پاکسازی سواحل ژاپن از سنگ‌‌های آتش‌فشانی که از دریا به خشکی سرازیر شده‌اند

08/08/1400 12:50 ب.ظ

این سنگ‌ها به ویژه به‌عنوان سنگ پا استفاده می‌شوند. مقام‌های محلی ژاپنی می‌گویند که برای پاکسازی کامل سواحل هزینه‌ای بالغ بر ۶۵۰ هزار دلار نیاز خواهد بود.

این سنگ‌ها به ویژه به‌عنوان سنگ پا استفاده می‌شوند. مقام‌های محلی ژاپنی می‌گویند که برای پاکسازی کامل سواحل هزینه‌ای بالغ بر ۶۵۰ هزار دلار نیاز خواهد بود. مسئولان استان اوکیناوا در جنوب غربی ژاپن در حال پاکسازی سواحل این منطقه از سنگ‌‌های آتش‌فشانی هستند که از دریا به خشکی سرازیر شده‌اند. این سنگ‌ها در اوایل ماه جاری در سواحل این استان ظاهر شدند.

سنگ‌هایی که بعد از فوران آتشفشانی زیر آب در نزدیکی جزیره اوگاساوارا در اقیانوس آرام به سواحل روستای کونیگامی سرازیر شده است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

گروهی از فعالان مدنی در ایران خواهان توجه به آسیب ناشی از کرونا بر کودکان شدندگروهی از فعالان مدنی و دانشگاهی ایران در فراخوانی با عنوان «اقدام مدنی برای کودکان آسیب‌دیده از کرونا» از مردم خواسته‌اند نسبت به اثرات «مخرب و پایدار» شیوع ویروس کووید-۱۹ بر «اقشار بی‌دفاع جامعه» حساس باشند. به نوشته روزنامه شرق، در این بیانیه تأکید شده است «طبقات کم‌برخوردار جامعه» در مواجهه...

ادعای اورشلیم پست درباره هک سِرورهای یک شرکت صهیونیستی از سوی گروهی از هکرهای ایرانیادعای اورشلیم پست درباره هک سِرورهای یک شرکت صهیونیستی از سوی گروهی از هکرهای ایرانی: یک گروه هکر ایرانی به نام 'سایه سیاه' توانسته است سِرورهای شرکت صهیونیستی 'سایبر سرو' را هک کند که این امر سبب ایجاد اخلال و توقف در سرویس‌دهی این شرکت شده است.

نگرانی اعضای پیشین داعش از بازگشت به خانه بعد از پایان محکومیتاعضای پیشین داعش که دوران محکومیت خود را در زندان‌های اقلیم کردستان گذرانده‌اند حالا نگرانند با بازگشت به مناطق تحت کنترل دولت مرکزی بغداد بار دیگر تحت پیگرد و مجازات قرار گیرند.

مادر ابراهیم کتابدار: من از خامنه‌ای و از این دولت هیچ نمی‌خواهم غیر از یک چیز؛ قاتل فرزندمسکینه احمدی مادر ابراهیم کتابدار، از کشته شدگان اعتراضات آبان‌ ۹۸ در ایران، می‌گوید مقامات با او تماس گرفته و درخواست کرده‌اند به خانه او بیایند یا حتی پول یا شغل به پسر یا عروسش بدهند، ولی او درخواست آن‌ها را رد کرده و گفته غیر از قاتل پسرش هیچ‌ چیز نمی‌خواهد. سکینه احمدی روز پنجشنبه ششم آبان... شماره تلفن قاتل فرزند شما و خیلی از فرزندان ایران روی صفحه نمایش پمپ‌های بنزین به نمایش در آمدند. بچه تو گوخورد که عیله نظام تظاهرات کرد ای کاش مردم ایران و افغانستان هم‌زبان نبودند

آژانس نباید اجازه بدهد که کشورهای دیگر بر اساس اهداف مغرضانه خود از این نهاد سوء استفاده کنندمعاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان،اظهار کرد: هدف ما در مذاکرات با ۱+۴ لغو تحریم‌های غیرقانونی و ظالمانه آمریکا علیه ایران است.

معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا: همه نشانه‌ها حاکی از این است که مردم ایران آماده تغییر هستندمایک پنس: همه نشانه‌ها حاکی از این است که مردم ایران آماده تغییر هستند معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا روز پنجشنبه گفت، همه نشانه‌ها حاکی از این است که مردم ایران آماده تغییر هستند. Nooshiana1 بله مردم ایران آماده سرنگونی نظام پلید آخوندی هستند. زنده باد مقاومت مردمی با چنین اقتداری که شخصیت های سیاسی را به حمایت از مبارزه مردم ایران ترغیب میکند، درود بر رجوی، مرگ بر خامنه ای، زنده باد آزادی درست بنویسید کجا حرف زد و کیا دعوت کردن… 😏 درود بر مجاهدین !!! 😉