پاکستان، هند را به حمایت از تروریسم متهم کرد

27/08/1399 10:29:00 ق.ظ

پاکستان ضمن متهم کردن هند به حمایت مالی از تروریسم، گزارشی در این زمینه به اعضای دائمی شورای امنیت سازمان ملل متحد ارایه کرد. - خبرگزاری آناتولی

پاکستان ضمن متهم کردن هند به حمایت مالی از تروریسم، گزارشی در این زمینه به اعضای دائمی شورای امنیت سازمان ملل متحد ارایه کرد. - خبرگزاری آناتولی 17.11.

2020 اسلام آباد/‌ محمد ناظم تاشچی/ خبرگزاری آناتولی بنا به اعلام وزارت امور خارجه پاکستان، شاه محمود قریشی وزیر امورخارجه این کشور گزارشی در زمینه «حمایت مالی هند از تروریسم» را به نمایندگان آمریکا، چین، روسیه، انگلیس و فرانسه به عنوان پنج عضو دائمی شورای امنیت سازمان ملل متحد ارایه کرده است.

این وزارتخانه تصریح کرده است که پاکستان حمایت دهلینو از فعالیتهای تروریستی و اقدامات مخل امنیت و ثبات این کشور را با افکار عمومی جهانی در میان خواهد گذاشت. گفتنی است این اقدام پاکستان پس از درگیری مرزی بین دو کشور در خط کنترل کشمیر صورت گرفت.

بنا به اعلام ارتش پاکستان، طی حملات خمپارهای و موشکی هند در 13 نوامبر، یک نظامی و 5 غیر نظامی جان باخته و 30 تن که در بین آنها زنان نیز وجود داشتند، مجروح شدند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

دنیا رجب را به حمایت از تروریست متهم می کنند در آینده اسناد حمایت رجب از داعشی ها و ترویست ها منتشر خواهد شد آیا اناتولی نظری نسبت به این اقدام داره؟

زنگ خطر ورود کرونای هند به ایران؛ پروازها از و به هند و پاکستان ممنوع شدنادر توکلی، معاون درمان ستاد کرونا استان تهران خبر داد از آنجا که این استان در هفته گذشته افزایش بیماران سرپایی را داشته است، «تعداد بستری‌ها حداقل تا دو هفته آینده بالا خواهد بود و تا دو هفته بعدش هم مرگ و میر بالا است.» رفتن دیدن از جمهوری اسلامی حمایت کردن واسه کسی سودی نداره ، پشیمون شدن 😂

کلیه پروازهای کشورمان از/ به هند و پاکستان تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمددبیر قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا خبر داد: به‌دنبال ابلاغیه صادره از سوی وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی مدیریت بیماری کرونا و به موجب وصول نامه وزارت راه و شهرسازی، با دستور وزیر راه و شهرسازی کلیه پروازهای کشورمان از/ به هند و پاکستان تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمد.

درخواست کمیته حمایت از روزنامه نگاران از ترکیه: محمد مساعد را به ایران دیپورت نکنیدکمیته حمایت از روزنامه نگاران که مقر آن در واشنگتن است می گوید محمد مساعد خبرنگار تحقیقی ایرانی در خطر استرداد از ترکیه به ایران قرار دارد. اینها چرا همه به ترکیه میروند یا احمق هستند یا برنامه های دیگری دارند ، این آقا مثلا روزنامه نگاره هنوز نفهمیده ترکیه حیاط خلوت ج.اسلامی است و برای مخالفین خطرناکترین کشور است . همه باید در کشور خودشان زندگی کنند و همان جا را آباد و آزاد و پیشرفته کنند. این بهانه ها هم دیگه قدیمی شده!

محکومیت سه تن از اعضای الاحوازیه به حمایت از فعالیت تروریستی در ایرانمحکومیت سه تن از اعضای الاحوازیه به حمایت از فعالیت تروریستی در ایران دادستان عمومی دانمارک، سه تن از اعضای گروهک تروریستی الاحوازیه را به حمایت از فعالیت تروریستی در ایران محکوم کرد.

درخواست جمعی از نمایندگان از قالیباف برای رسیدگی به «تغییرات بودجه بعد از تصویب»بیش از۱۰۰ نماینده مجلس در نامه‌ای خطاب به رییس مجلس با طرح این ادعا که ارقام جداول بودجه و برخی تبصره‌ها بعد از تصویب مجلس، تغییرات گسترده کرده، آن را رکوردی جدید در عدم تمکین به قانون آیین نامه و ایجاد رانت برای چند نفر عنوان کرده و خواستار اقدام رییس مجلس در این زمینه شدند.