پرداخت ۶۷۵ هزار دلار به مدیرعامل اخراجی مک دونالد | DW | 05.11.2019

05/11/2019 07:23:00 ب.ظ

برقراری رابطه با کارمند زیردست در شرکت فست‌فود مک دونالد ممنوع است. استیو ایستربروک در پی زیر پا گذاشتن این اصل اخراج شد. با این همه او بیش از ۶۷۵ هزار دلار به عنوان بازخرید دریافت می‌کند.

مک دونالد

برقراری رابطه با کارمند زیردست در شرکت فست‌فود مک دونالد ممنوع است. استیو ایستربروک در پی زیر پا گذاشتن این اصل اخراج شد. با این همه او بیش از ۶۷۵ هزار دلار به عنوان بازخرید دریافت می‌کند.

برقراری رابطه با کارمند زیردست در شرکت فست‌فود مک دونالد ممنوع است. استیو ایستربروک در پی زیر پا گذاشتن این اصل اخراج شد. با این همه او بیش از ۶۷۵ هزار دلار به عنوان بازخرید دریافت می‌کند.

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنیدافزون بر این، ایستربروک اجازه یافته بسته سهام خود را که بیش از ۳۷ میلیون دلار ارزش دارد همچنان حفظ کند.ایستربروک موظف است پس از جدایی از مک دونالد به وظیفه رازداری عمل کند. او که ۵۲ سال سن دارد و متولد واتفورد بریتانیاست از جمله اجازه ندارد در پنج سال آینده مقاله یا کتابی درباره کار خود در مک دونالد منتشر کند. همچنین او اجازه ندارد هیچ یک از کارمندان مک دونالد را جذب محل کار دیگری کند. علاوه بر این او مجاز نیست تا سال ۲۰۲۱ برای شرکت فست‌فود دیگری کار کند.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

پس یه سر به ادارات و مراکز دانشگاهی ما بزنن ... ! همه در تلاش 😏 الان چرا آخه؟؟؟ خدایی نکرده چرخکرده ... همبرگر یا چی آخه؟؟؟ اگر با اعلام به مديريت باشه هم ممنوعه؟ چند تا از اين موارد هر سال هست. توي همه موارد ممنوعه؟

دلار احتمالا در محدوده 10 تا 11 هزار تومان می‌ماندیک عضو هیات رییسه اتاق ایران: *دلار احتمالا در محدوده ۱۰ تا ۱۱ هزار تومان می‌ماند *بنظر می‌رسد این رقم برای دلار منطقی باشد *قیمت دلار می‌تواند از این ارقام پایین‌تر هم باشد *بنظر نمی‌رسد به این زودی تلاطم جدیدی در بازارهای اقتصادی از جمله ارز داشته باشیم طرز پخت قورباغه: اول دلار ۷۰۰ تومنی را برسونید ۱۲۰۰ بعد ۱۵۰۰ بعد یه شوک ۳۰۰۰ تومنی بعد یه مدت ۵،۶،۷،۸،۹،۱۰،۱۲،۱۴،۱۵ وقتی صدای جیر جیر قورباغه و دست و پا زدنش رو شنیدین فیتیله رو بکشین پایین تا ۱۰ تومن حالا قورباغه آماده خوردنه منطقی دلار ۷ تا یک تومنی شده ۱۳۰۰۰ تومان عربستان بیابون و. و .. ریال عربستان در ۳۰ سال از ۳ شده ۳.۷۵ خاک بر سرت ایرانی که نمیدونی کشورت چی میتونست بشه خاک بر سر تو ایرانی که فهم اینو نداری کشورت ثروتمنده و تو باید در رفاه باشی فهم نداری باعث بدبختیت نظام جمهوری اسلامیه

تجدید وقت دادگاه ۲ هزار پرونده به دلیل نبود امکانات اعزام زندانیانرییس کل دادگستری تهران: ۲۰۰۰ پرونده طی چند ماه گذشته داریم که به دلیل اعزام نشدن زندانی به محاکم به دلیل کمبود امکانات لجستیکی تجدید وقت شده است اگر قاضی بخواهد شغل دیگری داشته باشد نمی‌تواند به وظیفه اصلی خود بپردازد که باید نظم در امور را در نظر گرفت وظیفه ی اصلی قضّات ایرانی ، همان محکوم کردن ستم دیدگان است ستار_بهشتی

ابتلای حدود 111 هزار تن در اندونزی به بیماری تب دانگحدود 111 هزار نفر در اندونزی در 10 ماه گذشته سال جاری مبتلا به بیماری «تب دانگ» شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

مدیرعامل مک دونالد به دلیل برقراری رابطه عاشقانه با کارمندش اخراج شدمدیرعامل مک دونالد به دلیل برقراری رابطه عاشقانه با کارمندش اخراج شد به گزارش وال استریت ژورنال، مک دونالد در بیانیه ای گفته است که هرچند این رابطه با رضایت دو طرف بوده است، اما آقای ایستربروک با «قضاوت نادرست»، قوانین شرکت را زیر پا گذاشته است. اینجوری باشه تمام مسئولان ج ا باید اخراج بشن.

آخرین خبرهای سه‌شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ | DW | 05.11.2019از بس که متمدنند و به فکر سلامت انسانها و محیط زیست هستند😜 عزاداری جمهوری جائش اسلامی آخه کمبود رجال هست دیگه

ترکیه از دستگیری خواهر ابوبکر بغدادی، رهبر داعش خبر داد | DW | 05.11.2019دولت ترکیه اعلام کرد که موفق به دستگیری خواهر ابوبکر بغدادی در شمال سوریه شده است. بازجویی از او و همسرش آغاز شده است. ترکیه دستگیری خواهر رهبر داعش را یک موفقیت بزرگ خوانده است. ولی خب اینجا هیچ فمنیستی اعتراض نخواهد کرد که چرا به جای اسم زن گفتید خواهر ابوبکر البغدادی. که مثلا ترکیه ضد داعشه و و و چقد مسخره 😁 تابلویه که الکیه خواهر بغدادی رو چه به داعش ترکیه خودش بیانیه داعشه همش واسه اینه که خودش رو مبرا بسازه ولی ابوبکر بغدادی مهره سوخته ایست خردوغان دیگه دستت رو شده ولی داری خودت رو به خریت میزنی

استیو ایستربروک، مدیرعامل شرکت زنجیره‌ای فست‌فود مک دونالد به دلیل رابطه با یکی از کارمندانش از این شرکت اخراج شده و  همراه با اخراج مبلغی بابت بازخرید دریافت خواهد کرد.کیوان کاشفی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به روند کاهشی قیمت دلار که از چندی قبل در کشور آغاز شده، اظهار کرد:  زمانی که ارز در یک کشور دچار تلاطم می‌شود، دولت‌ها از سیاست‌های مختلفی در زمینه واردات و صادرات، عرضه و تقاضا، سیاست‌های کنترلی و .به گزارش ایسنا،  محمدجواد حشمتی در مراسم تودیع و معارفه رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران که بعدازظهر امروز (دوشنبه) در مجتمع قضائی امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به وضعیت فعلی و برنامه‌ تحولی که ریاست قوه ابلاغ کردند تکلیف داریم که به طور جدی رویکرد جدید بپردازیم تا مشکلات به حداقل برسد.حدود 111 هزار نفر در اندونزی در 10 ماه گذشته سال جاری مبتلا به بیماری «تب دانگ» شده‌اند.

این مبلغ ۶۷۵ هزار دلار یا ۶۰۷ هزار یورو اعلام شده است. دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید افزون بر این، ایستربروک اجازه یافته بسته سهام خود را که بیش از ۳۷ میلیون دلار ارزش دارد همچنان حفظ کند.. ایستربروک موظف است پس از جدایی از مک دونالد به وظیفه رازداری عمل کند. الان هم در تهران اطاله دادرسی  معضل جدی است که حجم پرونده‌ها و کیفیت آن قابل توجه است که با توجه به آمارهای نگران کننده عزم جدی را می‌طلبد. او که ۵۲ سال سن دارد و متولد واتفورد بریتانیاست از جمله اجازه ندارد در پنج سال آینده مقاله یا کتابی درباره کار خود در مک دونالد منتشر کند. وی ادامه داد: با روی کار آمدن رئیس جدید بانک مرکزی، تعامل با بخش خصوصی افزایش یافت و بخش خصوصی از جمله اتاق بازرگانی ایران راهکارهایی را برای کنترل نرخ ارز به بانک مرکزی پیشنهاد داد. همچنین او اجازه ندارد هیچ یک از کارمندان مک دونالد را جذب محل کار دیگری کند. همچنین تاکید شده که 43 در صد موارد ثبت شده در سراسر این کشور در بین گروه سنی 5 تا 17 سال بوده است.

علاوه بر این او مجاز نیست تا سال ۲۰۲۱ برای شرکت فست‌فود دیگری کار کند. کاشفی خاطرنشان کرد: طی جلساتی که با فعالان بخش خصوصی داشتیم آنها را مجاب کردیم که به دلیل مشکلات فروش نفت و تحریم‌ها که در کشور با آن مواجهیم همکاری بیشتری برای بازگشت ارز داشته باشند و از سوی دیگر بانک مرکزی را نیز مجاب کردیم با اعمال سیاست‌های تنظیمی، فاصله بین ارز آزاد و نیمایی را کاهش دهد. حمایت بنده به عنوان رئیس مجموعه این است که در خدمت دوستان هستم و در این زمینه تمهیداتی اندیشیده شده است. ایستربروک یکشنبه سوم نوامبر به علت آنکه با یکی از کارمندان زیر دستش رابطه برقرار کرده بود از کار اخراج شد. شورای نظارت شرکت زنجیره‌ای مک دونالد در استدلالی که برای اخراج ایستربروک آورده گفته است که او با برقراری این رابطه نشان داده که"ضعف قدرت تشخیص" دارد و اصول شرکت را زیر پا نهاده است. رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه تاکید کرد: از سوی دیگر اگرچه تحریم‌ها تمام نشده و با همان فشار ادامه دارد، اما بعد تبلیغاتی و جو روانی حاصل از آن فروکش کرده و این امر نیز در کاهش قیمت ارز بی‌تاثیر نیست. سخن از خطاها ایستربروک در ایمیلی به کارمندانش نوشت که رابطه‌ای که داشته اشتباه بوده است. در کنار اینها کارهای دیگری نیز لازم است که به ستاد دادگستری استان برمی‌گردد. او در این ایمیل نوشت: «با توجه به ارزش‌های شرکت، من هم با نظر شورای نظارت موافق هستم که وقت آن رسیده که این شرکت را ترک کنم. وی اضافه کرد: از سوی دیگر مدیریت واردات نیز تاثیر قابل توجهی بر کاهش نرخ دلار داشت، زیرا دولت با کاهش واردات کالاهایی که تولید داخل دارند، تجملاتی و لوکس محسوب می‌شوند و یا ارزبری زیادی دارند، تقاضا برای ارز جهت واردات را نیز مدیریت کرد.

» همراه با ایستربروک قرار است دیوید فرهرست، رئیس اداره پرسنلی مک دونالد هم این شرکت را ترک کند. او فرد مورد اعتماد ایستربروک بوده و سال‌ها به عنوان رئیس مک دونالد بریتانیا کار کرده است.. وی افزود: در حال حاضر تعداد قابل توجهی از زندانیان داریم که خواهشم این است که به کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها توجه کنیم. به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید در سه ماهه اخیر مدیرعاملی ایستربروک دارندگان سهام مک را دونالد ناامید کرده بود چون سود این شرکت در این مدت در مقایسه با بازه زمانی مشابه سال پیش دو درصد کاهش یافته بود. پس از اعلام رابطه مدیرعامل مک دونالد با کارمند زیر دستش ارزش سهام این شرکت تنزل یافت. می‌شد و این بازارها را به هم می‌ریخت، دوباره به شیشه دربسته برگشته و مهار شده است. مدیرعامل جدید مک دونالد کریس کمپچینسکی نام دارد که تا کنون رئیس مک دونالد آمریکا بود. بنابراین خواهشی که از روسای مجتمع‌های قضایی دارم این است که نظارت بر زیرمجموعه و شعب استان را جدی بگیرند چون خیلی از موارد را می‌توان پیشگیری کرد و این کار شدنی است.

WWW links . وی با بیان اینکه به نظر نمی‌رسد با وجود این تدابیر در آینده نزدیک دوباره تلاطمی در بازارهای اقتصادی از جمله ارز داشته باشیم، گفت: ادامه روند کاهشی نرخ ارز نیز به سیاست‌ها و برنامه‌ها و همچنین وضعیت عرضه و تقاضای ارز در کشور بستگی دارد.