پخش اعترافات وبلاگ‌نویس مخالف لوکاشنکو از تلویزیون بلاروس | DW | 04.06.2021

14/03/1400 01:58:00 ب.ظ

رومان پروتاسویچ، منتقد لوکاشنکو در بلاروس مقابل دوربین تلویزیون این کشور ظاهر شد و ضمن اقرار به 'تلاش برای سرنگونی' از اقدامات رئیس دولت تمجید کرد. او و دوست دخترش در عملیاتی شبیه هواپیماربایی دستگیر شدند.

رومان پروتاسویچ، منتقد لوکاشنکو در بلاروس مقابل دوربین تلویزیون این کشور ظاهر شد و ضمن اقرار به 'تلاش برای سرنگونی' از اقدامات رئیس دولت تمجید کرد. او و دوست دخترش در عملیاتی شبیه هواپیماربایی دستگیر شدند. پخش اعترافات وبلاگ‌نویس مخالف لوکاشنکو از تلویزیون بلاروس رومان پروتاسویچ، منتقد لوکاشنکو در...

پخش اعترافات وبلاگ‌نویس مخالف لوکاشنکو از تلویزیون بلاروس رومان پروتاسویچ، منتقد لوکاشنکو در بلاروس مقابل دوربین تلویزیون این کشور ظاهر شد و ضمن اقرار به"تلاش برای سرنگونی" از اقدامات رئیس دولت تمجید کرد. او و دوست دخترش در عملیاتی شبیه هواپیماربایی دستگیر شدند.

تلویزیون بلاروس اعترافات اجباری وبلاگ‌نویسی را که توسط یک عملیات شبیه به هواپیماربایی دستگیر شده بود پخش کرد. رومان پروتساویچ در این فیلم اقرار می‌کند که مردم را به تظاهرات علیه لوکاشنکو، دیکتاتور بلاروس تشویق کرده است. او از عملکرد لوکاشنکو نیز تقدیر می‌کند.

پدر این وبلاگ‌نویس به خبرگزاری فرانسه گفته که پسرش احتمالا تحت شکنجه مجبور به این اعترافات شده است. مدیر یک نهاد حقوق بشری در بلاروس سخنان پروتاسویچ را"پروپاگاندای محض" خوانده است. به گفته او، این وبلاگ نویس زندانی با اتهاماتی ناعادلانه و بسیار جدی روبروست و لااقل از نظر روحی تحت فشار و آزار قرار دارد. headtopics.com

بایدسرش توسط کارد بریده شود چون جاسوس غربی ها است.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره شمالی

کره شمالی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

از ج.ا یاد گرفتن ها

اسکوچیچ: از نتیجه راضی‌ام، از گلی که خوردیم ناراضی/ از پس آب و هوا برآمدیماسکوچیچ: *از نتیجه راضی‌ام، از گلی که خوردیم ناراضی *از پس آب و هوا برآمدیم *تمرکز ما روی بازی با بحرین است *بازی‌ها را با هم یکی نمی‌کنیم *انتظار داشتم که شرایط مسابقه برای همه تیم‌ها یکسان باشد انتظار نداشته باش. ما چوب ندانم کاری حکومت رو میخوریم که باعث تحریم شده. از اونجایی که با همه دشمنیم همه هم با ما دشمنن.

بدن‌های آهنربایی پس از تزریق واکسن کرونا؛ از شایعه تا واقعیترئیس کمیته کشوری اپیدمیولوژی کووید۱۹ در واکنش به ادعای اخیر در فضای مجازی مبنی بر خاصیت آهنربایی به دنبال تزریق واکسن‌های کرونا، با تاکید بر اینکه هیچکدام از واکسن‌های موجود، در ترکیب خود آهن ندارند، گفت: متاسفانه برخی افراد که با نفس واکسیناسیون مخالف هستند دنبال سوژه‌هایی عوام پسند برای القای نظر غیرعلمی خود به مردم هستند. 👌🏻

استعفای فرهاد رهبر از ریاست هیات نظارت بر انتخابات تهرانفرهاد رهبر از سمت رئیس هیات نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری، میاندوره‌ای مجلس و میان‌دوره‌ای خبرگان رهبری در استان تهران و شهرستان تهران استعفا داد.

یادی از رامش، مرضیه و هایده در جشنواره موسیقی ایرانی در برلین | DW | 03.06.2021در چارچوب جشنواره 'فرشی از آوا' یک گروه کُر ترانه‌هایی را که رامش، مرضیه و هایده اجرا کرده‌اند، بدون همراهی ساز بازخوانی کردند. میهمان ویژه این جشنواره علی کامرانی، ترانه‌سرا و بازیگر تئاتر بود.

رسانه ملی، میلی‌تر از همیشه؛ رییس جمهوری‌های سانسور لازم!

روایتی تصویری از جام ملت‌های اروپا ۱۹۸۰؛ اولین تغییر اساسی | DW | 03.06.2021در سال ۱۹۸۰ برای اولین بار دو گروه چهار تیمی در دور نهایی جام ملت‌های اروپا شرکت داشتند. صدرنشینان گروه مستقیم به فینال صعود می‌کردند و دو تیم دوم هر گروه بر سر کسب مقام سوم به مصاف هم می‌رفتند. مروری تصویری بر جام ۱۹۸۰.