پایان محدودیت‌های کرونایی؛ آمریکا مرزهای زمینی و دریایی خود را به روی گردشگران باز می‌کند

21/07/1400 08:02 ق.ظ

ایالات متحده آمریکا با لغو محدودیت‌های سفر برای اتباع خارجی کاملا واکسینه شده در مرزهای زمینی خود با کانادا و مکزیک، به ممنوعیت تاریخی ورود مسافران غیرضروری که از مارس ۲۰۲۰ میلادی با هدف مقابله با همه‌گیری ویروس کرونا وضع شده بود، پایان می‌دهد.

ایالات متحده آمریکا با لغو محدودیت‌های سفر برای اتباع خارجی کاملا واکسینه شده در مرزهای زمینی خود با کانادا و مکزیک، به ممنوعیت تاریخی ورود مسافران غیرضروری که از مارس ۲۰۲۰ میلادی با هدف مقابله با همه‌گیری ویروس کرونا وضع شده بود، پایان می‌دهد. پس از برداشته شدن محدودیت‌های سفر زمینی و دریایی به ایالات متحده، مسافران خارجی غیرضروری از جمله گردشگران می‌توانند از طریق مرزهای زمینی و دریایی به ایالات متحده سفر کنند البته ورود مسافران واکسینه نشده همچنان از مرزهای زمینی با کانادا یا مکزیک به...

پس از برداشته شدن محدودیت‌های سفر زمینی و دریایی به ایالات متحده، مسافران خارجی غیرضروری از جمله گردشگران می‌توانند از طریق مرزهای زمینی و دریایی به ایالات متحده سفر کنند البته ورود مسافران واکسینه نشده همچنان از مرزهای زمینی با کانادا یا مکزیک به ایالات متحده ممنوع خواهد بود.

ورود هوایی مسافران خارجی به آمریکا به شرط واکسیناسیون کامل کرونا آزاد شد کاخ سفید در ۲۰ سپتامبر گذشته اعلام کرد که ایالات متحده از اوایل ماه نوامبر محدودیت سفر برای مسافران هوایی از ۳۳ کشور جهان از جمله چین، هند، برزیل و اکثر کشورهای اروپایی را که به طور کامل در برابر بیماری کووید-۱۹ واکسینه شده‌اند، لغو می‌کند.

بر پایه این اعلام، مسافران هوایی غیرآمریکایی باید قبل از سوار شدن به هواپیما، مدرک واکسیناسیون کامل و آزمایش منفی کووید-۱۹ خود را ارائه کنند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

محدودیت‌های کرونایی سفر در خط پایانآنچه از اظهارنظرهای مسئولان و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته بر می‌آید، باید به زودی با محدودیت‌های کرونایی مانند ممنوعیت ترددهای بین استانی و سفرهای جاده‌ای خداحافظی کنیم چرا که رنگ‌بندی استان‌ها و شهرها با واکسیناسیون گسترده نشان می‌دهد که کشور از وضعیت قرمز و نارنجی به شرایط مناسبی رسیده است.

آمریکا: گفت‌وگوها با طالبان در دوحه بی‌پرده و حرفه‌ای بود | DW | 11.10.2021آمریکا مذاکرات دوحه با هئیت طالبان را 'صریح و حرفه‌ای' ارزیابی کرد. طالبان در دوحه برای ارسال کمک‌های بشردوستانه به مردم افغانستان وعده همکاری دادند. آمریکا و بریتانیا به اتباع خود هشدار دادند هتل‌های کابل را ترک کنند. همین حرف را اگر هردو جانب گفته گوه خورده بالایش هم شاش عجب حرومزاده هایی هستن

جبهه مقاومت مردمی اسماعیل‌خان در مشهد؛ هم‌سو با جمهوری اسلامی و تقابل با طالبان؟مرك ب إيران

اسرائیل: ماجراجویی‌های ایران در مرزهای شمالی ما باید پایان یابدنفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل، با بیان اینکه کشورش علیه حضور نیروهای ایرانی در سوریه هر جا و هر زمان که لازم باشد اقدام می‌کند، گفت، ماجراجویی‌های ایران در سوریه انقلاب_سوریه فلسطین اسرائیل - حملات ائتلاف بین المللی به مواضع آخوندهای ایران وشبه نظامیانشان که منطقه را به آتش کشیده اند ، البته ضروری و درتاریخ ماندگار شده است ومرزبندی حق وباطل را شکل داده است. به شرطی که به ذات احق اقدس من ایمان بیاورید

رئیس جمهوری آمریکا در اجلاس گروه۲۰: متعهد هستیم که با همکاری جامعه بین‌المللی از مردم افغانستان پشتیبانی کنیممتولد تهران در مهرماه ۱۳۵۱، پس از هشت سال تدریس زبان انگلیسی در کانون زبان ایران؛ از سال ۱۳۷۷ خبرنگار ایرنا شد.\r\n از سال ۱۳۸۲ خبرنگار خبرگزاری فرانسه در تهران بود. ماموریت خبری فرانس پرس فرصت سفر به عراق، عربستان سعودی، لبنان، استانبول، مسکو و آلماتی را برای او فراهم کرد.

جان بولتون: فاجعه افغانستان را دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان با هم رقم زدندجان بولتون، مشاور امنیت ملی دولت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا، می‌گوید که فاجعه خروج آشفته نیروهای آمریکایی از افغانستان و سقوط دولت قانونی این کجایش فاجعه است که ما نمیبینیم یااینکه منافع تان در خاور میانه در آینده نزدیک در خطر است گروه های تروریستی در افغانستان نتیجه توافق امریکا و پاکستان است. این دو کشور پشت خشونتها و جنگهای افغانستان قرار دارند. با حضور آمریکا در افغانستان قدرت گروه‌های تروریستی در کشور افزایش یافته است

مطابق اعلام مقام‌های ایالات متحده قرار است الخاندرو مایورکاس، وزیر امنیت داخلی آمریکا روز چهارشنبه رفع این ممنوعیت‌ها را در مرزهای زمینی و دریایی این کشور اعلام کند. به گفته آنها ضوابط جدیدی که در این مرزها اعمال خواهد شد بسیار شبیه قوانینی خواهد بود که یک ماه پیش برای ورود مسافران هوایی وضع شده بود.

پس از برداشته شدن محدودیت‌های سفر زمینی و دریایی به ایالات متحده، مسافران خارجی غیرضروری از جمله گردشگران می‌توانند از طریق مرزهای زمینی و دریایی به ایالات متحده سفر کنند البته ورود مسافران واکسینه نشده همچنان از مرزهای زمینی با کانادا یا مکزیک به ایالات متحده ممنوع خواهد بود.

ورود هوایی مسافران خارجی به آمریکا به شرط واکسیناسیون کامل کرونا آزاد شد

کاخ سفید در ۲۰ سپتامبر گذشته اعلام کرد که ایالات متحده از اوایل ماه نوامبر محدودیت سفر برای مسافران هوایی از ۳۳ کشور جهان از جمله چین، هند، برزیل و اکثر کشورهای اروپایی را که به طور کامل در برابر بیماری کووید-۱۹ واکسینه شده‌اند، لغو می‌کند.

بر پایه این اعلام، مسافران هوایی غیرآمریکایی باید قبل از سوار شدن به هواپیما، مدرک واکسیناسیون کامل و آزمایش منفی کووید-۱۹ خود را ارائه کنند.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید

مقام‌های دولت جو بایدن تاکید کرده‌اند که بازگشایی مرزهای زمینی با مکزیک به منزله لغو فرمان مهاجرتی دونالد ترامپ نیست و فرمان ۴۲ که اساسا مانع ورود پناهجویان مکزیکی به آمریکا می‌شود، همچنان به قوت خود باقی خواهد ماند.

هم‌رسانی این مطلب: