پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

28/08/1398 11:15 ق.ظ

عراقچی در دیدار با وزیر خارجه هلند: کاهش تعهدات برجامی در چارچوب حقوق ایران در برجام صورت می‌گیرد و تا زمان تامین منافع ایران ادامه خواهد یافت/ اگر اروپا خواستار حفظ برجام است، آماده پرداخت هزینه باشد

ادامه مطلب:
PadDolat »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

پوستر|«کار مردم نیست؛ کار اشرار است» + عکس- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimپایگاه اطلاع‌رسانی مقام معظم رهبری تازه‌ترین پوستر خود را با محور مسائل پیش‌آمده پس از اجرای طرح اصلاح قیمت سوخت منتشر کرد.

موضع‌گیری مداخله‌جویانه آلمان درقبال اغتشاشات اخیر در ایرانموضع‌گیری مداخله‌جویانه آلمان درقبال اغتشاشات اخیر در ایران اولریک دمر، سخنگوی صدراعظم آلمان در اظهاراتی مداخله‌جویانه از ایران خواست تا به آنچه 'اعتراضات قانونی در ایران' خوانده است، احترام بگذارد و به درستی به آن پاسخ دهد.

دولت چرا بنزین را گران کرد؟ + اینفوگراف- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimدولت چرا بنزین را گران کرد؟ خبرگزاری رسمی دولت امروز اینفوگرافی منتشر شده که دلایل گرانی بنزین را تشریح کرده است

درگیری پلیس با دانشجویان در آخرین دانشکده تحت کنترل معترضانرسانه‌های وابسته به دولت هنگ‌کنگ می‌گویند یک مامور پلیس در این درگیری‌ها زخمی شده است.