پاکستان می‌گوید ۱۱ پیکارجوی داعش در بلوچستان کشته شدند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

◾️خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی می‌گوید نیروهای ضدتروریسم پاکستان به یک مکان اختفای گروه داعش در منطقه بلوچستان این کشور یورش بردند و در جریان درگیری ۱۱ پیکارجوی داعش کشته شدند. منطقه بلوچستان پاکستان با ایران مرز مشترک دارد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی می‌گوید نیروهای ضدتروریسم پاکستان به یک مکان اختفای گروه داعش در منطقه بلوچستان این کشور یورش بردند و در جریان درگیری ۱۱ پیکارجوی داعش کشته شدند. منطقه بلوچستان پاکستان با ایران مرز مشترک دارد.

این گزارش که روز سه‌شنبه نهم شهریور منتشر شده می‌گوید واحدهای ضدتروریستی پاکستان بر اساس اطلاعات دریافتی به ناحیه‌ای که پیشتر در آن دو نیروی پلیس توسط اعضای داعش کشته شده بودند، یورش بردند. بنا بر این گزارش، اداره ضدتروریسم پاکستان جزئیات بیشتری را ارائه نکرده است و ملیت کشته‌شدگان عضو داعش مشخص نیست.خبرهای بیشتردر ادامه تحولات پس از حمله مرگبار گروه «داعش خراسان» به فرودگاه بین المللی کابل که منجر به کشته شدن ده‌ها نفر، از جمله ١٣ تن از نظامیان آمریکایی شد، وزارت دفاع ایالات متحده روز شنبه ۶ شهریور اعلام کرد در حمله پهپادی جمعه شب ارتش آمریکا در استان ننگرهار افغانستان، دو عضو عالیرتبه این گروه تروریستی کشته شدند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ «واکسن هراسی» در قم و نگرانی درباره «زنجیره تامین واکسن» در استان تهران◾️مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ایران روز دوشنبه هشتم شهریور اعلام کرد ۶۶۹ نفر در یک شبانه روز گذشته در این کشور بر اثر ابتلا به کرونا فوت کردند و به این ترتیب تعداد رسمی قربانیان کرونا در ایران به ۱۰۷ هزار و ۱۵۱ نفر رسید. 😡 این حکومت برای بقای خود نیاز به داشتن بحران داره و در حال حاضر کرونا بهترین بحران هست
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حرکت اعتراضی در ورشو در آستانه اعلام تصمیم سرنوشت‌ساز دیوان قانون اساسی لهستانقضات دیوان قانون اساسی لهستان قرار است روز سه‌شنبه نظر خود را درباره ارجحیت یا عدم ارجحیت قانون اساسی این کشور بر قوانین اتحادیه اروپا اعلام کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پنتاگون: در حال بررسی کشته شدن غیرنظامیان در کابل هستیمسخنگوی وزارت دفاع آمریکا درباره تلفات غیرنظامیان در جریان حمله یکشنبه در کابل اظهار داشت که در حال ارزیابی و تحقیق هستند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جانباختن یک تن در پی ریزش ساختمان قدیمی در پیروزیسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از جانباختن یک تن در پس وقوع حادثه آوار در یک منزل قدیمی در محله پیروزی خبر داد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سخنگوی طالبان در گفت‌وگو با آناتولی: رهبرمان در قندهار دیدارهایی انجام می‌دهدذبیح‌الله مجاهد، سخنگوی طالبان در گفت‌وگو با خبرگزاری آناتولی ضمن درخواست از ترکیه برای تداوم کمک به افغانستان تصریح کرد با احمد مسعود، رهبر جبهه مقاومت پنجشیر مذاکره می‌کنند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ویدئو؛ تظاهرات در یونان در اعتراض به اجباری شدن واکسیناسیونپلیس یونان می‌گوید حدود ۷ هزار نفر در این تظاهرات حضور داشته و با پرتاب سنگ و بطری به سمت نیروهای امنیتی اعتراض خود را نسبت به قوانین جدید کرونایی در این کشور ابراز داشتند. ینی بنظر واکسن هم یک دسیسه هست؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »