پایان دوره آموزش پاکسازی مین برای سربازان ارتش آذربایجان در ازمیر

14/11/1399 11:27 ب.ظ

دوره آموزش کشف و خنثی‌سازی مین برای سربازان ارتش آذربایجان در استان ازمیر ترکیه با موفقیت برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی

دوره آموزش کشف و خنثی‌سازی مین برای سربازان ارتش آذربایجان در استان ازمیر ترکیه با موفقیت برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی بیست و سه نفر از پرسنل نیروهای مسلح آذربایجان دوره آموزش کشف و خنثی‌سازی مین در استان ازمیر ترکیه را با موفقیت به پایان رساندند.

وزارت دفاع ملی ترکیه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که این دوره آموزش ویژه در روزهای 3 تا 29 ژانویه توسط نیروهای مسلح کشور برگزار شده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

ابزار تازه هوش مصنوعی فیسبوک با قابلیت «آموزش به خود» برای تشخیص عکسشرکت فیسبوک روز پنجشنبه ۱۴ اسفند (۳ مارس) اعلام کرد موفق به ساخت یک برنامه هوش مصنوعی شده است که با کنار زدن الگوهای قبلی، می‌تواند به خودش آموزش دهد و ماهیت تصاویر دریافتی را تشخیص دهد.

آموزش نظامی کودکان در مکزیک برای مقابله با باندهای تبهکاردر روستایی در جنوب غربی مکزیک کودکان در کنار بزرگسالان آموزش نظامی می بینند تا در مقابله با گروه‌های تبهکار مشارکت کنند. این مکزیک هم فیلد استیتیه برا خودش، دست کمی از افغانستان نداره.

حقوق ۴۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومانی برای سرباز معلمان با مدرک فوق لیسانس/ حتی یک ثانیه برای تدریس در مقطع ابتدایی آموزش ندیدم+پاسخ آموزش و پرورشبررسی وضعیت سرباز معلمان به مناسبت روز معلم؛ حقوق ۴۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومانی برای سرباز معلمان با مدرک فوق لیسانس/ حتی یک ثانیه برای تدریس در مقطع ابتدایی آموزش ندیدم+پاسخ آموزش و پرورش

سوسیالیست‌ها برای سومین دوره پیاپی زمام امور را در آلبانی در دست خواهند داشتآلبانی که از سال ۲۰۰۹ میلادی به عضویت ناتو در آمده امیدوار است که تا پایان سال جاری بتواند مذاکره با اتحادیه اروپا برای عضویت در این اتحادیه را آغاز کند.

آنچه در آموزش مجازی ایده آل بود، محقق نشدوزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه تا زمانی که بیماری کووید، سلامت دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه را تهدید می کند، باید آموزش را در فضای مجازی پیش ببریم، گفت: باتوجه به اینکه در طول این مدت، شیوع بیماری با سرعت بالا و زمان ما کم بود، آنچه در آموزش مجازی ایده آل بود، محقق نشد.

دوره آموزش کشف و خنثی‌سازی مین برای سربازان ارتش آذربایجان در استان ازمیر ترکیه با موفقیت برگزار شد.آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

بیست و سه نفر از پرسنل نیروهای مسلح آذربایجان دوره آموزش کشف و خنثی‌سازی مین در استان ازمیر ترکیه را با موفقیت به پایان رساندند.

وزارت دفاع ملی ترکیه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که این دوره آموزش ویژه در روزهای 3 تا 29 ژانویه توسط نیروهای مسلح کشور برگزار شده است.

در بیانیه فوق، هدف از برگزاری این دوره کمک به افزایش توانایی سربازان آذربایجان برای پاکسازی مین‌ها و بمب‌های کنارجاده‌ای در مناطق آزاد شده از اشغال ارمنستان اعلام شد.