پدر رومینا اشرفی پس از قتل دختر ۱۴ ساله‌اش تنها به ۹ سال زندان محکوم شد؛ واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به «عدالت» از نگاه جمهوری اسلامی

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺پدر رومینا_اشرفی پس از قتل دختر ۱۴ ساله‌اش تنها به ۹ سال زندان محکوم شد؛ واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به «عدالت» از نگاه جمهوری_اسلامی ⚡️پس از قتل «رومینا اشرفی» با داس به دست پدرش، مادر این نوجوان از صدور تنها ۹ سال زندان برای همسرش خبر داد.

پس از گذشت چند ماه از قتل فجیع «رومینا اشرفی» با داس به دست پدرش، مادر این نوجوان ۱۴ساله از صدور تنها ۹ سال زندان برای همسرش خبر داد.

رومینا اشرفی قصد ازدواج با مرد مورد علاقه‌اش را داشت اما پس از مخالفت خانواده از خانه فرار کرد؛ سپس توسط نیروی انتظامی و دستگاه قضایی به خانواده تحویل داده شد و در اول خرداد ماه توسط پدرش با داس به شکلی فجیع به قتل رسید. در این کنفرانس خبری در تیرماه، آقای پمپئو به قتل‌های ناموسی در ایران و قتل رومینا اشرفی واکنش نشان داده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درآمد چین از صادرات کفش بیشتر از درآمد ما از نفت است!درآمد چین از صادرات کفش بیشتر از درآمد ما از نفت است! رئیس اتحادیه کفش‌ ماشینی و لاستیکی تهران، درآمد ارزی فروش نفت برای ایران را سالانه ۲۰ تا ۳۰ میلیارد دلار اعلام کرد و گفت: این در حالی است که در کشور چین، صنعت کفش سالانه ۸۰ میلیارد دلار ارزآوری دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آیا این چنین قانونی هست که پدر به جای پسر هشت ساله به زندان برود؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن از کناره‌گیری از سمت خود به خاطر بیماری خبر دادشینزو آبه، نخست وزیر ژاپن از کناره‌گیری از سمت خود به خاطر بیماری خبر داد نخست وزیر ژاپن اعلام کرده که مشکل سلامتی او تا اوایل سال جاری تحت کنترل بوده است، اما در ژوئن هنگامی که او برای معاینه سالانه رفته بود، متوجه شد که این بیماری دوباره بازگشته است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بی‌خبری از وضعیت پدر پویا بختیاری؛ بازداشت چند ساعته‌ خانواده معترض اوبی‌خبری از وضعیت پدر پویا_بختیاری؛ بازداشت چند ساعته‌ خانواده معترض او مهرداد بختیاری به صدای آمریکا گفت،‌ در این بازداشت ماموران امنیتی حتی به مادر ۸۰ ساله آقای بختیاری نیز رحم نکرده و وی را مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واکنش‌ها به حکم صادر شده برای پدر رومینا اشرفی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پلیس: پخش نذری گرم ممنوع است/از سفرهای غیر ضروری خودداری کنیدپلیس: *پخش نذری گرم ممنوع است *شهروندان برای حفظ سلامت خودشان از دریافت نذورات خودداری کنند *از سفرهای غیر ضروری خودداری کنید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »