پایان یک فصل پرماجرا؛ مکس فرشتاپن قهرمان فرمول یک شد - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پایان یک فصل پرماجرا؛ مکس فرشتاپن قهرمان فرمول یک شد

لوئیس همیلتون در آخرین جایزه بزرگ فصل که امروز در ابوظبی برگزار شد، تا اواخر مسابقه پیشتاز بود اما در پایان رقابت را به حریف واگذار کرد. این دو حریف قبل از این مسابقه امتیازی برابر داشتند.

این یکی از حساس‌ترین فصل‌های فرمول یک جهان بود. پیش از این تنها یک بار پس از را‌ه اندازی مسابقات فرمول یک در سال ۱۹۵۰، دو راننده با امتیازی برابر به آخرین مسابقه قدم گذاشته بودند. فرشتاپن پس از مسابقه گفت: "دیوانه‌کننده بود، یک پایان دیوانه‌وار برای یک فصل. ما کمی سرعت خود را از دست دادیم، اما هرگز تسلیم نشیدم و سعی کردیم تا فاصله را کم کنیم و این تلاش تا دور آخر ادامه داشت. نمی‌توانم ماجرایی که رخ داد را توضیح دهم."

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در رقابتی تنگاتنگ مکس فرشتاپن هلندی قهرمان فرمول یک جهان شد | DW | 12.12.2021مکس فرشتاپن، راننده تیم رد بول در رقابتی تنگاتنگ و نفس‌گیر با لوئیس همیلتون، راننده تیم مرسدس بنز برای نخستین بار قهرمان مسابقات فرمول یک رانندگی جهان شد. آفرین خیلی تلاش کرد تیم ردبول با این راننده فوق العادشون When the time of Allah’s rehma comes, the world is enlightened as seen by Qasim in his dreams. Then Muslim scholars will say ‘We should have believed Qasim’. Qasim’s was shown that many will not believe in his dreams. Could he be the future Imam Al-Mahdi? وقتي اسبها فرصت شركت در مسابقه رو پيدا نكنند ، هر قاطري ميتونه برنده شه.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ولی‌عهد سعودی پس از سفر رسمی به کویت به تور خلیجی خود پایان دادشاهزاده محمد بن سلمان ولی‌عهد سعودی در آخرین ایستگاه از تور خلیجی خود در کاخ بیان کویت مورد استقبال رسمی شیخ نواف الاحمد الصباح، امیر کویت قرار ببینید . اینم یه پولدار ، بیکار ، بی سواد .
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اصلاحات نرخ خودرو، کمتر از تورم بود/ عرضه 260 هزار دستگاه تا پایان سالوزیر صمت اظهار داشت: تورم کشور ما بالای 40 درصد است ولی از ابتدای سال تا امروز تنها 18 درصد افزایش قیمت خودرو را شاهد بودیم. به عبارتی اصلاح قیمت خودرو به میزان نصف مقدار تورمی بوده که در بازار و کالاها وجود دارد. این موضوع باعث می‌شود که میزانی گردش مالی در خودروسازی افزایش یافته و تا حدی از زیان آنها کاسته شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

هشدار آلمان: زمان برای توافق هسته‌ای با ایران رو به پایان استآنالنا بربوک، وزیر خارجه جدید آلمان گفته است، زمان برای توافق هسته‌ای با ایران، به سرعت در حال از دست رفتن است.بربوک در حاشیه نشست وزرای خارجه «گروه 7» در هشدار آلمان: زمان برای توافق_هسته‌ای با ایران رو به پایان است. برنامه_اتمی_ایران آلمان بربوک در حاشیه نشست وزرای خارجه G7 در لیورپول گفت، از آنجا که پیشنهاد ایران در وین، این مذاکرات را 6 ماه «به عقب برگردانده» در چند روز اخیر در این مذاکرات هیچ پیشرفتی حاصل نشده است..
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مسابقات قهرمانی پاراتکواندوی جهان پایان یافتمسابقات قهرمانی پاراتکواندوی جهان پایان یافت نهمین دور مسابقات قهرمانی پاراتکواندوی جهان به میزبانی فدراسیون تکواندوی ترکیه در استانبول به پایان رسید.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فینال‌های حساس و دراماتیک فرمول یک - BBC News فارسیپس از یک فصل دراماتیک و پر از حادثه، مسابقات فرمول یک امسال که شاهد رقابتی تنگاتنک و دوئل پر هیجان لوئیس همیلتون و مکس فرشتاپن بوده است، اکنون به ایستگاه پایانی خود در ابوظبی رسیده است. 2012 بهترین سال بود. یاد دوران وتل بخیر.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »