پایان تعلیق و عضویت مجدد جرمی کوربین، رهبر پیشین در حزب کارگربریتانیا

28/08/1399 08:35:00 ب.ظ

جرمی کوربین، رهبر پیشین حزب کارگر بریتانیا اعلام کرد موضوع تعلیق وی از حزب رفع شده و دوباره به عضویت حزب کارگر، مهم ترین حزب مخالف دولت، درآمده است.

جرمی کوربین، رهبر پیشین حزب کارگر بریتانیا اعلام کرد موضوع تعلیق وی از حزب رفع شده و دوباره به عضویت حزب کارگر، مهم ترین حزب مخالف دولت، درآمده است. جرمی کوربین، رهبر پیشین حزب کارگر بریتانیا بار دیگر به عضویت این حزب درآمد. عضویت آخرین نامزد نخست وزیری حزب کارگر بریتانیا به اتهام سهل انگاری و چشم پوشی از «یهودی ستیزی» دو هفته پیش معلق شده بود.

حزب کارگر بریتانیا، عضویت رهبر سابقش را پس از انتشار نتایج یک تحقیق چند ساله درباره «یهودی ‌ستیزی در داخل حزب» به حالت تعلیق درآورده بود.

آقای کوربین سه شنبه هفدهم نوامبر در صفحه توییتر خود نوشت که دوباره به عضویت حزب درآمده است. باید منتظر ماند و دید تکلیف کرسی آقای کوربین در پارلمان چه خواهد شد. حزب کارگر بریتانیا به مدت پنج سال، از ۲۰۱۵ تا ۲۰۲۰، توسط کوربین رهبری شد. پیش تر در ماه اکتبر، کمیسیون برابری و حقوق بشر حزب کارگر با ارائه یک گزارش ۱۲۹ صفحه‌ای اعلام کرد که تحقیقات چندین موضوع را برجسته کرده است. از جمله اینکه رویکرد رهبری حزب برای مقابله با یهودی ستیزی کافی نبوده است.

در واکنش به عضویت مجدد جرمی کوربین، سر کٍیر استارمر که از ماه آوریل گذشته جانشین رهبر حزب شده است، در صفحه توییتر خود نوشت که می داند تا چه اندازه «امروز، روز دشواری برای جامعه یهودیان و نمایندگان یهودی حزب کارگر است.» سخنان وی نشان می دهد که تا چه اندازه اختلافات در سطح رهبری حزب کارگر همچنان بالا است. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

مشاهده دوباره یوز آسیایی در خراسان‌شمالی/ امیدها برای تداوم نسل یوزها زنده شد- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

تنها چیزی که نداره اعتباره بهتر بره بازنشسته شه حزب کارگرو بزاره واسه جوونترها

پایان تعلیق دو ماهه؛ نشست تجاری سه روزه اروپا و ایران از فردا برگزار می‌شودنشست تجاری اروپا و ایران که به دلیل اعدام روح‌الله زم به تعویق افتاده بود، از فردا(۱ مارس) به مدت سه روز به صورت مجازی برگزار می‌شود. سراوان در خون است سراوان_تنها_نیست Saravan این یک نشست بیخود تجاری نام داره اتحادیه ای که بدون اجازه امریکا حتی آب هم نمیخوره لطفا یکی تراز تجاری اتحادیه اروپا و ایران را اعلام کند چند میلیارد یورو است تمام این کارهای اتحادیه اروپا برای جلب توجه ایران به‌برحام است توی این تجارت حتی یک بسته آدامس هم پیدا نمی‌کنید یه مشت خائن

شروع ساخت ۲۴۰ واحد مسکونی در سی‌سخت/ احتمال پایان ساخت و سازها تا پایان تیر ماهمدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از شروع ساخت ۲۴۰ واحد مسکونی در شهر زلزله زده سی سخت مرکز شهرستان دنا در این استان خبرداد.

ضرب و جرح مرد سیاهپوست به دست پلیس فرانسه؛ ۴ مامور از کار تعلیق شدندمرد سیاهپوستی که شنبه شب گذشته در پاریس به دست ماموران پلیس مورد ضرب و جرح قرار گرفت از «ناسزای نژادپرستانه» این ماموران سخن گفته است.

بحث تعلیق شطرنج ایران منتفی شدبحث تعلیق شطرنج ایران منتفی شد سرپرست دبیری فدراسیون از قانون جدید فیده خبر داد و گفت:‌ بحث تعلیق شطرنج ایران در مجمع عمومی فدراسیون جهانی شطرنج مطرح نشد و این موضوع منتفی است. همه ورزش در گرفتاری این داستان درگیر شدن و همگی به نوبت خطرتعلیق شدن رو حس میکنن .تنها ورزش امید مردم رو یه زندگی بالا نگه میداره

شطرنج ایران در یک قدمی تعلیق؛ رسانه‌های حکومتی قبول نمی‌کنند