پایان جشنواره ترانه شرق در سمرقند

08/06/1398 10:07:00 ب.ظ

جشنواره بهترین ترانه شرق در شهر سمرقند ازبکستان پایان یافت

جشنواره بهترین ترانه شرق در شهر سمرقند ازبکستان پایان یافت

. هیئت داوران، برگزیدگان خود را از بین شرکت کنندگانی از ۷۵ کشور معرفی کردند. ایران هم از جوایز بی‌نصیب نماند. گزارش بهزاد بلور از سمرقند را ببینید..به گزارش ایسنا، به نقل از صدای امریکا، مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور آمریکا روز چهارشنبه در سخنرانی در همایش ملی لژیون آمریکا مدعی شد: واشنگتن در دوران دونالد ترامپ و به دنبال اجرای راهبرد قرار دادن آمریکا در اولویت، از توافق فاجعه‌بار هسته‌ای خارج شد. ترامپ این اقدام را در راستای پایان دادن به سواستفاده از آمریکا انجام داد..به گزارش خبرنگار ایلنا، مجموعه «بوی باران» به کارگردانی مهرداد معظمی و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان، این روزها هرشب ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن شبکه یک می‌رود..به گزارش ایسنا، بانک مرکزی با گذشت بیش از پنج ماه از سال ۱۳۹۸ در نهایت آمار بخش پولی و بانکی کشور در پایان‌ سه ماه نخست سال جاری را منتشر کرد که این آمار حاکی از افزایش ۲۵.۱ درصدی حجم نقدینگی در پایان خرداد ماه سال جاری نسبت به ماه مشابه سال گذشته است..

موضوعات مرتبط..آمریکا علاوه‌ بر این سعی کرده است حمایت متحدان اروپایی‌اش را در این زمینه جلب کند اما شرکای اروپایی برجام تا کنون با تاکید بر ضرورت تداوم آن در موارد متعدد از آن حمایت کرده‌اند..

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

تشکیل کمیته حقیقت یاب حقوق بشری سیاه بود

محمد صدر: اتهام همکاری ایران با روسیه در جنگ اوکراین، شرایط نا امیدکننده ای را در سیاست خارجی کشور ایجاد کرده است. این اتهام علاوه بر ایجاد ایستایی در مذاکرات احیای برجام، با ادعاهایی نظیر اعلان جنگ ایران علیه اروپا و ناتو نیز همراه بوده گفت‌وگو کامل را اینجا بخوانید: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-873529 @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

مایک پنس: با خروج از برجام، به سواستفاده ایران از آمریکا پایان دادیممعاون رئیس‌جمهور آمریکا در اظهاراتی نخ‌نما مدعی شد که ترامپ برای پیش بردن راهبرد قرار دادن آمریکا در اولیوت، از توافق هسته‌ای سال 2015 ایران با قدرت‌های جهان خارج شده است.

چرا «بوی باران» ۱۰ قسمت زودتر به پایان رسید؟با وجود اعلام قبلی مبنی بر ۷۵ قسمتی بودن مجموعه «بوی باران» این سریال ۱۰ قسمت زودتر به پایان می‌رسد.

حجم نقدینگی تا پایان خرداد؛ ۱۹۸۰ میلیارد تومانحجم نقدینگی تا پایان خرداد؛ ۱۹۸۰ میلیارد تومان *بر اساس گزارش بانک مرکزی، حجم نقدینگی در پایان خرداد ماه سال جاری به ۱۹۸۰ هزار میلیارد تومان رسید *این آمار حاکی از افزایش ۲۵.۱ درصدی حجم نقدینگی در پایان خرداد ماه سال جاری نسبت به ماه مشابه سال گذشته است

ترامپ: توافق با طالبان پایان حضور نظامی ما در افغانستان نخواهد بوددونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا می‌گوید حتی در صورت رسیدن به یک توافق صلح با طالبان، آمریکا در یک منطقه‌ از افغانستان حضور نظامی دایمی خواهد داشت. آقای ترامپ در گفت‌وگو با رادیوی فاکس نیوز همچنین گفت که بعد از امضای توافقنامه با طالبان شمار نیروهای آمریکایی در افغانستان حدود سی در صد کاهش خواهد یافت و به ۸۶۰۰ خواهد رسید.

تعهدات معوق خودروسازان تا پایان سال به روز می‌شود- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimتعهدات معوق خودروسازان تا پایان سال به روز می‌شود رضا رحمانی در بازدیدخطوط تولید ایران خودرو، این خودروساز را مکلف به انجام تعهدات به مشتریان کرد و گفت: مردم از عملکرد خودروسازان ناراضی هستند؛از همین امروز مسیر جدید را آغاز کنید

تشریح روند تأمین امنیت مرزها از سوی وزیر کشور/ ابراز امیدواری رحمانی‌فضلی برای کنترل ۸۰ درصد قاچاق تا پایان سال ۹۸وزیر کشور گفت: منابع لازم برای ادامه روند تجهیز مرزها از طریق صندوق توسعه تامین شده، نیروها تقویت شده اند، رصد مستمر وجود دارد و تأمین تمام امکاناتی که لازم است و اهمیت دارد در دستور کار قرار دارد.