پرایس: آمریکا آماده دور هفتم مذاکرات احیای برجام است

21/04/1400 11:19:00 ب.ظ

پرایس: آمریکا آماده دور هفتم مذاکرات احیای برجام است در پی گزارش وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران به مجلس شورای اسلامی، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می‌گوید ایالات متحده آماده آغاز دور هفتم مذاکرات غیر مستقیم با آن کشور در وین است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. در پی گزارش وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران به مجلس شورای اسلامی، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می‌گوید...

در پی گزارش وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران به مجلس شورای اسلامی، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می‌گوید ایالات متحده آماده آغاز دور هفتم مذاکرات غیر مستقیم با آن کشور در وین است. ند پرایس در کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه ۲۱ تیر، از ابراز نظر در مورد گزارش و نظرات جواد ظریف به مجلس شورای اسلامی خودداری کرد اما افزود که به محض تعیین تاریخ برای ادامه مذاکرات، راب مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران و هئیت مربوطه آماده بازگشت به وین هستند.

پرایس یادآور شد که آمریکا ضرب‌العجلی تعیین نکرده اما آنتونی بلینکن، وزیر خارجه، نیز گفته است که تأخیر افتادن در ادامه مذاکرات و پیشرفت ایران در فعالیت‌های اتمی می تواند بر تصمیم آمریکا به بازگشت به توافق هسته ای سال ۲۰۱۵ تأثیرگذار باشد.

سخنگوی وزارت خارجه گفت: «ما کماکان معتقدیم دیپلماسی مؤثرترین روش برای رسیدن به آنچه پیگیری می‌کنیم است و آن این است که با راستی آزمایی ایران هیچگاه نتواند به تسلیحات اتمی دست یابد.»

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره جنوبی

کره جنوبی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

مم جواد ظریف که دقیقا سرنگونی رژیم ولایت وقیح را با چشم می بیند سعی دارد از خود رفع اتهام کند . پس مجبور شده برخی از واقعیتها را بیان کند . او میگوید : ما برای احیاء برجام و رفع همه تحریمها به مرحله آخر رسیده ایم اما من بعنوان وزیر امور خارجه تصمیم گیرنده نیستم!!! KINGVALA خامنه ای خوب میداند که با برداشته شدن تحریمها ملت_ایران که توسط ولایت وقیح بشدت تحقیر شده اند جان تازه گرفته و با روی آوردن به اعتراضات خیابانی حکومت ولایت وقیح را هرطور که شده سرنگون خواهند کرد. از طرفی با ماندن تحریمها میتواند همه بی لیاقتی هایش را به گردن تحریمها بیاندازد.

آخوندها با مجموعه جمهوری ولی فقیه شان هی می رینند به سر ملت و آشوب ها و سناریوهای بین المللی برپا می کنند، هم مردم ایران بیشتر تحمل شان می کنند و بلوک غرب و آمریکا درتلاش اند به زبان دیپلماسی با یک مشت آدمکش مزدور،دزد صلح کنند. این وسط عمرغیرقابل بازگشت ما به فاک عظما رفته.

حضور اسراییل در جغرافیای ما یک سراب است/ هیمنه‌ی آمریکا را در پنج هزار کیلومتری‌شان شکستیمفرمانده نیروی دریایی ارتش: *حضور اسراییل در جغرافیای ما یک سراب است *هیمنه‌ی آمریکا را در پنج هزار کیلومتری‌شان شکستیم *حدود دو سال است که از ابتدای دریای سرخ تا کانال سوئز و برعکس نفتکش‌ها را اسکورت می‌کنیم الحق ما در لاف زدن تو دنیا جز اولین ها هستیم رقبای ما کره شمالی و ونزوئلا هستن فکر کنم برای کسب نفر اولی یکی ب فرمانده بگه جنگنده ی اسراییلی یه ماه تو آسمان تهران چرخ زد و رفت و عکس سلفی گرفت تو اول ببین سازمان گسترش رو چطوری زدن بعد رجز بخون

حمله شبه‌نظامیان شیعه به مواضع نیروهای آمریکا در سوریه | DW | 11.07.2021در واکنش به حملات هوایی آمریکا به شبه‌نظامیان شیعه در سوریه و عراق، مواضع آمریکا در سوریه هدف یک حمله واقع شد. شبه‌نظامیان مورد پشتیبانی ایران در روزهای گذشته چند بار اقدام به حمله به مواضع آمریکا در سوریه کرده‌اند. 'پارتیزانهای عراقی و سوریه برعلیه نیروهای اشغالگر نازیست آمریکایی مقابله میکنند' جمله ای بس مناسبتر علیه اشغالگران خارجی است.

نخست وزیر موقت هائیتی برای حفظ امنیت داخلی کشور از آمریکا کمک خواستصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. حتما مردم یعتی آمریکا... خخخخ ترور کار خود آمریکا بود چه رویی دارید شماها

آرژانتین با شکست برزیل پس از ۲۸ سال قهرمان کوپا آمریکا شدبا این پیروزی آرزوی لیونل مسی، مرد شماره یک فوتبال جهان نیز برآورده شد و اولین قهرمانی خود را با تیم کشورش به دست آورد.

جمع آوری نمادهای برده داری از سطح شهر شارلوتزویل آمریکا چهار سال پس از درگیری‌های خونینپیش از این در سال ۲۰۱۷ میلادی صدها نفر از اعضای گروههای راست افراطی این شهر، در اعتراض به برنامه شهرداری برای حذف این مجسمه‌ها دست به تظاهرات زده بودند؛ اعتراضی که به درگیری میان آنها با طرفداران جنبش‌های ضدنژادپرستی منجر شد و یک کشته و ده‌ها زخمی نیز برجای گذاشت. دمتون گرم جمع کنید این مجسمه های مزخرف رو کار پسندیده ایه ،ای کاش کشور بلژیکم مجسمه های لئوپولد که مربوط به دوران او هست و برده داری و خشونت علیه سیاه پوستان رواج داشت رو برداره، و کشور های زیر سلطه بریتانیا مجسمه های ملکه های انگلیس رو به خاطر نسل کشیه کودکان بومیه کانادا وردارن.

شمار اجسادی که از آوار ساختمانی در آمریکا بیرون آورده شد، به 90 نفر رسیدتاکنون از آوار یک ساختمان 13 طبقه‌ای در ایالت فلوریدای آمریکا پیکر 90 نفر بیرون آورده شده است. - خبرگزاری آناتولی