پاکستان ۱۲۰ نفر را به ظن مشارکت در قتل مدیر کارخانه به‌دلیل توهین به مقدسات، بازداشت کرد

14/09/1400 03:31:00 ب.ظ

پاکستان ۱۲۰ نفر را به ظن مشارکت در قتل مدیر کارخانه به‌دلیل توهین به مقدسات، بازداشت کرد جزئیات بیشتر🔽

کارکنان یک مدیر کارخانه بودایی را به‌دلیل پاره کردن یک پوستر حاوی آیات قرآن به باد کتک گرفتند و پیکر نیمه جان او را زنده‌ زنده به آتش کشیدند. عمران خان، نخست وزیر پاکستان با تضمین جریان پیگرد موثر قضایی در پرونده قتل مدیر سریلانکایی یک کارخانه، اعلام کرد که بیش از صد نفر به ظن دست داشتن در این «جنایت وحشتناک» بازداشت شده‌اند.

قرار است نخست وزیر پاکستان امروز یکشنبه با رئیس جمهوری سریلانکا درباره این قتل گفت‌و‌گو کند.

رسانه‌های پاکستان روز جمعه از قتل فجیع پریانتا کومارا، مدیر یک کارخانه در شهر سیالکوت ایالت پنجاب خبر دادند. بنابر گزارش‌ها کارکنان این کارخانه مدیر بودایی را به‌دلیل پاره کردن یک پوستر حاوی آیات قرآن به باد کتک گرفتند و پیکر نیمه جان او را زنده‌ زنده به آتش کشیدند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

همه این وحشی های بدوی باید اتیش زده بشن تا دذس عبرت بشه برا بقیه عقب افتاده های کثافتی مثل اینا ...

نوازنده نابینا به کمک سگ راهنمای خود جهان را دوباره کشف می‌کندآشنایی با سگ راهنمای نابینایان به نام «بولوت» و گذراندن آموزش‌های فشرده، امکان شناخت و کشف دوباره جهان را برای آهنگساز ساکن استانبول فراهم کرد.

چهل و هشتمین جلسه دادگاه حمید نوری؛ متهم به قاضی گفت او را «مظلوم گیر آورده‌اند»چهل و هشتمین جلسه دادگاه حمید نوری، متهم به مشارکت در اعدام‌ زندانیان سیاسی در زندان گوهردشت در تابستان ۱۳۶۷، که ششمین جلسه دفاعیات او بود روز پنجشنبه یازدهم آذر۱۴۰۰ در استکهلم سوئد برگزار شد. در دقایق ابتدایی جلسه، قاضی دادگاه اعلام کرد که از مدارک جدید وکیل کنت لوئیس که روز پیش به دادگاه... حمید نوری،که حیف آن فامیلی نوری برای تو پقیوز نامرد بی همه چیز که در دادگاه گفتی”من اینجا می خندم اما در سلول خودم دعا می کنم و با خدا حرف می زنم و شب تا صبح گریه می کنم،اینها من را مظلوم گیر آورده اند»آخه بیشرف آیا آنهمه جوان بیگناهی که شبها تا صبح شکنجه می‌شدند را به یاد داری؟ ننگ آور است ک قاضی ب این تروریست جنایتکار بیش از اَندازه بَها داده است. حَبس اَبَد برای این جنایتکار باید لَحاظ شود تا حَساب کار دست سَران رژیم جنایتکار سرکوبگر بیاید. FatemehF45 در تاریخ بشریت هیچ نبوده تا به این حد وقاحت رذالت و دروغی که در رژیم ولایت فقیه بود با این دادگاه بهتر میشه فهمید مجاهدین_خلق در مقابل چه ارتجاعی۴دهه ایستادند واز مواضع ونام مجاهد_خلق کوتاه نیامدند دادخواهی ایران

نوازنده نابینا به کمک سگ راهنمای خود جهان را دوباره کشف می‌کندآشنایی با سگ راهنمای نابینایان به نام «بولوت» و گذراندن آموزش‌های فشرده، امکان شناخت و کشف دوباره جهان را برای آهنگساز ساکن استانبول فراهم کرد. - خبرگزاری آناتولی

امیر دریادار سیاری:ناوگروه ۷۵ اقتدار دریایی جمهوری اسلامی ایران را به دنیا نشان دادمعاون هماهنگ کننده ارتش گفت: حضور در عرصه آب‌های بین‌المللی و اقیانوس‌ها بیانگر توان بازدارندگی و قدرت دفاعی کشور است.

نخست‌وزیر لبنان از استعفای «ضروری» قرداحی استقبال کرد؛ حزب‌الله او را به عنوان «قهرمان ملی» ستود🔺نخست‌وزیر لبنان از استعفای «ضروری» قرداحی استقبال کرد؛ حزب‌الله او را به عنوان «قهرمان ملی» ستود وی که هفته‌ها از استعفا سر باز زده بود، در کنفرانس روز جمعه گفت: «لبنان سزاوار این رفتار از سوی عربستان سعودی نیست.» ⬇️ بیشتر بخوانید: چطور از نظر آمریکا (صاحبان گاو شیری) این اعمال عربستان ، اقدامات بی ثبات کننده در منطقه تلقی نمیشه؟!! داستان دادگاه اون انفجار بندر بیروت چی شد ? این مردک مثلا اومده خوش رقصی کنه البته ایشون حتما فساد مالی داشته و این بهترین راه برای خروج از دولت و مانع از تحقیقات بعدی شدنه

راست سنتی فرانسه برای اولین بار یک سیاستمدار زن را نامزد راهیابی به کاخ الیزه کردوالری پکرس، وزیر پیشین بودجه فرانسه روز شنبه با غلبه بر اریک سیوتی، نامزد جناح تندروی حزب جمهوریخواهان به عنوان نامزد این حزب در انتخابات ریاست‌ جمهوری سال آینده انتخاب شد.