پاپ فرانسیس: خشونت خانگی علیه زنان رفتاری «تقریبا شیطانی» است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺 پاپ فرانسیس: خشونت خانگی علیه زنان رفتاری «تقریبا شیطانی» است ▪ رویترز این اظهارنظر پاپ را یکی از قوی‌ترین بیانات او در محکوم کردن چنین خشونت‌هایی توصیف کرده است. ⬇ بیشتر بخوانید:

در آن برنامه که از شبکه تی‌جی۵ پحش شد، پاپ با سه زن و یک مرد، که همگی دارای پیشینه‌های دشواری بودند، گفت‌وگو کرد.

به نوشته رویترز، پاپ فرانسیس در پاسخ به پرسش زنی به نام جیوانا که قربانی خشونت خانگی بوده است، گفت: «تعداد زنانی که در خانه‌هایشان، حتی توسط شوهران‌شان، مورد ضرب و شتم و آزار قرار می‌گیرند، بسیار بسیار زیاد است.» پاپ گفت: «مشکل این است که برای من، این [خشونت] تقریباً شیطانی است، زیرا سوء‌استفاده از شخصی است که نمی‌تواند از خود دفاع کند و فقط می‌تواند جلوی ضربات را بگیرد.»از زمان شروع همه‌گیری کووید-۱۹ که بسیاری را مجبور کرده است زمان بیشتری در خانه‌هایشان بمانند، پاپ فرانسیس بارها علیه خشونت خانگی صحبت کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

غرب جاییست که بیشترین جفا و ظلم را در حق زنان کرده و البته بیشترین بیانیه ها و اظهار نظر ها را راجع به زن کرده که البته برای عوامفریبی است میلیون ها زن و کودک توسط رژیم ستم‌کار آمریکا کشته شدند پاپ کجا بود اظهار نظر کند؟

پاپ مرد عاقلی ست و هیچ وقت کار شیطانی نکرد و خودش را از زنان و خانواده و همیشه دور کرد😂😂😂. خشونت همیشه براساس احساس کنترل نشده زیاد است و نه مرد می شناسد و نه زن. پاپ هم می تواند همیشه در گفتارش قسمتی از شیطان باشد.😂😂😂

تقریباً؟! جاکش ها همیشه یه جا واسه در رو میذارن

تجاوز علیه خردسالان چی؟ چرا ملت دور نمیرزن شما رو 🤔

تقریباً شیطانی؟؟؟؟؟ 🙁

تقریبا؟

شيطان بزرگ خوده پاپ است

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ارگان مطبوعاتی دولت: پیشرفت مذاکرات وین کند است | DW | 18.12.2021روزنامه ایران پس از وقفه در مذاکرات وین در سرمقاله خود نوشت، سرعت پیشرفت دور کنونی مذاکرات احیای برجام کم است. سه کشور اروپایی روز گذشته گفتند، وقفه در مذاکرات به درخواست ایران بود اما علی باقری این حرف را تکذیب کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نفتالی بنت: امیکرون موج پنجم همه‌گیری کووید١٩ را به اسرائیل آورده استاز زمان ظهور سویه امیکرون، اسرائیل مرزهای بین‌المللی خود را بسته است و شهروندان خارجی اجازه ورود به این کشور را ندارند. همچنین اسرائیلی‌های واکسینه‌شده باید در بدو ورود قرنطینه شوند. ما فعلا در سَلامت کامل میباشیم و این ب لُطف نخست وزیر سابق بود ک ب سُرعت واکسینه شُدن جمعیت اسرائیل انجام داد.البته باید برخی محدودیت ها نظیر فاصله اجتماعی و ماسک ها بَرقرار شَوَد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر خارجه عربستان سعودی: افغانستان با یک بحران انسانی جدی مواجه استوزیر امور خارجه عربستان سعودی اظهار داشت که مردم افغانستان با یک بحران انسانی جدی مواجه هستند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شکایت طلاب قمی از بازیگران زن؛ لباس و حجاب بازیگران زن تحریک‌کننده استاینا اخوندهای مفلوک و اون زن نماهایی که ازشون تقلید می‌کنند ، از شدت پوکی مغز ، حسادت و اثر گرفتن پول مفت دچار بحران روانی و جنسی شدند ، اینا باید قطع نسل بشن که بشریت به ویژه زن‌ها از گزند شون نجات پیدا کنند .
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اسرائیل: بازسازی غزه به موضوع تبادل زندانیان مرتبط استیک هیئت امنیتی مصری با مقامات اسرائیلی درباره بازسازی غزه ‌و موضوع تبادل زندانیان گفت‌وگو کرد.منابع العربیه یک‌شنبه 19 دسامبر گزارش دادند که اسرائیل
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اتهام عکسبرداری از مناطق ممنوعه به چه معنا است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »