پایان دیدار روسای جمهور ترکیه و روسیه در مسکو

05/03/2020 05:31:00 ب.ظ

روسیه, مسکو

پایان دیدار روسای جمهور ترکیه و روسیه در مسکو

05.03.2020مسکو/خبرگزاری آناتولیدیدار دوجانبه رجب طیب اردوغان، رئيس جمهور ترکیه که با ولادیمیر پوتین همتای روس خود در کاخ کرملین مسکو پایان یافت.❮دیدار اردوغان و پوتین در مسکورجب طیب اردوغان و ولادیمیر پوتین روسای جمهور ترکیه و روسیه در مسکو دیدار و گفتگو کردند. ( Mustafa Kamacı - خبرگزاری آناتولی )

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

📌مذاکرات هیئت‌های ترکیه و روسیه به رهبری اردوغان و پوتین در مسکو پایان یافت. دیدارهای دوجانبه آنها و مذاکرات هیئت‌ها 5 ساعت و 40 دقیقه به طول انجامید.

عملی شدن توافقنامه صلح و پایان جنگ، محور گفت‌وگوی تلفنی ترامپ با معاون طالبانسهیل شاهین، سخنگوی دفتر سیاسی طالبان در قطر چهارشنبه 4 مارس در صفحه رسمی توییترش نوشت، دونالد ترامپ، احمقانه ترین توافق. شوی انتخاباتی ترامپ و عملا اتفاقی نخواهد افتاد فقط طالبان بعد از این همه جنایت و کشتن مردم افغانستان، امتیاز گرفت

رسمی: فوتبال ایران تا پایان سال تعطیل شدسازمان لیگ اعلام کرد تمامی مسابقات فوتبال در لیگ برتر، دسته اول، دوم و سوم تا پایان اسفند لغو شد.

دو سناتور آمریکایی: اگر چین به آزار اویغورها پایان ندهد، المپیک زمستانی را از دست می‌دهددو سناتور آمریکایی: اگر چین به آزار اویغورها پایان ندهد، المپیک زمستانی را از دست می‌دهد دو سناتور آمریکایی با تهیه طرحی درخواست کرده‌اند در صورتی که چین به آزار اقلیت مسلمان اویغور پایان ندهد، میزبانی المپیک زمستانی ۲۰۲۲ از آن گرفته شود. اینا همون ترودیستهای تو سوریه نیستند؟ چرا از مسلمان کشی طالبان در افغانستان چیزی نمی گویید؟ من نمیدونم به آمریکا چه ربطی داره؟ امور مسلمانان در همه جای دنیا فقط به جمهوری اسلامی مربوطه و چین هم که کشور دوست و برادر ایرانِ . حتما صلاح مسلمانان اونجا رو اینجور دیده وگرنه دکتر ظریف صحبت میکرد 🤣

تمامی مسابقات فوتبال تا پایان سال لغو شدتهران- ایرنا- تمامی مسابقات لیگ های فوتبال باشگاهی در لیگ برتر، دسته اول، دوم و سوم تا پایان اسفندماه ۱۳۹۸ تعطیل شد.

تمام فعالیت‌های ورزشی در ایران تا پایان سال تعطیل شدتمام مسابقات، تمرینات و فعالیت‌ باشگاه‌های ورزشی ایران به دلیل شیوع کرونا تا پایان سال تعطیل شد. - خبرگزاری آناتولی

مدارس و دانشگاه‌های ایران تا پایان سال ۱۳۹۸ تعطیل شدتعداد مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در ایران به ۳ هزار و ۵۱۳ نفر و فوت ناشی از بیماری کووید-۱۹ به ۱۰۷ تن رسید.

دیدار دوجانبه روسای جمهور ترکیه و روسیه در کاخ کرملین مسکو به پایان رسید.رئیس جمهوری ایالات متحده با عبدالغنی برادر معاون گروه طالبان، در مورد حوادث افغانستان از جمله عملی شدن توافقنامه صلح و پایان جنگ صحبت کرد.به گزارش ایلنا، سازمان لیگ باشگاه‌های کشور که در هفته جاری اعلام کرده بود مسابقات هفته بیست و دوم لیگ برتر تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است در اطلاعیه جدید اعلام کرد تمامی رقابت‌های فوتبال تا پایان سال تعطیل شده است.اسفند ۱۴, ۱۳۹۸ ادامه پنها‌ن‌کاری در آمار کرونا در ایران؛ تعداد قربانیان‌ در برخی استان‌ها «نامشخص» است در حالی که هنوز آمار قربانیان در برخی از استان ها به صورت شفاف از سوی مقامات اعلام نمی شود، وزارت بهداشت آمار تلفات کرونا در ایران را ۹۲ نفر گزارش کرده است.

05.03. این گفت‌وگوی تلفنی در شرایط رخ داده که گروه طالبان پس از امضای توافقنامه صلح با آمریکا، عملیات اش را علیه نیروهای امنیتی افغان آغاز کرده است.2020 مسکو/خبرگزاری آناتولی دیدار دوجانبه رجب طیب اردوغان، رئيس جمهور ترکیه که با ولادیمیر پوتین همتای روس خود در کاخ کرملین مسکو پایان یافت. بدیهی است برنامه جدید مسابقات فوتبال باشگاهی از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران متعاقبا اعلام خواهد شد". ❮ دیدار اردوغان و پوتین در مسکو رجب طیب اردوغان و ولادیمیر پوتین روسای جمهور ترکیه و روسیه در مسکو دیدار و گفتگو کردند. در همین حال، وزارت امور داخله افغانستان اعلام کرد، طالبان سه شنبه 3 مارس 33 عملیات «تروریستی» را در 16 ولایت کشور انجام دادند. ( Mustafa Kamacı - خبرگزاری آناتولی ) روسای جمهور ترکیه و روسیه پس از این دیدار 2. همچنین نماینده رشت در مجلس هم آمار فوتی‌ها از سوی وزارت بهداشت را «چیزی شبیه شوخی» دانسته و وضعیت گیلان را وخیم توصیف کرده بود.

5 ساعته، در نشست هیئت‌های دو کشور حضور یافتند. وی ادامه داد، نیروهای امنیتی افغان در این مورد پاسخ دادند که در نتیجه هشت جنگجوی طالبان کشته و 15 طالب دیگر دستیگیر شدند. .