پردرآمدترین بازیگران سینمای جهان در یک سال اخیر - BBC News فارسی

22/05/1399 04:55 ب.ظ

پردرآمدترین بازیگران سینمای جهان در یک سال اخیر

پارسال ۱۰ بازیگر پردرآمد سینمای جهان روی هم یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار نصیب‌شان شد. میزان درآمد آنها در مجله فوربز منتشر شده‌است.

بیش از یک چهارم این دستمزدها را شرکت فیلم‌سازی نتفلیکس پرداخت کرده‌است.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از ۲۰ میلیون نفر گذشت - BBC News فارسیبر اساس داده‌هایی که دانشگاه جانز هاپکینز در آمریکا جمع آوری کرده تاکنون ابتلای بیش از ۲۰ میلیون نفر در سراسر جهان به ویروس کرونا تایید شده است. کارشناسان اخطار می دهند که شمار واقعی مبتلایان احتمالا خیلی بالاتر است. از زمانی که کشورها شروع به کاهش محدودیت‌های خانه‌نشینی کردند ، موارد ابتلای به این ویروس رو به افزایش بوده است.

هوادار کیوانان در یک قدمی ورود به مجلس نمایندگان آمریکا - BBC News فارسیمارجری تیلور گرین، بازرگان اهل ایالت جورجیا که از تئوری توطئه کیوانان حمایت کرده، در رقابت درون حزبی جمهوریخواهان برای تصاحب کرسی مجلس نمایندگان آمریکا به پیروزی رسیده است.

وقفه ناگهانی در کنفرانس خبری ترامپ به علت تیراندازی در نزدیکی کاخ‌سفید - BBC News فارسیدونالد ترامپ عصر دوشنبه در حالی که در حال گفتگو با خبرنگاران بود توسط محافظان شخصی فورا به بیرون اتاق کنفرانس هدایت شد اما دقایقی بعد بازگشت و به خبرنگاران گفت ماموران سرویس مخفی به یک مظنون شلیک کرده و او را زخمی کرده‌اند.

پیش‌بینی بیل گیتس: همه‌گیری کرونا در کشورهای ثروتمند جهان تا اواخر سال ۲۰۲۱ به پایان می‌رسدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

چگونه از چهارمین واردکننده گندم به خودکفایی رسیدیم؟تهران- ایرناپلاس- در بین محصولاتی که خودکفایی در تولید آنها در طول سال‌های پی‌درپی به‌عنوان یک اصل راهبردی در کشور مورد توجه قرار گرفته، سال ۱۳۸۳ این هدف برای گندم تحقق یافت اما در سال ۱۳۸۸ با واردات بیش از ۵.۴ میلیون تن گندم، به چهارمین واردکننده بزرگ این محصول در جهان تبدیل شدیم؛ با این حال از سال ۱۳۹۵ بار دیگر روند خودکفایی ادامه‌ یافته است.

ساختار پیچیده نظام سیاسی و تقسیم قدرت در لبنان - BBC News فارسیانفجار بیروت، لبنان را با بحرانی عمیق روبه‌رو کرده است.