پایان مرحله یازدهم رالی قهرمانی جهان در ترکیه

15/09/2019 09:44:00 ب.ظ

*ترکیه

پایان مرحله یازدهم رالی قهرمانی جهان در ترکیه

Durmuş Genç,Sabri Kesen,Omid Shamizi   |15.09.2019Muğlaموغلا/ خبرگزاری آناتولیسباستین اوگیر از فرانسه در مرحله یازدهم رالی قهرمانی جهان در شهرستان مارماریس استان موغلای ترکیه برگزار شد مقام اول کسب کرد.یازدهمین مرحله این مسابقات از 12تا 15 سپتامبر توسط فدراسیون بین المللی اتومبیلرانی در استان موغلای ترکیه برگزار شد.

در مسابقات مذکور 108 ورزشکار با 54 خودرو از 22 کشور رقابت کردند. رانندگان مسافت 318 کیلومتر17 مرحله ویژه را پیمودند.سباستین اوگیر در لحظات اخیر این مسابقات با برتری بر «اساپيكا لاپی» رقیب نروژی خود به مدت 3 ساعت و 50 دقیقه و 12.1 ثانیه مرحله را به اتمام رساند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

هفته سوم اعتراضات در ایران؛ تظاهرات گسترده در سراسر کشور، همبستگی ایرانی‌ها در سراسر جهان

روز شنبه نهم مهر (اول اکتبر) تظاهرات گسترده در بسیاری از شهرهای ایران ادامه یافت. در سومین هفته از آغاز موج اعتراض به جمهوری اسلامی، ایرانیان در بیش از ۱۵۰ شهر جهان تجمع همبستگی برگزار کردند. ادامه مطلب >>

سباستین اوگیر فرانسوی نفر اول مرحله یازدهم رالی قهرمانی جهان در ترکیه شدسباستین اوگیر فرانسوی نفر اول مرحله یازدهم رالی قهرمانی جهان در ترکیه شد

صعود زنان ایران به مرحله حذفی تنیس روی میز قهرمانی آسیاتهران- ایرنا- زنان ملی پوش تنیس روی میز ایران هم همانند تیم مردان کشورمان راهی مرحله حذفی بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا در اندونزی شدند.

برنامه کاهش 10میلیارددلاری واردات کالاهای صنعتی تا پایان سال 1400- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim«برنامه کاهش ۱۰ میلیارد دلاری واردات کالاهای صنعتی تا پایان سال ۱۴۰۰» وزیر صنعت: *راه اندازی ٢٠٠٠ واحد صنعتی راکد در دستور کار امسال *به‌دنبال بومی سازی حداکثری همه نیاز های صنعتی کشور هستیم *بهبود فضای کسب و کار در وزارت صمت یک اولویت اصلی است

پایان زندگی ۸۸ روزه برانکو در جدهفردا با منت میاد پرسپولیس! متاسفانه عربستان وزیر ورزش پرسپولیسی نداشت.

متهم کردن ایران به فاجعه یمن پایان نخواهد داد/ پیشنهاد مجدد وزیر امور خارجه برای پایان جنگ و آغاز گفت‌وگووزیر امور خارجه کشورمان نوشت: سرزنش ایران به فاجعه یمن پایان نخواهد داد؛ قبول پیشنهاد ۱۵ آوریل ما برای پایان جنگ و آغاز گفت‌وگو شاید.

با اخراج جان بولتون احتمال جنگ کم شده است/ دوران نتانیاهو و ترامپ رو به پایان است/ بعد از انتخابات آمریکا تحولات زیادی رخ خواهد داداستاد روابط بین الملل دانشگاه ام سی مستر اخراج جان بولتون را عامل کاهش احتمال جنگ دانست و گفت:‌ روابط در آینده بهبود می‌یابد امکان مذاکره بیشتر می‌شود. ترامپ شانسی برای پیروزی در انتخابات ندارد. دوران نتانیاهو هم رو به پایان است. بنابراین بعد از انتخابات آمریکا تحولات زیادی رخ خواهد داد.

سباستین اوگیر فرانسوی در مرحله یازدهم رالی قهرمانی جهان در ترکیه به مقام اول دست یافت.Durmuş Genç,Sabri Kesen,Omid Shamizi   | 15.درادامه برگزاری این رقابت‌ها و در دومین دیدار مرحله گروهی «ندا شهسواری»، «فاطمه جمالی‌فر» و «مهشید صامت» در ترکیب تیم زنان ایران برابر ماکائو قرار گرفته و این تیم را با نتیجه ۳ بر صفر شکست دادند.خبرگزاری تسنیم به نقل از شاتا، رضا رحمانی در جلسه تبادل نظر با کارآفرینان جوان کشور که با حضور علی آقامحمدی رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه جلسات مستمری با حضور صنعتگران و تولید کنندگان مختلف کشور برای اطلاع از نظرات کارشناسی و پیشنهادات مؤثر آن‌ها در حال برگزاری است و در همین راستا تشکیل جلسه با کارآفرینان و صنعتگران جوان کشور برای اولین بار و دریافت نقطه نظرات آن‌ها می‌تواند ثمرات بسیار خوبی برای عرصه تولید کشور داشته باشد.

Durmuş Genç,Sabri Kesen,Omid Shamizi   | 15.09.2019 خبرگزاری اناتولی.2019 Muğla موغلا/ خبرگزاری آناتولی سباستین اوگیر از فرانسه در مرحله یازدهم رالی قهرمانی جهان در شهرستان مارماریس استان موغلای ترکیه برگزار شد مقام اول کسب کرد. پیش از این تیم مردان ایران نیز با برتری برابر تیم‌های بنگلادش و امارات راهی مرحله حذفی این مسابقات شده بودند. یازدهمین مرحله این مسابقات از 12تا 15 سپتامبر توسط فدراسیون بین المللی اتومبیلرانی در استان موغلای ترکیه برگزار شد. در مسابقات مذکور 108 ورزشکار با 54 خودرو از 22 کشور رقابت کردند. وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: سرمایه گذاری و برنامه‌ریزی روی واحدهایی که امکان و ظرفیت توسعه دارند نیز در حال پیگیری مجدّانه است و با توجه به تعداد بالای این نوع از واحدهای صنعتی در سطح کشور که در جهت خلاف منویات دشمنان هم در عرصه فناوری و هم در ایجاد بازارهای جدید صادراتی توفیقات بسیار خوبی داشته‌اند، می‌توان شاخص مهم عملکردی آن‌ها را حضور مدیران و کارآفرینان جوان در رأس کار عنوان کرد.

رانندگان مسافت 318 کیلومتر17 مرحله ویژه را پیمودند. سباستین اوگیر در لحظات اخیر این مسابقات با برتری بر «اساپيكا لاپی» رقیب نروژی خود به مدت 3 ساعت و 50 دقیقه و 12.1 ثانیه مرحله را به اتمام رساند. ورزشکارانی که در این مسابقات در صدر قرار گرفتند به شرح زیر است:  1. سباستین اوگیر 3 ساعت و 50 دقیقه و 12. بهبود فضای کسب‌وکار در وزارت صمت یک اولویت اصلی است وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برای اصلاح فضای کسب‌وکار و تسهیل روند دریافت خدمات، از سوی وزارت صمت گام‌های خوبی برداشته شده و با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری این مهم در دستور کار ویژه قرار گرفته و در صددیم شرایط را تا حد بسیاری بهبود ببخشیم.

1 ثانیه 2. «اساپيكا لاپی» 3 ساعت و 50 دقیقه و 46.8 ثانیه 3. آندریاس میکلسن 3 ساعت و 51 دقیقه و 16.6 ثانیه 4. وی با اشاره به فرصت‌های خودکفایی در برخی بخش‌های صنعتی کشور، اضافه کرد: در تأمین برخی اقلام ضروری زنجیره تولید کشور در گذشته با تنگناهایی مواجه بودیم که امروز همزمان با اعمال محدودیت‌های خارجی، توانمندی‌های داخلی ظهور و بروز یافته و در صنایعی همچون فولاد به خودکفایی رسیده است، در بخش آلومینیوم نیز پیرو افتتاح چند طرح بزرگ و ایجاد مقدمات بهره‌برداری از چند واحد دیگر، نیاز به واردات در این بخش به حداقل ممکن خواهد رسید.

تیمو سانینن 3 ساعت و 51 دقیقه و 47.2 ثانیه 5. دنی سوردو 3 ساعت و 52 دقیقه و 38 ثانیه .