پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

  • 📰 PadDolat
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🎥ربیعی سخنگوی دولت: تمدید تحریم تسلیحاتی نشانه دیگری از بی‌اعتنایی رژیم آمریکا به توافقات، قوانین بین‌المللی سواستفاده‌های یکجانبه از شورای امنیت سازمان ملل است (نسخه کامل: )

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 18. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مواعظ رمضانی رهبر انقلاب| «اجتناب از گناه»+عکس- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimپایگاه اطلاع‌رسانی رهبر معظم انقلاب در ایام ماه مبارک رمضان گزیده‌ای از پندهای اخلاقی معظم‌له را در قالب مجموعه پوسترهای «مواعظ رمضانی» منتشر می‌کند. واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می‌کنند چون به خلوت می‌روند آن کار دیگر می‌کنند مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر می‌کنند گوییا باور نمی‌دارند روز داوری کاین همه قلب و دغل در کار داور می‌کنند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

غربالگری ۲۳ میلیون نفر در مرحله دوم بسیج مقابله با کروناتهران- ایرنا- معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در مرحله دوم بسیج ملی مقابله با کرونا تاکنون ۲۳ میلیون نفر دوباره غربالگری شده‌اند و در این مرحله با راه اندازی آزمایشگاه‌های سرپایی، افراد مشکوک به این آزمایشگاه‌ها هدایت می‌شوند. غربالگري چيه؟ بايد تست بگيرين ! اين قسمتشو مجاني رد ميكنين ولي موقع كمك به دوستان تروريستتون دست به جيب ميشين زود ؟
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ربیعی: تصمیم جدید برای بازگشایی اماکن مذهبی و مراکز آموزشی گرفته نشده استسخنگوی دولت: *تصمیم جدید برای بازگشایی اماکن مذهبی و مراکز آموزشی گرفته نشده است *از سوی نهادهای رسمی مثل حوزه علمیه قم فشاری برای بازگشایی اماکن مذهبی بر دولت نیست *البته برخی‌ها هم در این حوزه اظهار نظر می‌کنند که هیچ مسئولیتی ندارند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دولت فرانسه نقشه تقسیمات کشوری بر اساس شیوع ویروس کرونا را منتشر کردبه گفته وزیر بهداشت فرانسه از هفته آینده مناطق نارنجی از این تقسیم بندی خارج می‌شوند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پیروزی جنبش «دندان‌پزشکان لخت» فرانسه؛ دولت ۴ ماسک در روز می‌دهد«فعلا و تا زمان تحویل لباس و ماسک و دستکش جدید، تجهیزات یک‌بارمصرف قبلی را ضد عفونی می‌کنیم.» ی سوال چرا برای اعتراض بایر لخت بشن.راه دیگه ای برای اعتراض وجود نداره انصافا.اینا مغزشون معیوبه آ چکاریه هرچی بشه میریزند بیرون. چه حركتي من نميفهمم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ستایش روحانی از عملکرد دولت؛ هشدار وزارت بهداشت درباره موج شدید کرونا در پاییز و زمستان - BBC News فارسیوزیر بهداشت ایران هشدار داده که این کشور باید خود را برای هجوم سنگین و همزمان کرونا و آنفلوآنزا در دو فصل پاییز و زمستان آماده کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »