پایان مبارزه نویسنده «محبوب»؛ زن سیاه‌پوست برنده نوبل درگذشت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

🔷پایان مبارزه نویسنده «محبوب»؛ زن سیاه پوست برنده نوبل درگذشت این گزارش را بخوانید 🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

خانم موریسون که اولین زن سیاه‌پوست آمریکایی-آفریقایی برنده جایزه نوبل ادبیات محسوب می‌شود، دوشنبه شب در مرکز درمانی مونتِفیور شهر نیویورک از دنیا رفت.

همچنین رُمان خانم موریسون با نام «محبوب» که تلاش غمبار مادری به نام مارگارت را برای نجات دخترش از زیر یوغ برد‌ه‌داری، روایت می‌کند، در سال ۱۹۸۸ میلادی برنده جایزه پولیتزر شد. خانم موریسون که زاده سال ۱۹۳۱ بود، اغلب آثار خود را به بیان تجربه زندگی زنان سیاه‌پوست اختصاص داد و جان‌مایه اکثر آثار او مذمت برده‌داری و بیان دشواری زندگی فقرا و میزان تبعیض علیه زنان است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیت‌الله آصف محسنی درگذشتآیت‌الله محمد آصف محسنی، رئیس شورای علمای شیعه و از پرنفوذ ترین روحانیان افغانستان در ۸۴ سالگی به دلیل بیماری درگذشت. اقای سردبیر ایسنا، واقعا در کل این مملکت ویران هیچ خیر مهم دیگه ای نبود که همچین چیزی رو پوشش دادید؟؟! خجالت هم نکشید یکوقت به نازنین تخمم یک مفتخور کم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پیام تسلیت ظریف در پی درگذشت آیت‌الله محسنیمحمدجواد ظریف در پیامی درگذشت رییس شورای علمای شیعه افغانستان را تسلیت گفت. به درک 😊
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آصف محسنی، رییس شورای علمای شیعه افغانستان درگذشتآصف محسنی، رییس شورای علمای شیعه و یکی از روحانیون پرنفوذ در افغانستان شامگاه دوشنبه 5 آگست در شهر الی جهنم به تاخمام این بابا عرق عزاییل رو درآورده تا دعوت اونو لبیک گفته!!بدمصبا چقدر عمر می‌کنن!!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ریيس شورای علمای شیعه افغانستان درگذشتآیت‌الله محمد آصف محسنی ریيس شورای علمای شیعه افغانستان درگذشت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

استفاده از هوش مصنوعی در مبارزه با پورنوگرافی کودکان | DW | 05.08.2019قرار است هوش مصنوعی در آینده به کمک مأموران مبارزه با پورنوگرافی کودکان در ایالت نوردراین وست‌‌فالن آلمان بیاید. هدف از این اقدام تشخیص و ارزیابی سریع‌تر تصاویر و داده‌های مربوط به این حوزه است. ما هم درگیر زدن پوز همدیگه هستیم
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ظریف امروز بیش از هر زمان دیگری مورد حمایت ارکان حاکمیت و محبوب عموم جامعه استرئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به اینکه اقدام دولت آمریکا در تحریم وزیر امور خارجه به بهترین وجه تناقص و دروغین بودن ادعاهای آنها در مورد مذاکره را در سطح جهانی آشکار ساخت، تاکید کرد: نظام در محکومیت این اقدام آمریکا و حمایت از دکتر ظریف یکپارچه است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »