روسیه, مسکو, اردوغان, پوتین, دیدار, مسکو

روسیه, مسکو

پایان دیدار روسای جمهور ترکیه و روسیه در مسکو

05/03/2020 05:31:00 ب.ظ

پایان دیدار روسای جمهور ترکیه و روسیه در مسکو

05.03.2020مسکو/خبرگزاری آناتولیدیدار دوجانبه رجب طیب اردوغان، رئيس جمهور ترکیه که با ولادیمیر پوتین همتای روس خود در کاخ کرملین مسکو پایان یافت.❮دیدار اردوغان و پوتین در مسکورجب طیب اردوغان و ولادیمیر پوتین روسای جمهور ترکیه و روسیه در مسکو دیدار و گفتگو کردند. ( Mustafa Kamacı - خبرگزاری آناتولی )

یکی از عوامل مهم طلاق و کاهش جمعیت مسئله مسکن است شماری از معترضان در مرکز تهران با سر دادن شعارهای تند سیاسی راهپیمایی کردند "سید‌حسن نصرالله" خادم افتخاری مسجد مقدس جمکران ‌می‌شود- اخبار قم - اخبار استانها تسنیم | Tasnim ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

سیل کم‌سابقه در ژنگژو چین؛ در سه روز به اندازه یک سال باران بارید

وقوع سیل کم‌سابقه در شهر ژنگژو در استان هنان چین دستکم ۱۲ کشته برجا گذاشته است. ارتش برای کمک به ناحیه اعزام شده و نیروهای امدادرسان تا کنون ۲۰۰ هزار نفر را از شهر تخلیه کرده‌اند.

📌مذاکرات هیئت‌های ترکیه و روسیه به رهبری اردوغان و پوتین در مسکو پایان یافت. دیدارهای دوجانبه آنها و مذاکرات هیئت‌ها 5 ساعت و 40 دقیقه به طول انجامید.

عملی شدن توافقنامه صلح و پایان جنگ، محور گفت‌وگوی تلفنی ترامپ با معاون طالبانسهیل شاهین، سخنگوی دفتر سیاسی طالبان در قطر چهارشنبه 4 مارس در صفحه رسمی توییترش نوشت، دونالد ترامپ، احمقانه ترین توافق. شوی انتخاباتی ترامپ و عملا اتفاقی نخواهد افتاد فقط طالبان بعد از این همه جنایت و کشتن مردم افغانستان، امتیاز گرفت

رسمی: فوتبال ایران تا پایان سال تعطیل شدسازمان لیگ اعلام کرد تمامی مسابقات فوتبال در لیگ برتر، دسته اول، دوم و سوم تا پایان اسفند لغو شد.

دو سناتور آمریکایی: اگر چین به آزار اویغورها پایان ندهد، المپیک زمستانی را از دست می‌دهددو سناتور آمریکایی: اگر چین به آزار اویغورها پایان ندهد، المپیک زمستانی را از دست می‌دهد دو سناتور آمریکایی با تهیه طرحی درخواست کرده‌اند در صورتی که چین به آزار اقلیت مسلمان اویغور پایان ندهد، میزبانی المپیک زمستانی ۲۰۲۲ از آن گرفته شود. اینا همون ترودیستهای تو سوریه نیستند؟ چرا از مسلمان کشی طالبان در افغانستان چیزی نمی گویید؟ من نمیدونم به آمریکا چه ربطی داره؟ امور مسلمانان در همه جای دنیا فقط به جمهوری اسلامی مربوطه و چین هم که کشور دوست و برادر ایرانِ . حتما صلاح مسلمانان اونجا رو اینجور دیده وگرنه دکتر ظریف صحبت میکرد 🤣

تمامی مسابقات فوتبال تا پایان سال لغو شدتهران- ایرنا- تمامی مسابقات لیگ های فوتبال باشگاهی در لیگ برتر، دسته اول، دوم و سوم تا پایان اسفندماه ۱۳۹۸ تعطیل شد.

تمام فعالیت‌های ورزشی در ایران تا پایان سال تعطیل شدتمام مسابقات، تمرینات و فعالیت‌ باشگاه‌های ورزشی ایران به دلیل شیوع کرونا تا پایان سال تعطیل شد. - خبرگزاری آناتولی

مدارس و دانشگاه‌های ایران تا پایان سال ۱۳۹۸ تعطیل شدتعداد مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در ایران به ۳ هزار و ۵۱۳ نفر و فوت ناشی از بیماری کووید-۱۹ به ۱۰۷ تن رسید.