پاکستان حملات موشکی به خاک افغانستان را از سر گرفت

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پاکستان حملات موشکی به خاک افغانستان را از سر گرفت العربيه_فارسى

آدرس کپی شدبه گزارش رسانه‌های افغانستان، نیروهای پاکستان در چندین نوبت مناطقی را در ولایت کنر افغانستان در مجاورت خط دیورند موشک‌بارارن کردند.مقام‌های طالبان یک روز پس از آغاز این حملات، گفته‌اند که در باره این حملات با مقام‌های پاکستانی صحبت خواهند کرد اما تاکنون جزئیاتی در این‌باره ارائه نکرده‌اند.

در همین حال، خبرگزاری رویترز نوشته است، پاکستان به یک فرمانده طالبان پاکستانی در کنر حمله کرده اما این فرمانده طالبان از حمله جان سالم به در برده است. یک منبع از طالبان پاکستانی به رویترز گفت: «یک هواپیمای بدون سرنشین در محل ظاهر شد. ما از مولوی فقیر محمد خواستیم تا از محل دور شود، اما او قبول نکرد و گفت که در روز نمی‌توان جایی پنهان شد. چند لحظه پس‌ از آن، این پهپاد یک موشک را به‌ محل استقرار مولوی فقیر محمد شلیک کرد، اما موشک منفجر نشد و ما همه جان سالم به در بردیم.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

برنامه_اتمی_ایران حملات هوایی پاکستان به افغانستان ، بی معنی است وچرا به جای تشکیل حکومت فراگیر توسط طالبان ومشارکت زنان ، پاکستان چرا وارد این جنگ شده؟.. مگر پاکستان خود حامی طالبان نبود؟ به نظرم این حملات ، به انحراف جهان ازتمرکز روی برنامه_اتمی آخوندها سوخت ميرساند...

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرزی خطاب به نخست‌وزیر پاکستان: به نمایندگی از افغانستان صحبت نکنیدحامد کرزی رئیس جمهوری سابق افغانستان در واکنش به اظهارات اخیرا عمران خان، نخست‌وزیر پاکستان در مورد منع آموزش دختران در افغانستان از او خواست، به نمایندگی ما که ۴ ماه است همی گپ را میگفتیم گفته گفته دهن ما کلوش گشت خوب شد حالا برادران پشتون ما هم درک کردن که ما واقعاً طور غیر رسمی زیر اسارت پاکستان رفته‌ایم !!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

حمله موشکی به منطقه سبز بغداد؛ انهدام یک موشک | DW | 19.12.2021خبرگزاری دولتی عراق از شلیک دو فروند موشک کاتیوشا به سمت منطقه سبز امنیتی بغداد خبر داد. در این حادثه کسی کشته یا زخمی نشده و تا کنون هیچ گروهی مسئولیت این حمله را بر عهده نگرفته است. دراینصورت کار همان غربیهاست که شعلۀ رسانه ای را روشن نگه دارند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

حمله موشکی به منطقه سبز بغدادسامانه دفاعی سفارت آمریکا در عراق پس از حمله دو فروند موشک کاتیوشا به منطقه سبز بغداد فعال شد.بر اساس گزارش خبرنگار «العربیه»، این حمله موشکی شب گذشته و از
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

هشدار وزیر خارجه پاکستان به وخامت اوضاع در افغانستانشاه محمود قریشی، وزیر خارجه پاکستان از وخامت اوضاع انسانی در افغانستان ابراز نگرانی کرد و گفت که نشست اخیر سازمان همکاری اسلامی نیز بر حمایت از مردم این -میخواهدافکار عمومی را از روی پرونده_اتمی آخوندهای ایران منحرف کند. -اوضاع افغانستان رامگر پاکستان و قطر با دلارهای سري ایران ، به این نقطه نرساندند؟، پس دیگر وزیرخارجه پاکستان به چه کسی داردمیگویدکه وضعیت افغانستان وخیم است؟ -پاکستان نگفت که آخوندهای ایران چه نقشی داشتند..
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پناهجوی یک ساله به تنهایی با عبور از دریای مدیترانه به ایتالیا رسیدگزارش رسانه‌های ایتالیا از این پناهجوی یک ساله آخرین مورد از رشته روایت‌هایی است که از سرنوشت کودکان پناهجو منتشر می‌شود. امدادگران ایتالیایی اخیرا نوجوانی ۱۴ ساله را نجات دادند که مادرش را در جریان عبور از دریای مدیترانه از دست داده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله خبرگزاری سپاه به مهدوی‌کیا به خاطر حضور در کنار مربی اسراییلی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »