پایان ساخت بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی در چین

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پایان ساخت بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی در چین رسانه‌های دولتی چین امروز (یک‌شنبه) در گزارشی اعلام کردند: مقامات محلی در شهر ووهان ساخت بیمارستان جدید ۱۰۰۰ تختخوابی به منظور درمان مبتلایان به کروناویروس را به اتمام رساندند.

به گزارش ایسنا، رسانه‌های دولتی چین امروز در گزارشی اعلام کردند: مقامات محلی در شهر ووهان ساخت بیمارستان جدید ۱۰۰۰ تختخوابی به منظور درمان مبتلایان به کروناویروس را به اتمام رساندند.رسانه‌های محلی در چین روز ۲۳ ژانویه از تصمیم مقامات این کشور برای ساخت بیمارستانی جدید خبر دادند. ساختمان این بیمارستان مدل پیش‌ساخته و جعبه‌ای شکل بوده که امکان ساخت آن طی شش روز وجود دارد.‌

همچنین یک بیمارستان دیگر در حال ساخت وجود دارد که قرار است ساخت آن پنجم ماه جاری به اتمام برسد. در مجموع این دو بیمارستان ۲۶۰۰ تخت را در اختیار بیمارانی قرار می‌دهد که به کروناویروس آلوده شده‌اند. به گزارش شبکه خبری CNN، این اولین بار نیست که چین در یک بازه زمانی کوتاه اقدام به ساخت بیمارستان می‌کند. در سال ۲۰۰۳ و در بحبوحه شیوع بیماری سارس، یک بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی در مدت شش روز و هفت شب در پکن ساخته شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یه دستی هم بر سر ما بکشید

جمهوری اسلامی یاد بگیره .جز خرابی چیزی برای اون مملکت به ارمغان نیاورد.

هههه... مثل آزاد راه تهران شمال...😂

جمهوری اسلامی هم قبرهاشو آماده کرده

سرد نمیشه؟؟ عوضیا دیوارارو سمبل کردن

فابل توجه مسئولين محترم كه جز بايد بشود حرف ديگه اي براي مردم ندارند

تازه به گرد پای ایرانی‌ها رسیدند!! 😄😄

ریدم تو سر در ج.ا و بیت که هنوز زلزله زده های سر پل ذهاب تو کانکسن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر خارجه آمریکا در سفر به قزاقستان: برای پایان دادن به سرکوب مسلمانان اقلیت «ایغور» در چین به ما بپیوندید🔺وزیر خارجه آمریکا در سفر به قزاقستان: برای پایان دادن به سرکوب مسلمانان اقلیت «ایغور» در چین به ما بپیوندید ⚡️مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا در سفر به قزاقستان با «مختار تیلوبردی» وزیر خارجه همتای قزاقستانی خود دیدار و گفت‌وگو کرد. امریکا = فرشته ی زمینی❤️❤️❤️❤️❤️❤️ KAG2020 در افغانستان یمن فلسطین سوریه مسلمانان بدست مستقیم آمریکا و یا وابستگان آنان قتل عام می شوند اونوقت وزیر خارجه دولت تروریست آمریکا بفکر مسلمانان ایغور چین افتاده است، تاریخ قضاوت خواهد کرد که تمامی این اقدامات فقط برای منافع آمریکا و تضعیف دولت چین می باشد. به زودی گورتون رو از منطقه ما گم خواهید کرد، یا به صورت عمودی و روی پا، یا به صورت افقی و روی دست.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ثبت نخستین مرگ ویروس کرونا در خارج از چینپکن رویکرد دولت‌های دیگر در قبال محدودیت مراوادت با چین را «افراطگرایانه» توصیف کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش قربانیان کروناویروس و ثبت اولین مرگِ خارج از چینافزایش قربانیان کروناویروس و ثبت اولین مرگِ خارج از چین *تایید اولین مورد فوت بر اثر ابتلا به کروناویروس در فیلیپین، نگرانی‌ها در مورد شیوع بیشتر این ویروس را به همراه داشته است *همچنین ۳۰۴ تن بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را در چین از دست داده‌اند داره از کشتار آبان ج ا جلو میزنه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کمک 120 هزار دلاری مدیریت فرودگاه استانبول به چین برای مقابله با کروناTurkBahman پاداش آزار و اذیت تورکهای اویغور هست؟ مگر ترکها کم مشکل دارن که به چین ضد ترک کمک میکنید؟
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پارسایی:‌ همچنان شاهد ورود مسافر از چین به ایران هستیمپارسایی، نماینده شیراز: *همچنان شاهد ورود مسافر از چین به ایران هستیم *آیا سازمان هواپیمایی، خودمختار است و تابع دولت نیست؟ *این سرپیچی و سوانح هوایی روزهای اخیر نشان می‌دهد که حفظ مدیران نالایق، مهمتر از جان مردم است اونجا کرونا الان مفته دارن تند تند وارد می کنن. کشوری خر تو خر به این میگن به این میگن هرج و مرج حکومتی. بیچاره ملت که گیر یه مشت حکام نفهم افتاده. رای بی رای.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترکیه: هیچ مورد مبتلا به کرونا در میان شهروندان ساکن چین دیده نشده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »