پرتاب دو کودک خردسال از دیوار مرزی آمریکا و مکزیک

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پرتاب دو کودک خردسال از دیوار مرزی آمریکا و مکزیک جزئیات بیشتر🔽

دو کودک که یکی نوپاست و دیگری تنها ۵ سال دارد، حالشان خوب گزارش شده است. دولت بایدن با مشکل اسکان کودکانی مواجه است که والدین‌شان آنها را به تنهایی به سوی دیگر مرز در آمریکا می‌فرستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

امضا کنید

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدئو؛ قاچاقچیان دو کودک را از بالای دیوار مرزی آمریکا و مکزیک رها می‌کننداین دو نفر پس از رها کردن کودکان در خاک آمریکا، فرار کردند و ساعتی بعد مأموران مرزبانی آمریکا دو کودک را یافته و نجات دادند. تیتر مبهم زدی که چی بشه؟ باید توی تیتر خبر بنویسی که قاچاقچیا این کارو کردن. یا حرفه ای نیستی یا مزدوری یورونیوز جان.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نماهنگ «وقیح» از دو هنرمند ایرانی ساکن آلمان در حمایت از «جنبش آزادی‌خواهی» مردم ایران🔺نماهنگ «وقیح» از دو هنرمند ایرانی ساکن آلمان در حمایت از «جنبش آزادی‌خواهی» مردم_ایران ▪️آمانج آزرمی و سیامک حاتم، دو هنرمند ایرانی ساکن آلمان، موزیک ویدئو یا نماهنگی را در حمایت از آنچه «جنبش آزادی‌خواهی» مردم ایران نامیدند، منتشر کردند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پلیسی که حقوق کودک بداند حامی «کودک» استاولین بار ضرورت وجود پلیس اطفال در لایحه رسیدگی به جرائم اطفال و نوجوانان در سال 1383 و در قانون برنامه پنج‌ساله توسعه دیده شد، اما به اجرا درنیامد. تا اینکه سال‌‌ها بعد راه‌اندازی پلیس ویژه کودکان و نوجوانان در دستور کار قرار گرفت.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

تیراندازی در آمریکا جان یک کودک را گرفتادامه تیراندازی‌های مرگبار در آمریکا،‌ 4 نفر از جمله یک کودک در حومه لس‌آنجلس جان خود را از دست الان ج.ا پیرهن عثمانش میکنه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

۸۵ درصد کودکان جذب شده از اتباع غیرایرانی هستند/ تنها ۴ کودک از حدود ۷۰۰ کودک جذب شده به خیابان بازگشته‌اندمدیرکل بهزیستی استان تهران در گفت‌وگو با ایلنا: ۸۵ درصد کودکان جذب شده از اتباع غیرایرانی هستند/ تنها ۴ کودک از حدود ۷۰۰ کودک جذب شده به خیابان بازگشته‌اند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »