پایان اسکان فرهنگیان در سفرهای تابستانی/ انتخاب مدارس سطح الف و ب برای اسکان فرهنگیان

20/06/1398 10:03:00 ق.ظ

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره اسکان فرهنگیان گفت: در واقعیت اسکان وظیفه ما نیست؛ ولی آموزش و پرورش از تمام ظرفیت‌هایش یعنی ۳۶۶ مرکز رفاهی، ۵۰ پردیس دانشگاهی، سیصد اردوگاه و مدارس و کلاس‌هایی که ظرفیت و قابلیت لازم را داشته باشد به اسکان فرهنگیان در تابستان اختصاص داد.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره اسکان فرهنگیان گفت: در واقعیت اسکان وظیفه ما نیست؛ ولی آموزش و پرورش از تمام ظرفیت‌هایش یعنی ۳۶۶ مرکز رفاهی، ۵۰ پردیس دانشگاهی، سیصد اردوگاه و مدارس و کلاس‌هایی که ظرفیت و قابلیت لازم را داشته باشد به اسکان فرهنگیان در تابستان اختصاص داد. وی ادامه داد: اگر بخواهیم این وضعیت را در مقایسه با سال گذشته بیان کنیم، تقریبا به صورت فردی ۳۱% و به صورت خانواری ۱۷% رشد داشته‌ایم.

نکته جالب توجه این است که تقریبا ۹۷% یا بیش از ۹۷% اسکان موقت تابستان به فرهنگیان و خانواده‌های فرهنگیان چه شاغل و چه بازنشسته اختصاص دارد. سه درصد باقی مانده مربوط به کارمندان و سایر مشاغل اداری و آزاد است.

کریمی‌فر بیان کرد: مهمترین شاخصه‌های پایگاه‌های اسکان آموزش و پرورش، طی نظرسنجی به عمل آمده که میزان رضایتمندی فرهنگیان را تبیین و تشریح کرده؛ رعایت اصول ایمنی و بهداشتی مدارس طرح اسکان بوده است که با تشکیل کلاس‌های آموزشی برای سرایداران و عوامل اجرایی به منظور توجه به منزلت اجتماعی فرهنگیان در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه نتیجه داد.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به دیگر اقدمات در اسکان موقت فرهنگیان در راستای آسایش آنها گفت: توجه به بهسازی و زیباسازی پایگاه‌های پذیرش در راستای رعایت حقوق شهروندی و تکریم مهمانان مسافر فرهنگی، اطلاع رسانی لازم با نصب پسترهای اسکان در مبادی شهرها که مسافران را به سوی ستادهای اسکان هدایت کند، تهیه و تمهید امکانات لازم در تمامی پایگاه‌های اسکان جهت پذیرش و پذیرایی از مهمانان و مسافرین را در نظر گرفتیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

انحصار منابع نفتی، پروژه جدید خاندان بن‌سلمان/ریاض نگران بیدار شدن نسل روشنفکر عربستان استکارشناس مسائل بین‌الملل گفت: فساد و کنترل بودجه به علاوه رقابت‌های خانوادگی در محورهای نظامی و اقتصادی دلیل اصلی انتخاب یک شاهزاده برای اولین بار در کسوت وزیر نفت است.

ویدئو؛ نارآمی بار دیگر بخش‌های زیادی از هنگ کنگ را دربر گرفتهزاران معترض و تظاهرات کننده روز یکشنبه در هنگ کنگ برای چهاردهمین هفته پی در پی به خیابان‌ها آمدند و مطالبات خود برای آزادی‌های دموکراتیک در این قلمرو خودمختار چین بیان کردند.

اردوغان؛ پایان دوران طلاییچند روز پس از پایان دوره ریاست جمهوری عبدالله گل در ماه آگوست 2014 با او دیدار کردم. دیدار برای خوش

دختر آبی یک هفته پس از خودسوزی اعتراضی درگذشتسحر خدایاری، دختر_آبی، که اسفند ماه گذشته به خاطر تلاش برای ورود به ورزشگاه بازداشت و به ۶ ماه زندان محکوم شده بود، یک هفته پس از آنکه مقابل دادگاه انقلاب تهران دست به خودسوزی اعتراضی زد، ساعت ۴صبح دوشنبه ۱۸شهریور در بیمارستان مطهری تهران درگذشت.

بازیگر نقش «مارگارت تاچر» در فصل جدید سریال «تاج» مشخص شدبازیگر نقش «مارگارت تاچر» در فصل جدید سریال «تاج» مشخص شد او در توئیتر گفت از این که به تیم سریال تاج می پیوندد و چنین زن پیچیده و جنجال برانگیزی را به تصویر می‌کشد، بسیار خوشحال است.

واکنش‌های جهانی به مرگ «دختر آبی» | درخواست از فیفا برای پایان «آپارتاید جنسی» در ورزشگاه‌های ایرانواکنش‌های جهانی به مرگ «دختر_آبی » | درخواست از فیفا برای پایان «آپارتاید جنسی» در ورزشگاه‌های ایران «گری لینه کر» چهره سرشناس فوتبال جهان توییت کرد: «به طرز تاسف باری غم انگیز است. و چه قدر تاسف بار که زنان نمی توانند به ورزشگاه فوتبال بروند.»