پخش زنده- نشست سران شورای ترک در استانبول

21/08/1400 03:09 ب.ظ

📹 پخش زنده- نشست سران شورای_ترک در استانبول

- خبرگزاری آناتولی times; نظرات خود را به اشتراک بگذارید

times; نظرات خود را به اشتراک بگذارید

ادامه مطلب:
aa_persian »

اردوغان: امروز کشورهای جهان ترک دارای چشم‌انداز مشترک هستند که باید بر سر پایه‌های مستحکم استوار شود. رئيس‌جمهور اردوغان در نشست شورای کشورهای_ترک گفت: به حمایت ارزشمند شما جهت کاهش انزوا و تحریم ترک‌های قبرس که بخشی جدایی‌ناپذیر جهان ترک هستند، اعتماد دارم اردوغان: برای مبارزه با جریانات ویرانگر مانند اسلام‌هراسی و بیگانه‌ستیزی به‌عنوان وبای عصر جدید باید هماهنگ اقدام کنیم.

اردوغان: جشنواره هوا و فضانوردی و فناوری «تکنوفست» را که چهار سال است با موفقیت در کشورمان برگزار می‌شود، سال آینده در جمهوری آذربایجان برپا خواهیم کرد. اردوغان: به شورای کشورهای ترک پیشنهاد تاسیس سیستم دفاع غیرنظامی برای مقابله یا حوادث طبیعی ارائه می‌کنیم اردوغان در نشست شورای کشورهای ترک: ما باید پروژه‌های مشترک برای رشد سبز را با هم انجام دهیم.

اردوغان: در خصوص ادامه مبارزه با تروریسم به‌ویژه گروه‌های تروریستی از جمله پ.ک.ک/ی.پ.گ، داعش و فتو اراده قاطع داریم. همکاری خود در این زمینه را باید افزایش دهیم. 📌 اردوغان: کشورهای عضو شورای_ترک باید همکاری‌ها در زمینه تجارت زمینی، دریای و هوایی را تقویت کنند

اردوغان ساختمان شورای ترک در استانبول را افتتاح کردساختمان دبیری‌کل شورای همکاری کشورهای ترک‌زبان با حضور رئیس جمهور ترکیه و دیگر سران کشورهای عضو و ناظر این شورا در سلطان احمد استانبول گشایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

دبیر شورای امنیت ملی روسیه: 20 گروه تروریستی در افغانستان فعال استنیکلای پاتروشف، دبیر شورای امنیت ملی روسیه، از فعالیت 20 گروه تروریستی در افغانستان خبر داد.دبیر شورای امنیت ملی روسیه، چهار‌شنبه، 10 نوامبر (19 عقرب)، در

آموزش رقص اسکاتلندی به معترضین در حاشیه نشست کوپ ۲۶ در گلاسگویک گیتاریست دربیرون محوطه نشست کوپ ۲۶ در گلاسکو، به معترضین تجمع کننده آموزش رقص اسکاتلندی داد.

تجمع سراسری معلمان در اعتراض به اجرا نشدن طرح رتبه‌بندی و برخوردهای امنیتیدر پی فراخوان شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران، گروه‌هایی از معلمان در اعتراض به اجرا نشدن طرح رتبه‌بندی و همچنین مواردی چون برخوردهای امنیتی، روز پنجشنبه در شهرهای مختلف تجمع کردند.

توافق ۲۴ کشور و چند غول خودروسازی؛ ۲۰۴۰ سال پایانی خودروهای سوخت فسیلیدر جریان نشست کوپ ۲۶ در گلاسکو، ۲۴ کشور جهان و برخی از غولهای خودروسازی متعهد شدند که ۲۰۴۰ سال پایانی خودروهای سوخت فسیلی باشد. خوبه تقریبا با سال انقراض بسیاری از گونه های زنده یکی میشه. و البته به اندازه کافی برای نجات نسل بشر هم دیر میشه. بسیار تصمیم خردمندانه ای گرفتن.

پاتروشف: بیش از ۲۰ گروه تروریستی در افغانستان فعال هستنددبیر شورای امنیت ملی روسیه پس از نشست در چارچوب گفت‌وگوهای امنیت منطقه‌ای دهلی پیرامون افغانستان گفت شرکت‌کنندگان در دیدار دبیران شورای امنیت منطقه‌ای در دهلی نو درخصوص هماهنگی‌های نزدیک‌تر در افغانستان از جمله در مبارزه با تروریسم، قاچاق مواد مخدر و مهاجرت‌های کنترل نشده به توافق رسیدند. همشون هم زیر نظر نظام اسلامی فعالند .آنارشیسم بخش جدایی ناپذیر نظام اسلامی است .