پاپ فرانسیس خواهان پایان جنگ در لیبی و برقراری صلح در این کشور شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پاپ فرانسیس خواهان پایان جنگ در لیبی و برقراری صلح در این کشور شد بیشتر بخوانید🔽

رهبر مسیحیان کاتولیک جهان با اعلام این مطلب از جامعه جهانی خواست تا روند گفتگوهای صلح در این کشور تامین شود و اقدامات لازم برای حمایت از مهاجران جنگ زده لیبیایی تسهیل گردد.

در همین راستا امانوئل ماکرون، رئيس جمهوری فرانسه روز یکشنبه اقدامات ترکیه در لیبی را مداخله‌جویانه و غیر قابل قبول توصیف کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

درودها بعضی وقتها از یک گوشی به گوشی دیگم پیام میدم فقط برای ثبت در تاریخ در یکی از پیامها قبل از داستان کرونا از پاپ خواسته بودم که برای پایان مناقشه فلسطین به بیت لحم مهاجرت کند دو روز بعدش پاپ با یک بوکسور رنگین پوست ملاقات کرد این پاپ قابلیتهای زیادی داره و براش احترام قائلم

خواهان بودن بدرد نمیخوره مرد. اقدام عملی چه داری؟ ارتش آمدیکا که مسیحی هستند داعش و سایر گروه های تروریستی را ساختند و به جان اسلام انداختند. عیسی مسیح در قیامت به شما خنده خواهد کرد وقتی توسط جناب مالک نگهبان جهنم بد صورت به آتش جهنم پرتاب شوید. شما به خرفهای مسیح عمل نکردید.

حتما میگم جنگ نکنن

ترکیه باید از دخالت در امور لیبی منع گردد

کاردینالهای بچه باز 😂😂

واقعا زمانش نرسیده پاپ دست از این تجارت بکشه و در کلیساها را ببنده

پاپ فرانسیس گوه خورد

نمیشه ؛؛یکنفر؛؛ مث این پاپ نمایندگی از پاپها، امیرمسلمین، یهودیها، هندو ها، بی دینها و... نماید؟ همین

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در چین؛ وضعیت هشدارآمیز در پکن در پی شناسایی مبتلایان جدیدنگرانی‌ها از آغاز موج دوم شیوع ویروس کرونا در چین پس از آن آغاز شده است که مقامات پکن روز پنجشنبه یک مورد مبتلا به کووید-۱۹ و روز جمعه ۲ مورد دیگر را شناسایی کردند. خدارو شکر ، همه شون به درک واصل بشن کمونیستهای کثیف😎
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نماینده بازرسی کل کشور در ورزش: در انتخاب ویلموتس ابهام وجود داردنماینده سازمان بازرسی: در انتخاب ویلموتس ابهام وجود دارد، مراحل اساسنامه در انتخاب او رعایت نشده و بعد از انعقاد قرارداد این مربی، موضوع را در هیات رئیسه مطرح کردند همون موقع چرا حواست نبود؟ سازمان بازرسی هستی خیر سرت نه دادگستری
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاهش اهدای خون در بحران کرونا / ۶ میلیون نفر واجد شرایط اهدای خون در تهرانمدیرکل انتقال خون استان تهران: * در ایام کرونا حضور اهداکنندگان خون کاهش محسوسی داشته * ۶ میلیون نفر واجد شرایط اهدای خون در تهران وجود دارد * نیاز است تبلیغات در پشت بیلت‌ها و بیلبیوردها برای اهدای خون با هدف نجات جان بیماران صورت گیرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ شمار جان‌باختگان در یک‌روز مجددا سه‌ رقمی شدکرونا در ایران؛ شمار جان‌باختگان در یک‌روز مجددا سه‌رقمی شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شناسایی ۲۴۷۲ بیمار جدید کووید ۱۹ در کشور/ فوت ۱۰۷ نفر در شبانه‌روز گذشتهلاری خبر داد: شناسایی ۲۴۷۲ بیمار جدید کووید ۱۹ در کشور/ فوت ۱۰۷ نفر در شبانه‌روز گذشته توییتر نداره؟ :))
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

احتمال بازگشت محدودیت‌ها در تهران/ احتمال سکته مغزی در پنج تا هفت درصد مبتلایان سخت کرونافرمانده ستاد مقابله با کرونا در استان تهران درخصوص احتمال بازگشت محدودیت‌ها به این استان گفت: مهمترین عاملی که برای بازگشت محدودیت‌ها در نظر می‌گیریم شاخص مولد پایه است. در صورتی که این شاخص به عددی بیش از یک افزایش یابد ممکن است در برخی از تصمیم‌گیری‌های خود برای اجرای محدودیت‌ها تغییراتی اعمال کنیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »