پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

30/10/2020 09:34:00 ق.ظ

🔻دکتر عراقچی در بدو ورود به ایروان: 🔹پیشنهاد ایران می‌تواند مسیر صلح را باز کند 🔹مذاکرات بسیار فشرده و مفیدی در باکو و مسکو داشتیم، قرار است با مقامات ارمنستانی هم‌ در خصوص یافتن راه حلی برای صلح مذاکره کنیم.

ادامه مطلب: پاد »

استانبول مرکز برگزاری فستیوال‌های تفریحی ایرانی‌ها

با کاهش سطح تدابیر بهداشتی کرونایی و همچنین فرا رسیدن فصول گرما، شمار رویدادهای تفریحی و فرهنگی ایرانی‌های مقیم و غیرمقیم در ترکیه نیز افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

عرمنستان ‌و فرانسه در توهین به اسلام یک روح در دو بدن

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاددر زمانیکه عراقچی در آذربایجان بود عرمنستان جنایتکار با موشک شهرهای بردعه و ترتر و گورانبوی را هدف قراردادند تعدادی شهید و مجروح شده اند.عرمنی تروریست باید از قره باغ خارج شود. KarabakhisAzerbaijan StopArmenianTerrorism

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاداونایی که رفتن مردم بودن ... اونی که مجوز تشیع شجریان داد رو چی ؟ بارک الله تو!!دلار 4200 تومنی هم مال تو!!ببند اون گاله را اسحاق!فقط خفه شو!

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

سرلشکر سلامی: پایگاه‌های بسیج به پایگاه حافظان سلامت تبدیل می‌شود/ ارائه بسته‌های معیشتی به خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا- اخبار نظامی | دفاعی | امنیتی - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimفرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه 54 هزار پایگاه‌های مقاومت در کشور بایستی به پایگاه امدادگران و حافظان سلامت کشور تبدیل شوند، از ارائه بسته‌های معیشتی به آسیب‌دیدگان از کرونا خبر داد. سردار سلامی:بایستی تلاش کنیم هر چه سریع‌تر افراد سالم را از افراد مبتلا به ویروس کرونا جدا کنیم ضمن اینکه توزیع بسته‌های بهداشتی بین خانوارهای کم درآمد یکی از مسائلی است که بایستی همه سپاه‌های استانی و شهرستانی به خوبی آن را انجام داده و به قرنطینه کردن بیماران کمک کنیم __sarbazgomnam بله دیگه فرق ما با دشمن😏 ولی خدایی ها از وقتی که تست ها رو بیشتر کردن آمار دو برابر شد😅🤒🤒😷 برای موفق شدن فعالیین پایگاههای بسیج در مقابله با کرونا مستعان ۱۱۰ در اختیارشان قرار دهید.

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد