پایان گروگانگیری ده ساعته در یک کنیسه در تگزاس؛ مرد مسلح کشته شد

26/10/1400 05:10 ب.ظ

🔺پایان گروگانگیری ده ساعته در یک کنیسه در تگزاس؛ مرد مسلح کشته شد ▪️ماموران پلیس فدرال آمریکا، اف‌بی‌آی، ده ساعت بعد از یک گروگانگیری در کنیسه‌ای در ایالت تگزاس، به آنجا حمله کردند تا سه گروگان باقی‌مانده یک مرد مسلح را آزاد کنند. ⬇️بیشتر بخوانید:

در آمریکا، یک گروه نخبه از ماموران پلیس فدرال آمریکا، اف‌بی‌آی، شنبه شب، ده ساعت بعد از یک گروگانگیری در کنیسه‌ای در ایالت تگزاس، به آنجا حمله کردند تا سه گروگان باقی‌مانده یک مرد مسلح را آزاد کنند. رئیس پلیس شهر کولی‌ویل، مایکل میلر، در یک کنفرانس خبری گفت که همه گروگان‌ها شنبه شب به سلامت... در آمریکا، یک گروه نخبه از ماموران پلیس فدرال آمریکا، اف‌بی‌آی، شنبه شب، ده ساعت بعد از یک گروگانگیری در کنیسه‌ای در ایالت تگزاس، به آنجا حمله کردند تا سه گروگان باقی‌مانده یک مرد مسلح را آزاد کنند.

رئیس پلیس شهر کولی‌ویل، مایکل میلر، در یک کنفرانس خبری گفت که همه گروگان‌ها شنبه شب به سلامت آزاد شدند و مرد مسلح نیز کشته شد.

فرد مسلح، پس از مختل کردن مراسم مذهبی یهودیان، گروهی‌ از آنها را بیش از ۱۰ ساعت گروگان گرفته بود تا اینکه ماموران گروگان‌ها را آزاد کردند. مقامات گفتند که فرد مسلح ابتدا چهار نفر از جمله یک خاخام را گروگان گرفته بود و یکی از گروگان‌ها شش ساعت بعد سالم آزاد شد.

وزارت خارجه بریتانیا در پاسخ به گزارش اسکای نیوز تایید کرد که فرد کشته شده شهروند بریتانیا بوده است. رویترز می‌نویسد که وزارت خارجه بر یتانیا به صراحت نگفته است که مرد بریتانیایی کشته شده همان فرد مسلح است. پلیس فدرال آمریکا نیز از تایید دلیل کشته شدن مرد مسلخ خودداری کرد و گفته است که تحقیقات جریان دارد. headtopics.com

بارها تَکرار کردیم. در غرب یَهود سَتیزی و اسرائیل سَتیزی تَشدید و افزایش یافته بارها هُشدار داده و خواهیم داد ک کمپین های اسرائیل سَتیزی زیر نَظر دولت ها در غرب بخصوص چپ رادیکال بصورت سازمان یافته افزایش یافته.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

پایان گروگان‌گیری در یک کنیسه در تگزاس آمریکا با کشته شدن مهاجمرسانه‌های آمریکایی می‌گویند مهاجم خواستار آزادی عفیفه صدیقی، دانشمند پاکستانی زندانی به جرم تروریسم در ایالات متحده بوده است. چیزی برای گفتن نمیمونه🤣

پایان گروگانگیری در کنیسه‌ای در تگزاس؛ مهاجم کشته شد | DW | 16.01.2022نیروهای ویژه پلیس آمریکا به گروگانگیری در کنیسه‌ای در شهر کالی‌ویل در ایالت تگزاس پایان دادند. چهار گروگان سالم‌اند. گروگان گیر کشته شد. او با این اقدام می‌خواست یک تروریست را از زندانی در دالاس آزاد کند.

کلاس تاریخ در روم باستان و نجوم در نزدیکی سیاره‌ها؛ تحصیل در متاورسشرکت‌کنندگان در کلاس تاریخ با استفاده از تجربه متاورس خواهند توانست به روم باستان یا اتاق بیضی شکل کاخ سفید (دفتر کار رئیس‌جمهوری آمریکا) بروند. آنها همچنین در کلاس نجوم و علوم می‌توانند سیاره‌های مختلف را در متاورس از نزدیک تماشا کنند.

ایرانیان در صدر خریداران مسکن در ترکیه در سال ۲۰۲۱ | DW | 14.01.2022اتباع ایرانی در ترکیه با خرید ۱۰ هزار و ۵۶ واحد مسکونی در صدر خریداران مسکن این کشور در سال ۲۰۲۱ بوده‌اند. پس از آن نیز شهروندان عراقی با ۸ هزار و۶۶۱ و اتباع روسیه با ۵ هزار و ۳۷۹ واحد جای گرفته‌اند. اینا ریدن

یک منبع ایرانی از «سرعت گرفتن پیشرفت‌» در مذاکرات هسته‌ای وین خبر داددر این گزارش آمده است که برای حل مشکلات و «تبدیل اصول توافق شده به کلمات و درج آن در سند»، طرفین باید «با ابتکارات و اختیارات بیشتری برای عبور از این مرحله در مذاکرات حاضر شوند».

کمترین میزان استفاده از «ماسک» در نانوایی‌ها / پلمب ۹۶۸ واحد صنفی متخلف طی یک هفتهکمترین میزان استفاده از «ماسک» در نانوایی‌ها بنابر اعلام وزارت بهداشت،میزان رعایت پروتکل‌‌ها بیش از ۵۹ درصد است بیشترین میزان استفاده از ماسک دراماکن عمومی مربوط به فرودگاه‌ها با ۹۲.۶۸درصد وکمترین میزان استفاده از آن مربوط به نانوایی‌ها با ۵۱.۱۷ درصد است

چاپ

در آمریکا، یک گروه نخبه از ماموران پلیس فدرال آمریکا، اف‌بی‌آی، شنبه شب، ده ساعت بعد از یک گروگانگیری در کنیسه‌ای در ایالت تگزاس، به آنجا حمله کردند تا سه گروگان باقی‌مانده یک مرد مسلح را آزاد کنند.

رئیس پلیس شهر کولی‌ویل، مایکل میلر، در یک کنفرانس خبری گفت که همه گروگان‌ها شنبه شب به سلامت آزاد شدند و مرد مسلح نیز کشته شد.

فرد مسلح، پس از مختل کردن مراسم مذهبی یهودیان، گروهی‌ از آنها را بیش از ۱۰ ساعت گروگان گرفته بود تا اینکه ماموران گروگان‌ها را آزاد کردند.

مقامات گفتند که فرد مسلح ابتدا چهار نفر از جمله یک خاخام را گروگان گرفته بود و یکی از گروگان‌ها شش ساعت بعد سالم آزاد شد.

وزارت خارجه بریتانیا در پاسخ به گزارش اسکای نیوز تایید کرد که فرد کشته شده شهروند بریتانیا بوده است. رویترز می‌نویسد که وزارت خارجه بر یتانیا به صراحت نگفته است که مرد بریتانیایی کشته شده همان فرد مسلح است. پلیس فدرال آمریکا نیز از تایید دلیل کشته شدن مرد مسلخ خودداری کرد و گفته است که تحقیقات جریان دارد.

رویترز می‌نویسد که جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا، در جریان این گروگان‌گیری قرار گرفت.

نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل گفت که برای امنیت گروگان ها دعا می‌کند.

یک مقام آمریکایی به شبکه آمریکایی ای‌بی‌سی نیوز گفت که فرد گروگان گیر گفته بود که برادر عافیه صدیقی، یک عصب شناس پاکستانی است. این فرد پاکستانی که به اتهام تیراندازی به نیروهای آمریکایی و ماموران اف‌بی‌آی در سال ۲۰۱۰، در حال گذراندن حکم ۸۶ سال زندان در ایالات متحده است و فرد گروگان‌گیر خواستار آزادی او شده بود.

رویترز می‌نویسد که شورای روابط آمریکایی-اسلامی که یک گروه مدافع مسلمانان ایالات متحده است، اقدامات فرد گروگان‌گیر را محکوم کرد.