه مشترکی خطاب به چین ، مراتب نگرانی عمیق خود را از تصویب لایحه 'امنیت هنگ‌کنگ' و نقض توافق 'یک کشور، دو سیستم' ابراز کرده‌اند. آلمان نسبت به تضعیف استقلال هنگ‌کنگ هشدار داد.

انتقاد شدید از فرمان اجرایی ترامپ در مورد شبکه‌های اجتماعی | DW | 29.05.2020فرمان اجرایی دونالد ترامپ برای محدودسازی حمایت‌های حقوقی از شبکه‌های اجتماعی با انتقادهای متفاوتی مواجه شده است. دمکرات‌ها، سازمان‌های حقوق بشری و غول‌های اینترنتی مانند توئیتر و فیسبوک از جمله منتقدان این فرمان هستند. خیلی کار خفنیه دیکتاتور کوچک جهان اسلام باید افتخار کند

توئیتر متن ترامپ را به دلیل «تمجید از خشونت» پنهان کرد اما حذف نکرددونالد ترامپ در توئیت خود در مورد ناآرامی‌ها در شهر مینیاپولیس با لحنی تهدیدآمیز نوشته بود: «وقتی غارتگری شروع می‌شود تیراندازی آغاز می‌شود.» این رویکرد جدید توئیتر که باعث خشم رئیس جمهور عصبی و بی تدبیر ایالات متحده امریکا شده،رویکردی کاملا مناسب است. این رویکرد نه تنها با آزادی بیان در شبکه های اجتماعی منافاتی ندارد،بلکه عین آزادی بیان،و عاملی برای گفتگو و راستی آزمائی اطلاعات است. رویکرد ترامپ کاملا خودخواهانه است توییتر هم از ترس خودش ریده، بگو پدرسوخته‌ها اینهمه رهبر جهان دارن توییت میزنن و خشونت پراکنی میکنن، حالا تو گیر دادی به ترامپ؟!!که با توییتاش آدم شدی، الان بزار تعطیلت کنه دیگه گوه‌خوری زیادی نکنی!!

سفرهای راهیان نور از تیر ماه از سرگرفته می‌شودرئیس ستاد مرکزی راهیان نور اعلام کرد با رعایت پروتکل های بهداشتی از تیر ماه ۱۳۹۹ سفرهای راهیان نور در مناطق سفید انجام می شود. راهیان گور؟ تنها چند روز پس از بازگشایی مدارس در کره جنوبی که به خاطر شیوع ویروس کرونا تعطیل بودند، بار دیگر بسیاری از مدارس به دلیل افزایش دوباره موارد ابتلا به این ویروس تعطیل شدند. بیش از ۱۸۰ مدرسه بار دیگر به آموزش آنلاین روی آورده‌اند درشو بزارین با این ستاد🤮

روایتی دیگر از واقعه مرگ رومینا از زبان اولین ناظر قتلقتل رومینا دختر 13 ساله تالشی به دست پدرش این روزها خبر داغ بسیاری از رسانه‌ها است.رومینای نوجوان که در موقع خواب به دست پدر خود به وسیله داس کشته شد شاید یکی از دهها قتلی باشد که به دلیل آنچه غیرت بر سر مسائل ناموسی می نامند، در این مرز و بوم رخ می دهد. این حادثه شوم و هزاران مانند این که در چهل سال اخیر بوقوع پیوسته جرم آن تماما به گردن زعمای دین و مروجان نظریه‌های حکومتی است که میخواهند بعنوان فرهنگ به خورد ملت بدهند. غرق کردن ملت در خرافات و تعصبات جهت فراموشی مطالبات، شیوه ناجوانمردانه ملایان و از نیرنگهای جمهوری اسلامیست.