پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

  • 📰 PadDolat
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

برای شرکت در اجلاس سه‌جانبه سران ایران، روسیه و ترکیه؛ دکتر روحانی به دعوت رسمی رئیس‌جمهوری ترکیه، یکشنبه ۲۴ شهریور ماه جاری به پایتخت این کشور سفر می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 18. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

پاسخ رهبر انقلاب به سوالی درباره «فروختن نذورات عزاداری»پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به سوالی درباره «فروختن نذورات عزاداری»، پاسخ رهبر انقلاب به این سوال را منتشر کرد. کوس کش در مورد همه چی اظهار نظر می کنه واقعأ دغدغه روز جامعه ایران هست این 'فروختن نذورات عزاداری'!!! ادمی که فقط در همین حد درس خونه که سئوالات فقهی ر جواب بده چطور ۳۰ ساله واسه یه مملکت و ملتی تصمیم میگرد.؟!
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سپتامبر؛ ماه اطلاع‌رسانی درباره سندروم تخمدان پُرکیستماه سپتامبر، ماه اطلاع‌رسانی درباره «سندروم تخمدان پرکیست» یا PCOS است. حدود ۱۰درصد زنان از سن بلوغ دچار این اختلال_هورمونی می‌شوند که با عوارضی مثل اضافه‌وزن، جوش صورت، رشد موهای زائد، پریود نامرتب، تغییر خلق‌وخو و نازایی همراه است. بیشتر بخوانید:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

حمله انتحاری طالبان به قرارگاه ارتش افغانستان در نزدیکی کابلدر حمله‌ای انتحاری به یک پایگاه نظامی ارتش افغانستان در نزدیکی کابل در روز پنجشنبه ۱۲ سپتامبر دستکم ۴ نظامی کشته و ۳ نظامی دیگر زخمی شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

موضع دولت درباره حضور زنان در ورزشگاه‌ها شفاف است و مغایرتی وجود ندارددفتر سخنگوی دولت وجود هرگونه مغایرت در موضع دولت در خصوص حضور زنان در ورزشگاه‌ها را رد کرد.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »