پایان اعتصاب غذای ده‌ها معترض آبان در زندان تهران

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

دهها نفر از محکومان اعتراضات_آبان در زندان تهران بزرگ که دست به اعتصاب_غذا زده بودند به اعتصاب خود پایان دادند. این اعتصاب غذا در اعتراض به عدم اعزام به مرخصی در شرایط شیوع ویروس کرونا و وضعیت غیراستاندارد زندان تهران بزرگ صورت گرفته بود. اخبار_ایران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان‌وایر- ده‌ها نفر از محکومان اعتراض‌های آبان در زندان تهران بزرگ که دست به اعتصاب غذا زده بودند به اعتصاب خود پایان دادند.گزارش کرده که ۷۲ نفر از این زندانیان روز یک‌شنبه (۲۶ مرداد) با نوشتن نامه‌ای از آغاز اعتصاب غذای خود خبر داده‌‌ بودند.

آنها نوشته‌ بودند که «اعتصاب کردیم چرا که اصل مطلب این است که هیچ یک از ما مجرم نیستیم و اعتراض حق ماست.» آنها افزوده بودند که «ما با اعتصاب مردن را به مرگ در اثر ابتلا به ویروسی که به سیستم ستمگر و فاسد می‌ماند، ترجیح می‌دهیم.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتصاب غذای ده‌ها معترض آبان در زندان تهران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اعتصاب غذای زندانیان بند ۸ اوین؛ تهدید اعتصاب‌کنندگان، حمایت نسرین ستوده و سهیلا حجاب
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

موج اعتصاب غذای زندانیان سیاسی و عقیدتی؛ افزایش فشارهای امنیتی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

انتظار وقوع اعتصاب گسترده در بلاروس - BBC News فارسیانتظار می‌رود از امروز حامیان کناره‌گیری الکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهور بلاروس دست به اعتصاب‌های گسترده‌ای پس از دو روز آخر هفته که همراه با اعتراضات پرشمار در خیابان‌ها بود، بزنند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

محاصره مرگبار هتلی در موگادیشو پایان یافت - BBC News فارسینیروهای ویژه ارتش سومالی گفته‌اند که به محاصره هتل الیت در موگادیشو پایتخت این کشور که توسط گروه شبه نظامی الشباب رخ داده بود، پایان داده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سهام عدالت اموات تا پایان تابستان واگذار می‌شود/ جزییات نحوه انتقال الکترونیکیمدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار اظهار داشت: باید خواسته ورثه از طریق سازمان خصوصی سازی به قوه قضاییه و بعد به شرکت سپرده‌گذاری مرکزی منتقل شود. برای این اقدامات در حال تهیه زیرساخت‌ها و بسترسازی هستیم چراکه سامانه‌های موجود در شرکت سپرده گذاری باید به سامانه‌های قوه قضاییه، دادگاه و سازمان خصوصی سازی ارتباط پیدا کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »