پرداخت روزانه 25 میلیارد تومان هزینه برای درمان بیمارانی که دخانیات مصرف می کنند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

نائب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس: روزانه ۲۵ تا ۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای درمان بیمارانی که دخانیات استفاده می کنند، هزینه می شود

ایران اخبار, ایران سرفصلها

دکتر محمدحسین قربانی در جلسه اعضای کمیسیون بهداشت با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در بجنورد تاکید کرد: مصرف دخانیات در اماکن عمومی ممنوع است و در حقیقت دخانیات دروازه ورود به اعتیاد است و باید به این موضوع توجه ویژه داشت.

وی اظهار کرد: مطالبات استان از طریق وزیر بهداشت که در هفته های آتی میهمان مردم این خطه است، پیگیری می شود. وی با اشاره به استفاده از ظرفیت خیرین در ساخت همراه سرا به عنوان یکی از نیازهای مهم این استان، تصریح کرد: فراکسیون خیرین سلامت در صحن علنی مجلس با دعوت از خیرین جهت کمک به بجنورد اقدام می کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس جمهوری آمریکا و وزیر خارجه روسیه با هم دیدار می کنند🔺رئیس جمهوری آمریکا و وزیر خارجه روسیه با هم دیدار می کنند ⚡️پرزیدنت ترامپ و مایک پومپئو وزیر خارجه آمریکا روز سه‌شنبه ۱۹ آذرماه با سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه دیدار و گفتگو خواهند کرد. دعوا سر لحاف ملا هست و بس !
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پلیس نیوزیلند در مورد تلفات آتشفشان تحقیقات جنایی می کندپلیس نیوزیلند اعلام کرده است که در جریان آتشفشان در جزیره وایت در این کشور پنج نفر کشته و هشت نفر دیگر ناپدید شده‌ اند که احتمال می رود کشته شده باشند. پلیس گفته است در مورد تصمیم شرکت های گردشگری برای بردن بازدیدکنندگان به این جزیره تحقیقات جنایی به جریان افتاده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دادگاه کیفری بین المللی رسیدگی به کشتار مسلمانان روهینگیا را آغاز می کنددادگاه بین المللی کیفری در لاهه رسیدگی به شکایت علیه دولت میانمار (برمه) به اتهام نسل کشی را آغاز می کند. این پروند با شکایت کشور آفریقایی گامبیا به جریان افتاده و به ماجرای کشتار مسلمانان روهینگیا در دو سال پیش ارتباط می یابد. رهبر دولت برمه برای دفاع از کشورش در دادگاه حاضر خواهد شد. کی به کشتار ایرانیان رسیدگی می کنند؟ زنیکه شکل خوناشام ها شده ... بازم بی بی سی توی تیتر خبر غلط املایی داره! 'می‌کند'
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

فتحی: شش ماه پیش می‎‌خواستم بروم / امیدوارم مشکلات استقلال حل شودمدیرعامل سابق استقلال تهران درباره کناره گیری از این سمت به دنبال جدایی آندره آ استراماچونی صحبت کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دیک چنی هشدار می دهد که عدم تعامل در خاورمیانه به نفع ایران و روسیه تمام می‌شوددیک چنی هشدار می دهد که عدم تعامل در خاورمیانه به نفع ایران و روسیه تمام می‌شود معاون پیشین ریاست جمهوری آمریکا فقط یک بار از دونالد ترامپ اسم برد و آن هم در تمجید از او برای خروج از توافق هسته ای سال ۲۰۱۵ با ایران بود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حکم محکومیت نجفی صادر شدپرونده محمدعلی_نجفی| وکیل نجفی می‌گوید:رأی محکومیت برای موکلش صادر شده و اگر آنطور که برخی رسانه‌ها اعلام کرده‌اند ۶ سال حبس باشد، نظراتی داریم که پیگیری می کنیم.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »