پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

11/11/1400 06:16 ب.ظ

دکتر مرتضوی مطرح کرد: اختصاص۵۵۰ میلیارد تومان برای نجات رودخانه‌های گوهررود و زرجوب رشت

ادامه مطلب:
PadDolat »

رئیسی از وقتی که از روسیه برگشته مدام با خودش میخونه.. باید دوباره کارگرشد باید دوباره برزگرشد باید دروکرد باید که کوبید داس تو تیزو پتک من محکم نیرو بگیریم ازبازوی هم!!! نان من ازتو نان تو ازمن! این هم نشانش،⬇️⬇️⬇️ لطفاً صدا که نه،بهتراست بگوییم فریاداعتراض کارکنان قرارداد مدت موقت وزارت نفت رااز ۱۰سال بلاتکلیفی و بی توجهی ،تحمل حقارتها و آپارتاید اداری وتبعیض های مالی فراوان دولت پیشین به گوش رئیس جمهور محترم برسانید. بی عدالتی در حق این جامعه ۲۷۰۰۰ نفره بیداد میکند.

نصفشو چین گرفت تموم شد نصف موندشم به زودی به روسها خواهند فروخت سال بعد پرچم روس و چین و میندازن طرف داره در مورد مشکلات وام و بازپرداخت و به اجرا گذاشتن ضمانتش صحبت میکنه انگوزمان یهو میگه ناهار خوردی؟! یعنی کلا حرفات و مشکلاتت بتخمم اینم از مراسمات سالگرد انقلابتون بدون شرح بدون توضیح ایران تمام شد. .

اونجا که رودخانه فاضلاب و کثافته با ۵۵۰ میلیارد تومن آیا صاحب خانه در تهران می‌شوند ؟

سخنگوی دولت: برای احقاق حقوق مردم با کسی مماشات نمی‌کنیمسخنگوی دولت گفت: دولت مردمی برای احقاق حقوق مردم با هیچکس مماشات نمی‌کند؛ حتی خود دولت!

سازمان ملل: طالبان بیش از ۱۰۰ نفر از وابستگان به دولت سابق را کشته‌اندسازمان ملل متحد تاکنون بیش از یکصد «گزارش معتبر» از قتل اعضای نهادهای دولت سرنگون شده، نیروهای امنیتی وابسته به آن و افغان‌هایی که با نیروهای خارجی همکاری کرده بودند دریافت کرده است. این جنایات ابتدای راهه همانند جدش ینی جمهوری اسلامی هزاران نفر افراد شایسته را با چراغ سبز اروپا و آمریوا بقتل رساندند تا حکومتشان تثبیت شود

'طالبان در پنج ماه گذشته صدها کارمند دولت سابق افغانستان را کشته‌اند' | DW | 31.01.2022بر اساس گزارش دبیرکل سازمان ملل، طالبان از زمان قدرت‌گیری در افغانستان بیش از صدها کارمند دولت سابق و همکاران محلی نیروهای بین‌المللی را کشته‌اند. بیش از نیمی از مردم این کشور نیز در خطر گرسنگی قرار دارند. تفصیر کارمندان است بیست سال وقت داشتند و طالبان را حذف نکردند. طالب ها ازمشکلات مردم بیخبرند.

واکنش به قرارداد ۳ میلیارد دلاری دولت و سپاه برای تولید برنج | DW | 30.01.2022دولت برای اجرای طرح خودکفایی تولید برنج بودجه هنگفتی به سپاه اختصاص داده اما کارشناسان می‌گویند این کار امکان‌پذیر نیست. به گفته یک فعال صنفی به خاطر محدودیت منابع آب و زمین اساسا امکان خودکفایی در این حوزه وجود ندارد. چرا پولو به سپاه داده ای خدا پولوباید به کشاورز دادوکمک کرد مکانیزه بشه کشاورزی پولو بدین سپاه درمتطقه خرج جنگو قاچاق کنه

دولت بلژیک گذرنامه جدید با طرح تن‌تن منتشر می‌کندوزیر امور خارجه بلژیک درباره گذرنامه‌های فعلی این کشور گفت: «گذرنامه بلژیک یکی از بهترین پاسپورت‌های جهان و برای ما مایه مباهات است، اما در عین حال مایه وسوسه جعل‌کنندگان است. به همین دلیل است که ما دائما در تلاش هستیم تا امنیت آن را بهبود ببخشیم.» کار زیبا و باحالیه

انگلیس: تهران به توافق هسته‌ای پایبند باشد، تحریم‌ها برداشته می‌شوندوزیر امور خاورمیانه دولت انگلیس تاکید کرد که پیشنهاد داده‌اند در صورت پایبندی ایران به توافق هسته‌ای، تحریم‌ها برداشته می‌شود.